Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

En uygun fiyatlı motosiklet pantolonu - Durt jean

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tefoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S200
    Alıntı crxforever adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugünkü yağmurda geçirmediyse kesinlikle başarılı bir ürün. yosun tutacaktım neredeyse bugün.
    göbeğe sızan su dışında gayet güzel. özellikle pantolonu çok başarılı buldum, bacaklarımda 1 damla bile ıslaklık yoktu. açıkçası 150 tl lik pantolondan bu kadarını beklemiyordum. montun ise yağmur geçirmeyen astarı biraz kısa gibi belki de göbek bu yüzden ıslanıyor, biraz daha yağmurda test etmem lazım. bi de benim montta hoşuma gitmeyen kısmı iç astarların bilek kısmı da biraz kısa, kollarda biraz ıslanıyor bu yüzden.
    Aşırı hız ve dikkatsizlik motorcunun en büyük düşmanıdır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Birinin uzerinde gormek lazim bel cok uzun duruyor

OgulcanMC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL 200 (Eski) Hyosung GV250 (Şimdi)
    Arkadaşlar bende riderdenim pantolonlardan alıcam bu cuma 2 gündür her yerim kupkuru kot normal kot olduğu için donuma kadar ıslandım. Bu riderdenim kotlar su geçirmeme olarak nasıl? Kullanan var mı şu geçtiğimiz 2 günde istanbulda? :D

mehmettayfur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık yok
    Alıntı OgulcanMC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bende riderdenim pantolonlardan alıcam bu cuma 2 gündür her yerim kupkuru kot normal kot olduğu için donuma kadar ıslandım. Bu riderdenim kotlar su geçirmeme olarak nasıl? Kullanan var mı şu geçtiğimiz 2 günde istanbulda? :D
    Poyraz modelini yazlık pantalon olarak kullanıyorum.Birkaç kere yağmura yakalandım,su almadı,ama dünkü gibi yağışlarda alabiir.Neticede kot kumaş,üzerine su önleyici bir madde sürülmüş her yıkayışta bu tabaka inceliyormuş.O nedenle,firma sahibi Timur bey pantalonun çok sık yıkanmamasını önermişti bana.

Yağmur garantisi için Prohell gibi bir polyster pantalon daha uygun olur.Kışın Prohell kullanıyorum.Kesinlikle su
    geçirmiyor.

neobirzenci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar ns 200
    Prohell hangi modeli hocam

mehmettayfur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık yok
    Alıntı neobirzenci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Prohell hangi modeli hocam
    4 sene öncesinin pantalonu,o zaman tek modeldi sanırım.Siyah polyester (sentetik)kumaş,içinde çıkartılan fermuarlı muflonu olan paçalarda Prohel yazan.
    neobirzenci bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Ben bu pantolondan bir tane aldım en ucuz kot olandan , dedim nasılsa fiyatı uygun deneyelim.
    1- Yan koruma yok , kesilmiş plastik gibi parçalar var orada dolgu olarak , diz korumaları safe.pro yazıyor (nette bilgi veya sitesini görmedim) , Tech90 ile kıyaslayınca kullanımı daha rahatsız olacak ve muhtemel ortadan kırılacak bir süre sonra , ek olarak diğer ayrıntılarla birleşince bana güven vermedi.
    Açıkçası kevlar konusunda bile içimde bir şüphe oluşmuş oldu.

Ek olarak diz korumaları için olan ceplerden birinde defo var benim aldığımda oda güveni sarsıyor.
    Sonuç olarak tekrar gidip tech90 bir pantolon aldım (285 tl - city modeli yoktu) belki bu durt marka olan bu pantolonu eskiyen tech90 pantolonumun korumaları ile deneyebilirim ama genel olarak bana güven vermedi.

Bu tarz ucuz ürünler çok riskli sonuç olarak ben mesela Durt markasının pahalı bir ürününü de almam artık.(Eğer okurlarsa bir faydamız olsun) , belki biraz daha özenilse daha iyi bir ürün olabilirdi.

Alıntı neobirzenci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yorumlar için saolyn dostlar bugün sıparis vericektim ama stok kalmadını söylediler. Mağazaya gidip denemek lazım kafamda tech90 vardı aslında ama buda şuanlık işimi görür dusuncesindeyim

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:28 ----------

Korumaları falan rahat degilmiş diye okudum siz rahatsız oldunuz mu

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:30 ----------

Pantolonun neyini begenmediniz tabi bide hangi pantolon ��

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:31 ----------

Www.durt.com bide n11 de çok urun var

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)