Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

2017 Euro 4 nedeniyle gelemeyecek motorlar

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Ducati streetfighter 848
    2017 de genel olarak ne satılacak peki ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    2016'da gümrükten geçirilenler ve Euro4'e uygun olanlar.

Motosikleti
    Honda CBR 500
    R25 için bir bilgi var mı peki? Barkın Bayoğlu'nun dediğine göre hatta espirili bir dille söylüyordu nah alırısınız diye merak ettim :D

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O zaman 2017'yi es geçiyoruz, 2018'e hazırlanıyoruz olayı hikaye. Yoksa yok yani?
    Bence öyle. Yada fabrika ve planlama kapasitesi yetmediği için markaların 1 yıl boyu o motoru satamamayı göze alıyorlar. Esasen alınabilecek bir risk, eğer motoru son 1-2 yılda çıkarmadılarsa eğer euro 4 ile birlikte teknolojik revizyon ve makyaj yapmaları içinde bir fırsat olur. (R25 gibi bazı ülkeler için çıkarılmış motorlardan bahsetmiyorum.)

*Euro 5 dalgası geldiği zaman, elektrikli motorların ciddi anlamda yayılacağını ve benzinli araçlardaki üretim işlerinin çok zorlaşacağını düşünüyorum.

Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 + Yamaha Nmax 155
    İyiki bi sıfır model r25 alacaktım.Krediyi çektim herşey hazırdı bir gün bi yazı okudum herşeyden soğudum.Türkiye'de ki politikaların hepsi aynı ya kimseyi dinleme al motoru et zararı ya da milletin dediğini dinle 4-5 ay bekle sonra git yine aynı motoru zamlı fiyatından al ne yapmak gerekiyor çözemedim.

alic3lik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Şu sıralar bende ne yapacağıma bir türlü karar veremiyorum. Herşeyi planlamıştım aslında şubatta cbr 250 RR alıcaktım, motosikletimi bile kasım başında sattım (pulsar 200 ns) fakat malum durumdan dolayı çadır karıştı. Şu an Nakit param hazır r25 almayı düşünüyorum bayi ile anlaştık vs birçok kişi hiç bekleme al diyor ama benim içimde garip bi his var. Euro4 konusu hala net değil firmalara ve söylemlerine güvenmiyorum, önümüzde 2017 var fuar var motosikleti alsam bile 3-4 ay yatıcak. Bir yandan döviz kuru falan... kafam allak bullak offff var mı tavsiyeniz?

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Alıntı alic3lik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ......Euro4 konusu hala net değil firmalara ve söylemlerine güvenmiyorum.....
    euro4 den bize ne yahu onu uygun olmayan modellerini ithal edemeyecek firmalar düşünsün..

resmi yoldan ithal edilen vitrindeki mala parayı bastırır trafiğe çıkarsın..

param var ama böylede bir derdim var diye boşuna üzülme,en buyuk dert parasız olmak,onu demek istedim

hasangazili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar RS 200
    euro 4 ün abs ile ilgili bir yaptırı mı var mı ? Abs şart olcakmış diye duydum

alic3lik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Euro4 abs zorunluluğu getiriyor...

Romedon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-636,Bajaj PULSAR 200 RS
    250rr hakkında ne düşünüyorsunuz 2018 de euro 4 e uydurulur mu?

Motosikleti
    .
    Honda cbr 125 te geçememiş sanırım.o tarz kaliteli, sıfırlarda en uygun fiyat spor oydu.
    Bende bir uğursuzluk var galiba.
    Türkiyede yenilik demek zam,vergi,para demek.
    Herkes hayalini 2018'e saklasın.ancak yetişiriz.
    O zamanda başka birşey çıkar.

Kemal Sunal filmlerinde başlık parasını denk getirince kız babasının o fiyat geçen seneydi demesi gibi oldu.
    SolidSnake bunu beğendi.

HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Harley-Davidson 2017 modellerinin tamamı Milwaukee Eight motor bloğuyla güncellendi. Euro 4 emisyon sınırlamalarına da uyduğundan 2017 modellerde fire yok. 600 'lük yarış motorlarının devri kapandı sadece ancak ileride nasıl gelişmeler olur bilemiyorum.
    SolidSnake bunu beğendi.
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

mccxcix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı alic3lik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu sıralar bende ne yapacağıma bir türlü karar veremiyorum. Herşeyi planlamıştım aslında şubatta cbr 250 RR alıcaktım, motosikletimi bile kasım başında sattım (pulsar 200 ns) fakat malum durumdan dolayı çadır karıştı. Şu an Nakit param hazır r25 almayı düşünüyorum bayi ile anlaştık vs birçok kişi hiç bekleme al diyor ama benim içimde garip bi his var. Euro4 konusu hala net değil firmalara ve söylemlerine güvenmiyorum, önümüzde 2017 var fuar var motosikleti alsam bile 3-4 ay yatıcak. Bir yandan döviz kuru falan... kafam allak bullak offff var mı tavsiyeniz?
    Sene olacak 2017 hala ABS'siz motor mu düşünüyorsunuz? Artık yıl ilerliyor yaptırımlar ilerliyor kazalar artıyor teknoloji ilerliyor, eski teknoloji ürünler almayın, sizin işinize yarayacak güvenliğinizi koruyacak aletler alın bu benim tavsiyemdir...
    "Olmadı Diye Sızlandığın Duaya,Gün Gelir Olmadı Diye Şükredersin."Şems-i Tebrîzî

Motosikleti
    Ramzey Karaca 100
    Çinli CG motorlar uyuyor mu? Bajaj veya hero modelleri uyuyor mu? Ybr125 , cbf150 uyuyor mu? Hep büyükler konuşuluyor? Saygılar.
    Mengu16 bunu beğendi.

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    R6 euro 4 uyumlu olarak üretildi belki diğer markalarda 600cc de önümuzdeki yıllarda değişiklige gider veya 600cc SS pazarındaki tüm müşteri yamaha kalır.

SolidSnake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı HAZZILHAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Harley-Davidson 2017 modellerinin tamamı Milwaukee Eight motor bloğuyla güncellendi. Euro 4 emisyon sınırlamalarına da uyduğundan 2017 modellerde fire yok. 600 'lük yarış motorlarının devri kapandı sadece ancak ileride nasıl gelişmeler olur bilemiyorum.

Ağzınızdan damlayan balı biriktirip satın!

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Bence 2017'yi es geçip 2018'de Euro 4 uyumlu satmanın mantığı yok. Bence 2017'de satılmayacak modelleri ya Avrupa'dan komple çekecekler, ya da bir yapalım tam yapalım mantığıyla Euro 5'e uydurup 2018'de öyle pazara sokacaklar.

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Diğerlerini bilemem ama yamaha r3 ve mt3 modellerini türkiye ' ye sokar . kan kaybetmek istemez hele ki r25 ve mt25 ten sonra

Motosikleti
    Mondial 100 Kh 2006. Honda CBF 150 2017
    Alıntı MrMud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu euro 4 muhabbetiyle ilgili muhabbet açılınca yaşlıca bi motorcu abimizin " Olan Cruiser'cılara oluyor" dediğine kulak misafiri olmuştum...
    Zaten yok denilecek kadar azdı sıfır japon cruiser, artık tümden silinir bu gidişle.
    Hyosung GW250 falan da yok ozaman artık, 1 tane Cruiser vardı zaten. EURO 4 iyi hoşta bu abs muhabbeti doğru ise fiyatlar ne olacak acaba.

r25 alcaktim aciba onun akıbeti nolcak bilgi olan varmi tskler

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)