Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

En uygun fiyatlı motosiklet pantolonu - Durt jean

Motovento
    REKLAM ALANI
    neobirzenci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar ns 200
    Evet beyler durt marka kevlar destekli jean diz ve kalça koruması olan bir pantolon fiyatı 120 lira. Kaliteli bişey olmasada normal pantolona 60 lira veriyoruz zaten bi 60 daha verip bunu almak çok daha mantıklı geldi. Daha önce kullanan veya yakından inceleyen varmıdır ? ( param yok dostlar hiç olmamasından bu olsun diyorum)
    nazar48 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Güzel konu inşallah cevaplanır. 😊
    neobirzenci bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Hocam nerelerde satılıyor ben şu ana kadar Oj Atmosphere ve Tech90 City eskittim , ikisi ile de yeterince düştüm birde bunu denerim herkes için
    espresso bunu beğendi.

Tefoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S200
    kış için mi kullanmayı düşünüyorsunuz?

ben 150 liraya kışlık pantolonunu aldım, şimdilik tatmin edici.

ürün bu
    http://www.durt.com.tr/ACXA-MOTOSIKL...NU,PR-567.html gece 1-2 gibi hava sıcaklığı 2-3 dereceye kadar düşüyor şimdilik üşümedim.
    Aşırı hız ve dikkatsizlik motorcunun en büyük düşmanıdır.

Galiba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Black Cat
    Merhaba,

Motordan ziyade ekipman daha önemli diye düşünüyorum.. Her markanın her modelin farklı farklı fiyatları var. Bence biraz daha para biriktirip şöyle birşey,

http://www.motosikletaksesuarlari.com/Tech-90-Pirate-Blue-Korumali-Motosiklet-Pantolonu_21017.html

veya şurdan beğendiğiniz bir şey

https://www.riderdenim.com/rd2/tr/44-pantolonlar

tercih edilebilir.. Bende şu anda kot pantolon alma aşamasındayım. Bu ürünlerle ilgili yorumlara baktım çoğu kişi memnun.. Konuyu takipteyim..

Not : Verdiğim linkteki ilanlarla veya sitelerle bir alakam yoktur.
    neobirzenci bunu beğendi.

wind16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250 ABS
    Durt kalite olarak biraz vasat bir marka. Imkan varsa prohel, prosev,4 rider veya venom gibi nispeten bir tık daha kaliteli markalara yönelmenizi tavsiye ederim. 4riderslarda indirim vardı. Motomax'in sitesinden bakabilirsiniz.

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    fiyatlar gayet uygun geliyor ki zaten tüm ekipmanlarımı almaya kalksam o bile zorlayack bütçeyi.
    yeri kadıköydeymiş gidip bir bakmak lazım. keşke ülkemizde üretilseydi.

ernaltnts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx
    Arkadasin konusunu baltalamak gibi olmasin ama kafama takilan bir husus var. Simdi benim spidi marka bir yazlik montum var omuz ve dirsek korumalari 1621-1 seviyesinde ama 150 tl ye aldigim Rmax marka montun omuz ve dirsek korumalarinin uzerinde ce onayli 1621-2 seviye korumalar var. Bu konu benim kafami karistiriyor acaba hemen hemen 3-4 kat ucuz bir montun korumalarinin daha iyi seviyede olmasi mumkun mudur yoksa bu iste bir hile hurda var midir?

GB79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X
    Durt'un fiyatları, motosiklet için üretilmemiş, korumasız giyim ürünlerinden bile ucuz, bana bu biraz düşündürücü geliyor.

