Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Trafikte kavga biri baksın lütfen.

Motovento
    REKLAM ALANI

Bu gün normal bir şekilde giderken aracın birisi beni sola sıkıştırdı sonrada aşşağı inip küfür etmeye başladı bende motordan indim artçımda indi karşıdakiler iki kişiydi vekafamda kask varken kafama vurdu kaskı çıkardım kafasına indircekken artçım tuttu beni sonrasında arabaya binip bana adres verdi oradayım gel diye bende gelicem dedim ve gittim fakat iki üç kez gitmeme rağmen hiç bir kimse yoktu ciddi anlamda kafayı yiyorum arkadaşlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    WR125R
    Kafaya sağlam vurduysa olan kaska olmuş hocam.. Geçmiş olsun

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Baktım. Ne yapmamızı istiyorsunuz? Alın elinize bıçağı, doğrayın adamı mı diyelim? Yoksa sizin için adamı mı bulalım?
    Galiba bunu beğendi.

gt170 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suanda yok ��
    Olay aninda o sinirle agzina edicedin gecti artik korkagin tekiymis demekki

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:26 ----------

Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Baktım. Ne yapmamızı istiyorsunuz? Alın elinize bıçağı, doğrayın adamı mı diyelim? Yoksa sizin için adamı mı bulalım?
    Adamin sinirleri bozulmus buraya yazma gereginde bulunmus sonucta bunlar bizim basimiza gelmicek diye bisey yok
    Salurbey bunu beğendi.

Artcım daha küçüktü onun yüzünden birşey yapamadım zaten. Araya girdi korktu bende birşey yapamadım. Sinirlendim burayı aile ortamı gibi gördüğüm için söylemek istedim arkadaşım bana tavsiye ver ona gööre gidip doğruycam demedim yada gidip bul demedim.

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    gecmıs olsun , bırde su yonunden bak,belkı gıttıgınde orda bulsan cok daha kotu sekılde bıtıcektı bu ıs.Sakın gıtmeyın bu gıbı durumlarda hersey gelebılır basımıza.Ben biber gazı tasıyorum yanımda , o anda vurmak yerıne gazı cıkarıp sıkmak en temızı sanırım

Alıntı Salurbey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gecmıs olsun , bırde su yonunden bak,belkı gıttıgınde orda bulsan cok daha kotu sekılde bıtıcektı bu ıs.Sakın gıtmeyın bu gıbı durumlarda hersey gelebılır basımıza.Ben biber gazı tasıyorum yanımda , o anda vurmak yerıne gazı cıkarıp sıkmak en temızı sanırım
    Benim semtimde olan bir olay ve acayip sinirlerimi bozdu. Artçım olmasa çok daha iyi olurdu ama ne biliym. O anda kaskı kafasına geçirmediğime ciddi anlamda pişmanım.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Şiddet hiçbir şeyin çözümü değildir, kendinizi korumak dışında. Küfür eden insan da elinden başka bir şey gelmediği için küfü eer, yani acizdir. Küfür ettiğine göre acizmiş, hala sinirli olarak o adamın kazanmasına izin veriyorsunuz. O adam şimdi evine gitmiş TV'sini seyrediyordur, sizi hatırlamıyordur bile. Boşverin, Allah'a havale edin.

Çare boncuklu tabanca

Alıntı EmirŞengezer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çare boncuklu tabanca
    Aslında bende boncuklu değilde av tabancası var tüplü çelik bilya atanlardan

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:45 ----------

Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şiddet hiçbir şeyin çözümü değildir, kendinizi korumak dışında. Küfür eden insan da elinden başka bir şey gelmediği için küfü eer, yani acizdir. Küfür ettiğine göre acizmiş, hala sinirli olarak o adamın kazanmasına izin veriyorsunuz. O adam şimdi evine gitmiş TV'sini seyrediyordur, sizi hatırlamıyordur bile. Boşverin, Allah'a havale edin.
    Aynısını yaptım ama eğer karşılaşırsak karşıma gelirse o zaman ne olur bilmiyorum gene bu tarz bi ortam olursa kendimi kaybederim çünkü bana tarif ettiği yer evimin iki yan sokağı. Karşılaşma şansımız yüksek

Motosikleti
    Mondial 150 mash--> Kawasaki ninja 300
    Alıntı EmirÞengezer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çare boncuklu tabanca
    taktigimi calmayin lutfen

sidd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer900
    Dün beşiktaş maçından çıktım eve giderken unkapanı köprüsü üzerinde taksi kıçıma kadar girdi sonra sağ tarafıma geçti. Sola kıracak üzerime çıkacak nerdeyse. Sonrasında korna çaldım hafif sola kaydım diğer şerite geçtim. Napıyosun diyorum hayvan herif naptım ki diyo. Ben küfürü sallayınca durdu. İndi aşağıya bende indim. Kendi kendime dedim kaskı geçiriyim kafasına ama sonra düşündüm çoluğum çocuğum var. Demem o ki bu devirde kimin ne olduğu belli değil. Sen adam gibi gidersin tartışmaya girersin adam bişeye sinirlenmiştir. Çeker vurur. Bunun gibi bi çok haber izliyoruz her gün haberlerde. Bu tip olayları fazla uzatmamak lazım. Belki kariı tarafın kaybedeceği bişey olmayabilir. Ama emininki bizim kaybedecek çok şeyimiz var.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Sakın olun, buyutmeyin.
    Her tartistiginizla kavga edeceksiniz ya da her durumda tartisacaksaniz....

İşte, motosiklet tecrübesi biraz da bu demek..

Motosikleti
    gt250r
    Kaskı çıkarıp kafasına vurma düşüncesini sil bi kere,kaskla beraber kafa at en azından.

sidd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer900
    Zaten o an bütün düşünceleri silip attım yoluöa baktım. Bi dahakine tavsiyene uyarım ��

Galiba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Black Cat
    Merhaba,

Trafikte her durumda kavga edersek ya katil oluruz ya mefta.. Ayrıca adamın belirttiği adrese de gitmek ayrı saçmalık bence.. Oraya 5 kişi gittiğinizi varsay.. Karşıdan 20 kişi gelirse ne yapacaksın ? Temiz dayak yiyip eve dönmek ne kadar mantıklı ?

Kavga en son çare olmalı.. Ne kadar da trafikte haklı durumda da olsan, adama küfür edersin, çeker torpidodan silahı ateş eder b.k yoluna gidersin..

Motora keyif almak için binmek lazım. Aynı zamanda bir araç sürücüsü olarak, trafikteki bilinçsiz sürücüler yüzünden bu pek mümkün olmasa da en azından sakin olmak lazım..

Dip Not : yukardaki arkadaşa katılıyorum.. Artık son çare kavga edeceksen ekipmanlarını çıkarma.

Haklısınız da işte ne biliym kuzenim vardı artçı olarak o durdurdu. Adrese gitmem saçmalık evet ama o adresten her gün geçme mecburiyetindeyim dediğim gibi iki yan sokakta ve de sürekli geçtiğim bi yer. Ekipman olayındada doğruyu söylüyorsunuz ama o an kafa gitmişti benim saniyeler içinde bir çok şey geçti aklımdan neden çıkardığımı bilmiyorum yani

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    sıcak kavga anında ne yaptıysan yaptın. çıkışa gel, şu adrese gel gibi işler genelde boş işlerdir.
    bence takılı kalma

Motosikleti
    CRF 1000L Africa Twin
    Adamın mekanına gidip kavga ederseniz alacağınız ceza çok çok çok büyük olur bilginiz olsun.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Adam çağırdığı yere toplar arkadaşlarını fena meydan dayağı atarlar

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)