Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kışlık Motorsiklet Ekipmanları- Yersen..

Motovento
    REKLAM ALANI
    TurboTastic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar bir ton paralar verdiğiniz fakat verim alamadığınız eldiven,yağmurluk veya kışlık ekipman olarak aldığınız ürünleri ifşa edelim diye açıyorum bu konuyu. Hem normalden fazla ücretler karşılığı bu ürünleri alıyoruz hemde hiçbir verimliliği olmuyor..

Ürünlerin lütfen tam modelini yazmaya özen gösterin, arama sonuçlarında çıksın ve insanlar bilgilensin. Ayrıca konu dışı mesajlar lütfen atmayınız. detachlon'dan alınan yağmurluklar bu ürünlerden kaliteli biliyorum hatta kullanıyorum o yüzden biliyorum ama bu konu lütfen tavsiye konusu olmasın bu yüzden lütfen dikkan edelim.

Revit H20 Mont - Tam bir kış geçirdim fakat kol bölgelerinden sürekli şekilde omuz kısmından ise aşırı sağnakta yağmur alıyor.

Revit Alt yağmurluk (Revit Curve Astarlı) - 2016 nisanda aldım. kış görmedi. dün g*tüm ıslak bebekler mutsuzdu. dikişlerden su alıyor.

Revit alt üst tek parça yağmurluk (Revit Pasific H20) - Popodan su alıyor. dikişler kalitesiz 1 saat sağanak yağmur kaldıramıyor. ilk aldığım yağmurluk buydu sonrasında alt olarak curve'yi aldım sonuç aynı.

Kappa Hevik (KAPPA HEVIK HGW206 STOCOLMA) - Bu eldiveni yapanın eli olmadığını iddia ediyorum. elinizde hafif nem su damlası varsa girmiyor arkadaş içi toplanıyor özelliklede parmak bölgeleri.. sağanak yağmura gelmiyor sudan çıkmış gibi hem içi hemde dışı.orta şiddetli yağmurda dahi elinizde nemi hissediyorsunuz.. şiddetle tavsiye etmiyorum.
    mete_han bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondabeat > cbf150 > twsapache > cbf150 > NC700 >
    30 TL balıkçıların giydiği pantolondan aldım gram yağmur almıyor :D
    ...garip... bunu beğendi.

Faydalı konu bilgilendirme için teşekkürler

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı jackonbir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    30 TL balıkçıların giydiği pantolondan aldım gram yağmur almıyor :D
    O da birşey mi ben 30 TL'ye alt üst takım aldım
    Pişman değilim.
    ...garip... ve jackonbir bunu beğendiler.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

HEVIK HRS102 YAGMURLUK polyester lamine özelliği var diye aldım. Laminesi batsın. Popodan su alıyor.
    TurboTastic ve Lazasker bunu beğendiler.

Motosikleti
    Mondial KT150, Suzuki Inazuma Gw250 F
    decathlondan aldığım kar pantolounu apış arasındaki dikiş yerinden ve ceplerdeki fermuarlardan sızdırma yapıyor sağanak yağmurda

he ama üründen gayet de memnunum, 108 tlye 2 kıştır beni her türlü soğuğa ve hafif yağmurlara karşı korudu.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    ben 2. el para etmez diye bir altlık aldım 20 tl verdim :D hollanda malı baya iyi birşeymiş 2 sene oldu su vs aldığı yok hepte giydim :D

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4
    Bu Revit hakkaten 'su'yunu çıkarmaya basladı artık. Fiyatları günden güne artıyor, ama kaliteside aynı oranda düşüyor. Değeri TL bile etmeyen ürünler Euro üzerinden satılıyor ( misal 300 Euroluk mont, 300 Tl bile etmez )

weirdo1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    Scoyco nun sözde kışlık her yerde gördüğünüz eldivenini aldım, hem su, soğuk geçiriyor.

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    Revit kışlık alt 2 yıl kullanmadan önce popodan su almıştı şimdi popo kasık bacak diz heryerden su alıyor. Emekli edeceğim arkadaşı.
    Revit kışlık eldiven 4 yıldır bir gram su almadı nazar değmesin

BESTAPO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 Vstrom
    Arkadaşlar İşmont marka yağmurluk kullanıyorum. Enduroist forumunda yorumlarını okuyup aldım. Polislerin kullandığı sarı,reflektörlü ürün. Üst 40,alt 60tl gibi birşeydi. 100tl ye yağmur almayan, canavar gibi ürün diyebilirim.
    ...garip... bunu beğendi.

oxus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F 650 - Yuki Scrambler - Kymco Downtown
    Alıntı TurboTastic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bir ton paralar verdiğiniz fakat verim alamadığınız eldiven,yağmurluk veya kışlık ekipman olarak aldığınız ürünleri ifşa edelim diye açıyorum bu konuyu. Hem normalden fazla ücretler karşılığı bu ürünleri alıyoruz hemde hiçbir verimliliği olmuyor..

Ürünlerin lütfen tam modelini yazmaya özen gösterin, arama sonuçlarında çıksın ve insanlar bilgilensin. Ayrıca konu dışı mesajlar lütfen atmayınız. detachlon'dan alınan yağmurluklar bu ürünlerden kaliteli biliyorum hatta kullanıyorum o yüzden biliyorum ama bu konu lütfen tavsiye konusu olmasın bu yüzden lütfen dikkan edelim.

