Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

A2 ehliyeti honda 600rr kulanır mı ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honda cbr 600 rr limited
    arkdaşlar motoru yeni aldım fakat a2 ehliyetim var bu ehliyetle trafik sorun yaratır mu ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BalkanRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Hayir kullanamazsin Yetersiz ehliyetten ceza yersin A2 ile 2 sene tecrubeden sonra A alip kullanabilirsin su an 35 Kw guce kadar olan tum motorlari kullanabilirsin

Motosikleti
    honda cbr 600 rr limited
    7 sene önce aldım bu ehliyeti şimdi nasıl değiştircez

Kullanirsin ehliyetin eski sorun olmaz

Motosikleti
    honda cbr 600 rr limited
    eminmisin cezalar yüksek ceza yemeleyim

Karşıyaka'Lı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı burak06rr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkdaşlar motoru yeni aldım fakat a2 ehliyetim var bu ehliyetle trafik sorun yaratır mu ?
    Başkan ehliyetin önceki sistemde alınan A2 statüsündeki ehliyetse ve yaşın 24'ten büyükse zaten yeni sistemde karşılığı = A..
    Yeni binemeyceğin motor yok...

Tavsiye: Ehliyetini 2020 yılına kadar kullan, sonra git yeni sistem ehliyet al orda zaten otomatik A (yeni sistem) yapacaklar..

Raad ol keyfine bak !

Motosikleti
    İNTEGRA gitti şuan 50cc (150cc)arora vesta scooter
    eski A2 ehliyet şimdiki A yerine geçiyor,yani en yüksek olanı,,neticede bendede A2 var 13 yıllık

hasangazili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar RS 200
    Kaç yaşındasın 24 yaş üzeri tecrübe aranmıyor

Motosikleti
    honda cbr 600 rr limited
    teşekkürler arkadaşlar rahatlattınız beni ben 27 yaşındayım 20 yaşında almıştım 7 sene olmuş kazasız günler dilerim

hasangazili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar RS 200
    Alıntı Karşıyaka'Lı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başkan ehliyetin önceki sistemde alınan A2 statüsündeki ehliyetse ve yaşın 24'ten büyükse zaten yeni sistemde karşılığı = A..
    Yeni binemeyceğin motor yok...

Tavsiye: Ehliyetini 2020 yılına kadar kullan, sonra git yeni sistem ehliyet al orda zaten otomatik A (yeni sistem) yapacaklar..

Raad ol keyfine bak !
    a2 ehliyeti olup tecrübesi iki yıldan az ve yaşı 24 altı olsaydı kullanabilir miydi?
    Salurbey bunu beğendi.

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Yasa degismeden önce aldığın ehliyet şu an sistemdeki A tipi ehliyet e denk. Gönül rahatlığıyla kullanabilirsin. Hükümet eski tip ehliyetleri değiştirmek zorunlu diyene kadar sorun yok. Bende 2005 de aldım A2.

Karşıyaka'Lı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eyw başkan

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:39 ----------

Alıntı hasangazili adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    a2 ehliyeti olup tecrübesi iki yıldan az ve yaşı 24 altı olsaydı kullanabilir miydi?
    Yok kullanamazdı. 24 yaş üstüne tecrübe aranmıyor. 24 yaş altına 2 sene tecrübe aranıyor.
    Bende eski sistem A2 var. 1 sene önce aldım ama yaş 26. Çatır Çatır 1300CC motor alırın kullanırım
    Kuba Superlight 200 Adayı

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    A sınıfı belgesi sepetli veya sepetsiz iki tekerlekli motosikletler ile gücü 15 Kw geçen üç tekerlekli motosikletleri kullanacaklara verilecek. Yani tüm motosikletleri kullanabilecek. A ehliyeti almak için yaşınızın en az 20 ve en az 2 yıllık A2 ehliyetinizin olması gerekiyor veya yaşınız 24 ise direkt olarak A alabiliyorsunuz A2 ehliyete gerek duyulmuyor 24’den küçük iseniz A için A2 2 yıllık olması gerekiyor.

Motosikleti
    Yamaha BWS100 / Honda CBR250R
    Eski sistemle alınan motosiklet ehliyeti (A2) olarak geçenler, yeni sistemde direk A olarak geçiyor diye biliyorum.

Kullanabilirsiniz, kazasız belasız hayırlısı olsun.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Alıntı Karşıyaka'Lı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eyw başkan

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:39 ----------

Yok kullanamazdı. 24 yaş üstüne tecrübe aranmıyor. 24 yaş altına 2 sene tecrübe aranıyor.
    Bende eski sistem A2 var. 1 sene önce aldım ama yaş 26. Çatır Çatır 1300CC motor alırın kullanırım
    Önceki sistemde almış olursa kullanabilir. Kazanılmış hak meselesi.
    May the Force be with McLaren Mercedes

600 rr limited edition sadece sizde olduğu için cezalardan muafsınız. yoksa bilmiyor muydunuz?

gt170 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suanda yok ��
    Şöyle salak salak yorum yapan adamlara ayar oluyom adam gibi bi soru sormus arkadas sen gevsek gevsek yaziyon burda nasil olsa kimligin belli degil burda bi sen degilsin bir suru gevsek var bu sitede sen gibi boyle burdab admine sesleniyorum bos bos gevsek gevsek konusan sahislara mudahale edin ilgilenin ya insan aradigi bilgiyi dogru duzgun bulamiyo bos bilgisiz yorum yapanlardan

EldekiDebryj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUKE 200
    Ehliyeti yeni almış gibi yazmışsınız. Yeni olsaydı kullanamazdınız. Eski olduğu için kullanabilirsiniz. Eşiminde ehliyeti 2009dan A2 ve 600cc kullanıyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)