Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

En İyi Yarış Motosikleti Üreten Marka?

Motovento
    REKLAM ALANI

1000cc Kategorsinde en iyi motosikleti üreten marka sizce hangisi?
    Ben oyumu Ducati'den yana kullanıyorum (v4r,v4sp ve superleggera v4) sebebleri ise diğer markalara göre en yüksek beygir oranı, en düşük ağırlık oranını verebilmekte ve motogp yarışlarındaki başarılarını sokak motosikletlerine yansıtmalarını başarılı buluyorum. En büyük özelliğinin biride el işçiliği olması.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    böyle soruya gerek varmı. tabikide bajaj
    karayel90, karacaa, Osm@n ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    M o n d i a l !

Motosikleti
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    M o n d i a l !
    8 karakter var ?? boşuklarda sayılıyor muydu
    since 1987

Ros1n2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superduke
    Cümle içerisinde yarış performans kelimeleri geçiyorsa onun adı 'KAWASAKİ'dir diyorum. Evet çok iyi modeller var elbetde ancak hiçbiri H2R değil.
    MR.BERK ve tommygun bunu beğendiler.

Alıntı Ros1n2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cümle içerisinde yarış performans kelimeleri geçiyorsa onun adı 'KAWASAKİ'dir diyorum. Evet çok iyi modeller var elbetde ancak hiçbiri H2R değil.
    Birde trafiğe çıkabilse ama malesef :(

Motosikleti
    Alıntı Erenkc91 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birde trafiğe çıkabilse ama malesef :(
    tüm derdin o olsun. senin h2r alacak paran varsa trafiğe çıkan h2 yide alırsın.
    sonra h2 nin plakasını h2r a takarsın. trafikte polis durdurup plakayla motor markasına bakıyo sadece. şasiyi kontrol etmiyorlar.
    o yüzden türkiyede trafikte h2r ı sürebilirsin
    Green Arrow ve Osm@n bunu beğendiler.
    since 1987

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Cok anladigim takip ettigim bir konu degil ama "en iyi" goreceli bir kavram. Neye gore kime gore? Bilimsel bir yaklasim sunacaksak sunu birakip kaciyorum.

https://www.wikiwand.com/en/List_of_...ionship%5B1%5D

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı mavzer-i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sonra h2 nin plakasını h2r a takarsın. trafikte polis durdurup plakayla motor markasına bakıyo sadece. şasiyi kontrol etmiyorlar.
    Far yok. Sinyal yok. Ayna yok. Egzos o biçim. Bence zor.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Gerçi büyük bir çoğunluğumuz için 600 cc ve üstü her makine limitlerini zorlayabilmemiz açısından bir. Yine de bir Monster olur, Hypermotard olur, Scrambler olur, Multistrada olur, Panigale olur Ducati sahibi olmadan dünyadan göçmek istemem.

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Aprilia da iyi markalardan

Alıntı gurcanozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cok anladigim takip ettigim bir konu degil ama "en iyi" goreceli bir kavram. Neye gore kime gore? Bilimsel bir yaklasim sunacaksak sunu birakip kaciyorum.

https://www.wikiwand.com/en/List_of_...ionship%5B1%5D
    Size hitap eden

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:49 ----------

Ya alabilceğimizden değilde konuşması hoş be

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:50 ----------

Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gerçi büyük bir çoğunluğumuz için 600 cc ve üstü her makine limitlerini zorlayabilmemiz açısından bir. Yine de bir Monster olur, Hypermotard olur, Scrambler olur, Multistrada olur, Panigale olur Ducati sahibi olmadan dünyadan göçmek istemem.
    40 bin bandında monsterler var ama nasıldır bilemem yeterli tecrübem ve yeterli param olursa gözüm kapalı gider alırım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    1000cc Kategorsinde en iyi motosikleti üreten marka sizce hangisi?
    Ben oyumu Ducati'den yana kullanıyorum (v4r,v4sp ve superleggera v4) sebebleri ise diğer markalara göre en yüksek beygir oranı, en düşük ağırlık oranını verebilmekte ve motogp yarışlarındaki başarılarını sokak motosikletlerine yansıtmalarını başarılı buluyorum. En büyük özelliğinin biride el işçiliği olması.
    Ahaha yav Erencim Ducati nin motogp de basarili oldugunu sana dusundurten nedir ?

Bi 5 dk lik arastirmayla bile yine Honda mizin alemin krali oldugunu gorebildin halbusee.

Superbike superbike diyenlere de guluyorum.Kawasaki mesela motogp yi beceremeyince ayrildi ve tum agirligini bu seriye odakladi.İlk sampiyonlugunu da 2015 yilinda alabildi.