Revit H20 Mont - Tam bir kış geçirdim fakat kol bölgelerinden sürekli şekilde omuz kısmından ise aşırı sağnakta yağmur alıyor.

Revit Alt yağmurluk (Revit Curve Astarlı) - 2016 nisanda aldım. kış görmedi. dün g*tüm ıslak bebekler mutsuzdu. dikişlerden su alıyor.

Revit alt üst tek parça yağmurluk (Revit Pasific H20) - Popodan su alıyor. dikişler kalitesiz 1 saat sağanak yağmur kaldıramıyor. ilk aldığım yağmurluk buydu sonrasında alt olarak curve'yi aldım sonuç aynı.

Kappa Hevik (KAPPA HEVIK HGW206 STOCOLMA) - Bu eldiveni yapanın eli olmadığını iddia ediyorum. elinizde hafif nem su damlası varsa girmiyor arkadaş içi toplanıyor özelliklede parmak bölgeleri.. sağanak yağmura gelmiyor sudan çıkmış gibi hem içi hemde dışı.orta şiddetli yağmurda dahi elinizde nemi hissediyorsunuz.. şiddetle tavsiye etmiyorum.
    kappa hevik eldiven için aynı fikirdeyim.
    antalya da yaşadığım için revit air yazlık mont kullanıyorum, su geçirme konusunda iddiası olmamasına rağmen hafif yağmurlarda su geçirmiyor, genel olarak memnunum

fkambay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cb125e-mt 03 -cbr 250-ybr125-pcx125
    800 TL ye revit raceway mont aldım tamam biliyorum mont kışlık değil ama su geçirmez kesinlikle dediler ama ufak yagmurda bile kol bölgelerinden su geçiriyor eşimin lc waikiki den 120 TL ye aldıgı deri montu giyiyorum motor üstünde sağanak yagmurda bile su geçirmiyor. Revit suyunu cıkardı gercekten ..
    antilop_skul bunu beğendi.

serhat207 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NSS FORZA 300
    Bende Donor marka korumalı pantolon var apış arasından su alma olayı oldu dün, bunun dışında gerçekten çok sıcak tutuyor.
    4riders yağmurluk var alt üst takım 160 tl gram su geçirmez, reflektörlü.

Donor marka pantolonu hafif yağmurda su aldığını görmedim ama dün m2 ye 55 ile 70 kilo yağış düştü, içimde hissettim diyebilirim. Bu dikiş yerlerine su kaydıran sprey falan sıksak işe yarar mı deneyen var mı ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Çok iyi bir fiyat arkadaşlar

http://www.ismont.com.tr/yagmurluk-mont-reflektorlu

bende alayım bundan üstüm ıslanmaz en azından
    BESTAPO bunu beğendi.

sarikemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nc 750 x
    Richa rainvent yağmurluk bir kaç ayda su almaya başladı ve içi parça parça döküldü decahlon dan tribord üst aldım 59 tl gerçekten şu almıyor ve çok başarılı tavsiye ederim

Quad87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 Umuyor..
    Alıntı serhat207 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende Donor marka korumalı pantolon var apış arasından su alma olayı oldu dün, bunun dışında gerçekten çok sıcak tutuyor.
    4riders yağmurluk var alt üst takım 160 tl gram su geçirmez, reflektörlü.

Donor marka pantolonu hafif yağmurda su aldığını görmedim ama dün m2 ye 55 ile 70 kilo yağış düştü, içimde hissettim diyebilirim. Bu dikiş yerlerine su kaydıran sprey falan sıksak işe yarar mı deneyen var mı ?
    Hocam dikişlere bal mumu sürüp sonra azcık saç kurutma makinası ile sıcak hava üfürün. Çok hareketli parçalarda işe yaramasada montun ayakkabının belli başlı yerlerinde işe yarar.Fakat pantolon da işe yarar mı sonucu bende merakla Bekliyorum :D

wind16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250 ABS
    Ben de Dane Gorotex mont var. Gerçekten su geçirmiyor.
    Difi kışlık eldivenler su geçirmez ibaresi yok ama yine de su geçirmedi.
    Richa pantalon var yine su geçirmez diye geçiyor. Onu bi defa yağmurda kullandım ve ilkinde su almadı.
    Şimdilik iyi gidiyorum yani

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 150 NS
    Dünkü yağmurda yaklaşık 1-1.5 saat sürdüm Ayakkabıdan dolayı pantolonun paçaları haricinde ıslanan yer olmadı.
    Decathlon' da satılan alt üst yağmurlukları tavsiye ederim. Hem ucuz hem de işini gayet iyi yapıyor.
    Erhan Tosun bunu beğendi.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Revit Shield mont ve Revit RSR2 deri eldiven için yorum yapayım.
    Sabah giderken fazla yağmur yoktu, güzel idare etti.
    Akşamüstü dönüşte bir ara ölücem sandım. =) İkisi de tabi yağmur geçirmez değil Mont soğuğu falan güzel kesiyor, yağmuru da bayağı tuttu aslında ama cebimteki telefon ıslanmıştı mesela. İÇimdeki kıyafetlere bişey olmadı ama.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)