_kaan_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçen haftalarda hasanpaşadaki mağazasını gezdik. Hatta kardeşime kışlık bi mont aldık. Fiyatına göre kalitesi iyi. Kot pantolonu biraz tırt gibi geldi ama diğer ürünler fiyatına göre bence iyiydi.
    To live is to die...
    Youtube : Gaan Ylmz

Motosikleti
    Kymco People S200
    Alıntı ernaltnts adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadasin konusunu baltalamak gibi olmasin ama kafama takilan bir husus var. Simdi benim spidi marka bir yazlik montum var omuz ve dirsek korumalari 1621-1 seviyesinde ama 150 tl ye aldigim Rmax marka montun omuz ve dirsek korumalarinin uzerinde ce onayli 1621-2 seviye korumalar var. Bu konu benim kafami karistiriyor acaba hemen hemen 3-4 kat ucuz bir montun korumalarinin daha iyi seviyede olmasi mumkun mudur yoksa bu iste bir hile hurda var midir?
    marka olayı fiyatları oldukça etkiliyor, geçen gün feyzioğlunda venom ve revit markalarının montlarını denedim, biri 335 tl, diğer 275 euro ve ikiside kışlık. işçilik biraz daha iyi, korumalar belki daha iyi oturur ancak yağmura dayanıklılık diyorum aynıdır diyor, korumalar arasında fark var mıdır diyorum, yoo diyor. bi de venom daha sıcak tutacak gibi duruyordu, revit ise daha çok mevsimlik mont hissiyatı yaşattı.

yani demem o ki benzer özelliklerdeki montlar markadan dolayı oldukça farklı fiyatlara sahip olabiliyor.

Motosikleti
    CBF 150
    Hasanpaşadaki Durt mağazasını ben de gidip ziyaret ettim. Sorduğumda bütün ürünlerin yüzde yüz yerli üretim olduğunu söylediler. Çok sıcak kanlı ve ilgililerdi. Bu pantolon için tekrar bi gidip bakmayı düşünüyorum. Pantolon olmasa bile yazlık montu oradan alma niyetindeyim.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Her marka aynı tip kumaş kullanıyor. Farklar dansitede.. yoğunluğa bakın.
    Ne kadar yüksek o kadar kışlık..
    crxforever ve neobirzenci bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kymco People S200
    yaklaşık 30-35 dakika şu montu http://www.durt.com.tr/VELOCITY-KIRM...IM,PR-534.html ve şu pantolonu http://www.durt.com.tr/ACXA-MOTOSIKL...NU,PR-567.html yağmurda kullanma şansım oldu az önce ve ne pantolon ne de mont su geçirdi. kuru bir şekilde eve geldim.

Motosikleti
    Pulsar ns 200
    Yorumlar için saolyn dostlar bugün sıparis vericektim ama stok kalmadını söylediler. Mağazaya gidip denemek lazım kafamda tech90 vardı aslında ama buda şuanlık işimi görür dusuncesindeyim

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:28 ----------

Korumaları falan rahat degilmiş diye okudum siz rahatsız oldunuz mu

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:30 ----------

Pantolonun neyini begenmediniz tabi bide hangi pantolon ��

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:31 ----------

Www.durt.com bide n11 de çok urun var
    Ybr forever

Motosikleti
    Kymco People S200
    yaa ben bu işi anlamadım, pantolonun altına su geçmiyor, montun altına su geçmiyor, her yerim kupkuru ama göbeğim ıslak bir tek. pantlon ve ceketin arasından mı giriyor? noluyor anlamış değilim? mont ve pantolon kullananlar sizin de başınıza böyle bir şey geldi mi hiç?

Motosikleti
    Pulsar ns 200
    İlginçmiş boğaz bolgesinden girip ordamı toplanıyo acaba -_-
    Ybr forever

onurordek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150>GW 250>RX3İ>XMAX400+RKS RT 250+SHERCO 250
    Uyduruk bi prohel vardı mont olarak bende. Fermuardan geçiriyor idi.

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    Alıntı Tefoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaklaşık 30-35 dakika şu montu http://www.durt.com.tr/VELOCITY-KIRM...IM,PR-534.html ve şu pantolonu http://www.durt.com.tr/ACXA-MOTOSIKL...NU,PR-567.html yağmurda kullanma şansım oldu az önce ve ne pantolon ne de mont su geçirdi. kuru bir şekilde eve geldim.
    bugünkü yağmurda geçirmediyse kesinlikle başarılı bir ürün. yosun tutacaktım neredeyse bugün.
    ahmetunuver bunu beğendi.

Motosikleti
    Pulsar ns 200
    24 saatir yağıyor neredeyse ��

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)