Honda mizin ikinci sinif amatoru eglendiren serilerle derdi olmaz pek.

Asil konu ise,verdigin paranin karsiligi olarak ne alabiliyosun ? Buna odaklanmak lazim

Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahaha yav Erencim Ducati nin motogp de basarili oldugunu sana dusundurten nedir ?

Bi 5 dk lik arastirmayla bile yine Honda mizin alemin krali oldugunu gorebildin halbusee.

Superbike superbike diyenlere de guluyorum.Kawasaki mesela motogp yi beceremeyince ayrildi ve tum agirligini bu seriye odakladi.İlk sampiyonlugunu da 2015 yilinda alabildi.

Honda mizin ikinci sinif amatoru eglendiren serilerle derdi olmaz pek.

Asil konu ise,verdigin paranin karsiligi olarak ne alabiliyosun ? Buna odaklanmak lazim
    2020 motogp şampiyonluğu ducatiye ait
    Şimdi türkiye şartlarında paranın karşılığı yok eski kasa rektefiye ihtiyaçlı hayabusa 40 bin tl iken yurt dışında 40 bin birime v4r alınabiliyor ducati sebeblerinden biri ise diğer motosikletlere göre daha nadir ve daha özel yapıya sahip olması ayrı olarak izledeğim videolara göre işçiliğin en üst seviyelerde olduğunu söylüyorlar.
    Bana kalırsa honda çok sıradan motosikletler üretiyor ve rakiplerine bakarak daha az beygir sunuyor ama renkler ve zevkler tartışılmaz benim görüşüm bu.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    2020 motogp şampiyonluğu ducatiye ait
    Şimdi türkiye şartlarında paranın karşılığı yok eski kasa rektefiye ihtiyaçlı hayabusa 40 bin tl iken yurt dışında 40 bin birime v4r alınabiliyor ducati sebeblerinden biri ise diğer motosikletlere göre daha nadir ve daha özel yapıya sahip olması ayrı olarak izledeğim videolara göre işçiliğin en üst seviyelerde olduğunu söylüyorlar.
    Bana kalırsa honda çok sıradan motosikletler üretiyor ve rakiplerine bakarak daha az beygir sunuyor ama renkler ve zevkler tartışılmaz benim görüşüm bu.
    Yapma ya Suzuki den sampiyonlugu geri mi aldilar ;)

Bizim honda da bazen egzotik seyler yapiyor bak

https://youtu.be/vXBYTUZAB3k

Only this pictureee

Motosikleti
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Far yok. Sinyal yok. Ayna yok. Egzos o biçim. Bence zor.
    bura türkiye. burda herşey olur :D polis farın olmadığını farketmes bile. ayna içinde uyarıp gönderir
    since 1987

bura türkiye. burda herşey olur :D polis farın olmadığını farketmes bile. ayna içinde uyarıp gönderir
    Anadol ile köyden dönüyorduk jandarma çevirdi emniyet kemerine baktı bunda takmasanız daha iyi dedi :D birde kimlik kontrolü sonra araba üstünden ufak muhabbet ettik geri döndük.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:39 ----------

Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yapma ya Suzuki den sampiyonlugu geri mi aldilar ;)

Bizim honda da bazen egzotik seyler yapiyor bak

[video]https://youtu.be/vXBYTUZAB3k[/url]
    https://youtu.be/vXBYTUZAB3k

Only this pictureee
    Ducati nin official instagram hesabında yazıyor babamın malı değil ama olsa güzel olurdu yataktan tuvalete bile panigale ile giderdim :D

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    1000cc ss motor klasmanında en iyi motor tabiki ducati şu an için.hafif teknolojik güçlü v4 motor çıktıktan beri bu kategoride ducati bayadır lider.h2 falan bunun dengi değil piste çıkmaz o motor turbo olmasına rağmen v4 güzel yürüyor turboya güvenmeyin.bir çok testte lider diyede gördüm izledim.asıl konu 2. kim derseniz işte o kısmı tartışılır bence.bmw diye biliyorum ama değişiyor tabi.aprilia yeni v4 çıkarttı bakalım o nasıl olucak.
    motogp de hondanın adını çıkartan marq marquez oda olmadımı hondanın hali zaten ortadaydı gördük bu sene.ktm bile 1. oldu tüm motorlar birbirine denk iş sürücüde ve pistte bitiyor.hangi ayar hangi pist için kime göre.bu işin erbabıda marq marquez bilindiği üzere.daha atlarım konudan konuya superbike işine falan ama ohooo

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ya da...

mavzer-i bunu beğendi.

Motosikleti
    KTM DUKE 250 - 2016
    Demokrasi olmayan yerlerde çare tükenmez.

mavzer-i bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)