Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Anlas TOURNÈE Lastik hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI
    brk194 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni bs 125-Yamaha R25
    Anlasa vercegin parayi git metzeller m22 al daha iyi on numara lastik islak kuru toprak alayinda kullandim hicbir problem yasamadim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    Alıntı brk194 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anlasa vercegin parayi git metzeller m22 al daha iyi on numara lastik islak kuru toprak alayinda kullandim hicbir problem yasamadim
    Tavsiyeniz için teşekkür ederim winter grip 2 yi kullanma şansınız oldu sanırım böyle bir kıyaslama yaptığınıza göre ?

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Alıntı brk194 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    me 22 değil miydi o

1 yıldır scooterde Winter Grip 2 kullanıyorum. Kışın bu lastiği alt edebilecek bir lastik daha denemedim. Motorun atikliğini bir miktar kırpsa da, bu kış lastiğinden beklenebilecek bir durum. Mükemmel bir lastik diyebilirim.
    ahmetunuver ve bursalıali bunu beğendiler.

LostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Star Fire 48
    eicma 2016 fuarında bazı enduro motor ekipmanı üreticilerinin show motorlarında anlaş capra x takılı idi.bilginize
    bursalıali bunu beğendi.

altora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçenlerde yabancı bir endro sitesinde bizim anlas lastiklerini övüyorlardı yabancı motorcular . tam adını yazmışlar birde anadolu lastik diye
    bursalıali bunu beğendi.

Bu lastik irc mb34 modeli sanırım. Ben 11 ay kullandım. Gerçekten güzel lastik. Ancak geç ısındığından mı nedir ilk 5-6 km kışın biraz tedirgin ediyor. Sonrası sıkıntısız.
    bursalıali bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı altora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçenlerde yabancı bir endro sitesinde bizim anlas lastiklerini övüyorlardı yabancı motorcular . tam adını yazmışlar birde anadolu lastik diye
    Demek ki baya kaliteli bir lastik
    bursalıali bunu beğendi.

TurboTastic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tournee'yi ben kullanıyorum yaklaşık 1000km oldu. net konuşmak gerekirse yerli diye alayım istedim ama şuanda lastiğin kuru performansının iyi olduğunu fakat ıslakta dunlopun bile altında olduğunu söyleyebilirim. kış için winter modelini düşünüyordum ama şimdi bende almadan önce yorumlara güvenerek tournee almıştım açıkcası kışlığı bile kafamı kurcalıyor alternatif kışlık bulursam anlas almam.. orta halli lastik diyebilirim anlasın tournee sine fakat fiyat performans ürünü değil. aldığım fiyata daha iyi lastik alabiliyordum. neyse alacak arkadaş kendi motor modeline taktırana sorarsa bence daha sağlıklı olur. tekeriniz düz bassın.

Motosikleti
    1970 Triumph Tr6
    Alıntı TurboTastic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tournee'yi ben kullanıyorum yaklaşık 1000km oldu. net konuşmak gerekirse yerli diye alayım istedim ama şuanda lastiğin kuru performansının iyi olduğunu fakat ıslakta dunlopun bile altında olduğunu söyleyebilirim. kış için winter modelini düşünüyordum ama şimdi bende almadan önce yorumlara güvenerek tournee almıştım açıkcası kışlığı bile kafamı kurcalıyor alternatif kışlık bulursam anlas almam.. orta halli lastik diyebilirim anlasın tournee sine fakat fiyat performans ürünü değil. aldığım fiyata daha iyi lastik alabiliyordum. neyse alacak arkadaş kendi motor modeline taktırana sorarsa bence daha sağlıklı olur. tekeriniz düz bassın.
    Anlas bu zamanlar iyi PR çalışması yapıyor bayi karlarınıda yüksek tutuyor olabilirler arazi lastikleri iyi gidiyor (arazi lastiklerinde zaten o seviyede çok firma var) fakat asfalt için ne silika oranı nede hamurlar hakkında hiç detay vermiyorlar.

Bu arada daha hep bahsedilen lastik yabancı dergi karşılaştırmalarında göremedik,ne biliyim güvenemiyorum.Orta segment için düşünülebilir.

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    Anlas marka lastiğin capra modeline bakınız.Kullanıcılardan da olumlu yorumlar geliyor.
    bursalıali bunu beğendi.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Lastik ebatlarımın ön 90-90-17 , arka 110-80-17 olmasından ötürü ben de Anlaş'a yöneldim. Kışın Winter Grip 2'leri yağmurda, eksi derecelerde, hafif yağan karda bile kullandım ve çok memnundum. Havalar ısındığında aynı ebatta Anlaş Mb 34 Tournee kullanmaya başladım. Kuru yolda birkaç panik frenimde lastiklerin kaymaması bana güven verdi, yine kuru yolda virajları da emniyetli bir biçimde alabiliyorum. Islak yolda da kullandım, gerçi temkinli kullandığımdan da olabilir bir sıkıntı yaşamadım henüz.
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Anlas wintergrip 2 kullandım. Motorum Hero Hunk. Çok hoşuma gitti. 150 lik motorumla viraj yapar oldum. Tabi ki hava 15-20 derecelerin üzerine çıktı bu günlerde. Bazen uafaktan kayar oldu sıcak asfaltta. Gittim önlere NF-28 arkalara NR-47 aldım. Henüz 120 km kullandım ama onlardan da virajlarda memnun kaldım. Üstelik takımı 235 lira.
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Ben de araştırmalarım sonucunda Anlaş yeni Tournee Radyal tercih edecektim ki arka tekere uygun ölçüde (150/60/17) bir lastiğini bulamadım. Yoksa kaçırmazdım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı solmyr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tournee kullandım, tavsiye etmem. frenlemede berbat.
    Frenleme berbat diyorsun
    Sadece gülüyorum
    bursalıali bunu beğendi.

NecatMurat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BENELLI TNT 250 2016
    3200 km'dir tournee kullanıyorum motorum benelli tnt250 ön 110 arka 140 ben çok memnunum,gerçekten güzel bir lastik.
    bursalıali bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı NecatMurat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3200 km'dir tournee kullanıyorum motorum benelli tnt250 ön 110 arka 140 ben çok memnunum,gerçekten güzel bir lastik.
    Daha önce hangi marka lastik kullanıyordunuz?

asuvara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 2005/Bajaj Pulsar 200 NS
    Pulsara bakıyorum bende mc25 mc32 ve turnee arasinda laldim fiyatlar ayni fikir verirseniz sevinirim.

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Hero Hunk motorumu aldığımda üzerinde winter grip 2 lastikler vardı. Adeta viraj yapıyor, dizimi yere değdiriyordum. Çok memnundum. Yazlık için yine anlas NR-47 ve NF-28 kullanıyorum. Memnunum. Tavsiye ederim.

Bir de genel kültür sorum olacak. Bu seet hamurlu lastik, bu yumuşak hamurlu lastik, bu orta sertlikte v.s. Nereden anlaşılıyor bu? Nerede yazıyor? Michelin city-grip sert mi yumuşak mı? Elle mi anlıyoruz? Anlas lastik, sert mi yumuşak mı? Hamur sertliği neasıl anlaşılır?
    bursalıali bunu beğendi.

Trabzon'da yaşıyorum burada yagmur eksik olmaz anlas var motorumda bayağı kayıyor yeni oldugu icin değişmiyorum idare ediyoruz ama hangi modeli bilmiyorum.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)