Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Megelli Daha Almadan arıza çıkardı .. (Kullanıcıları varsa lütfe yardım ..)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Parça zor,servis yok.Motosiklet bildiğin vibratör gibi.Bununla şekil yapsan ne olacak.O yüzden cbr 125 bile bundan 10 gömlek üstün.Sil kafan dan yani megelliyi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    bir ara bende megelli düşünürdüm ama konu açmaya gerek kalmadan site yorumları sayesinde caydım. aslında 5 bin liraya falan temiz bulursam alırım yine. o paraya değecek bir motordur en azından, öylemi tecrübeli arkadaşlar?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Pulsar 200 ns al bayada gzel motor yabana atma herşeyi bırak sıfır tertemiz binersin sıkıntı yapmaz etmez

blackman2004 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200RS
    Alıntı istanbu_gezg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pulsar 200 ns al bayada gzel motor yabana atma herşeyi bırak sıfır tertemiz binersin sıkıntı yapmaz etmez
    Aynen RS yada NS düşünüyorum ..

Motosikleti
    Bajaj - Pulsar 200 RS
    Megelliyi bir kere kullandim direk eledim, bence hic bulasma. 250cc naked-racing tum makineleri denedim. Hyosung gt250r satin almaya gittim ama motosiklet telefonda konustugumuz gibi degildi, sonuc olarak ayni gun cok temiz hatta sifir ayarinda RS 200 denk geldi ve satin aldim.

RSin Avantajlari:
    Bakim maliyeti kendi sinifinda en ucuzu
    Servis agi genis
    Yakiti kendi sinifinda en dusuk
    Performans fena degil standart hali 152de kesiciye girer, 0-100 8sn civarinda
    ABS ve celik fren hortumuyla desteklenmis by bre (brembo nun dusuk cc icin uretim yapan hindistan markasi diyorlar) fren sistemi
    Mercekli farlar sinifindaki en iyi performansa sahip diyebilirim
    Mekanik malzeme kalitesi cinlilerle kiyaslanmaz, NS lerin yuksek km li bircok yuruyen durumda olani var hatta 100.000 km yi devirenlerde var. Bazi parcalarda KTM logosu var, zaten bajaj KTM ve Kawasaki ye malzeme ureten bir hindistan markasi
    Boyutlari buyuk motorlardan farksiz, deposu falan baya genis, gorunum baya spor
    Titresim yok diyemem ama kesinlikle rahatsiz edici degil. 4-5bin devir araliginda hissedilir bir titresim var ama devir yukseldikce titresim azaliyor, cbr250r ile ayni seviyede diyebilirim. Elcikler ve pegler lastikli ondan dolayi el ve ayaklarda fazla hissedilmiyor

hasangazili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar RS 200
    O fiyatlara rs 200 bulunabilir.

tubejh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ankara- Tekirdağ( Çerkezköy)-Çanakkale- artık nere olursa :)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 700
    Kullanmadığım için megelli için yorum yapmayacağım, zaten kullananlar yorumlarını yapmış. Ülkemizde zaten ekonomi ne oluyor olmuyor belli değil bugün, destek veren servis bile yakında desteğini keser. Meğelli güzel makina ama bu kadar olumsuz yorum güzelliğe bakılıp verilmez. Üniversite Öğrencisin sanırım, senin cebindeki para ne olacak servise mi gideceksin arkadaşlarınla mı gezeceksin ? Ya paranı bir miktar daha biriktir iyi makinalara bak.

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    7.000 TL bütçe ile istikamet bajaj pulsar 200 rs

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)