Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Cup ile TekTeker

Motovento
    REKLAM ALANI
    ybr125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar bu cuplarla nasıl tekteker yapılıyor bunu acilen öğrenmek istiyorum.
    Siz teorik olarak anlatın ben hemen anlarım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    talkie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 CITY
    Ben de cruiser ile stoppie yapmak istiyorum ama bilen yok (!)(!)
    Satılık Asya125t-Spidi mont

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Scooter ile tekteker yapan gördüm ama nasıl yapılıyor bilmiyorum.

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Anlaman yetmiyo dostum cuplar narin motorlardır tek tekere kaldırmaya gelmeyebilir zaten denge sağlamak çok zor
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sakal bu konuda yanılıyosun cuplar tam eşşek ...benzetme tam yerinde taş gibi oluyolar..belki takip edeniniz olmuştur.. discovery de tüm zamanların en iyi 10 motoru üzerine bir proğram vardı...1. kim olacak diye merakla bekledim honda cup birinci oldu tüm zamanların en çok satan en sağlam motoru ...adammotoru alıp bi kızartmacıya gidiyo yağı tamamen boşaltıp içine kızartma yağı koyuyo ..kaldırımlardan inip çıkıyo motoru sağa sola vuruyo en sonunda bir apartmanın 5. katından motoru yere atıyolar..tekerler falan "s" oluyo ama motor çalışmaya devam ediyo ...yani motor değil tam eşşek

gelelim tekteker olayına tek teker genelde motorun gücü ile yapılır ama cupta bu güç olmaz bu demekki sende vicudunla motora destek çıkacaksın yani ağırlığını arkaya doğru verirken aynı anda gaza abanacaksın..bi kaç kez kıç üstü oturabilirsin ama ancak bu şekilde olur
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı
    sakal bu konuda yanılıyosun cuplar tam eşşek ...benzetme tam yerinde taş gibi oluyolar..belki takip edeniniz olmuştur.. discovery de tüm zamanların en iyi 10 motoru üzerine bir proğram vardı...1. kim olacak diye merakla bekledim honda cup birinci oldu tüm zamanların en çok satan en sağlam motoru ...adammotoru alıp bi kızartmacıya gidiyo yağı tamamen boşaltıp içine kızartma yağı koyuyo ..kaldırımlardan inip çıkıyo motoru sağa sola vuruyo en sonunda bir apartmanın 5. katından motoru yere atıyolar..tekerler falan "s" oluyo ama motor çalışmaya devam ediyo ...yani motor değil tam eşşek

gelelim tekteker olayına tek teker genelde motorun gücü ile yapılır ama cupta bu güç olmaz bu demekki sende vicudunla motora destek çıkacaksın yani ağırlığını arkaya doğru verirken aynı anda gaza abanacaksın..bi kaç kez kıç üstü oturabilirsin ama ancak bu şekilde olur
    sağlamlığı anladım ama denge konusu biraz zor gibi geliyor bana çünkü scoterlerin ortası tamamen boş ve daha bi simetrik
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    Tır ile 4 teker yapılıyomuş ama bana nasip olmadı

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Ben mobiletle tek teker yapan bir çocuk gördüm. Sanırım bu da mümkün. ama abest kaçar
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

batuhan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-5 Motosikleti: Kymco Activ 110
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı

bu konuda haklısın...
    ben kymco 110cc kullanıyorum suan 10550km de 2kez yag değistırdım bırde kilometre telı....anlıyacagınız masallahı var..
    ama tek tekere gelınce boyle bırsey yapma ıhtıyacı hiççç duymadım..
    ____it's my life_1982____

extacy77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dostum scooterdaki yöntemi kullan yükünü arkaya ver yavaşla ve aniden yarımdan fazla gaz ver(tabii bu alete göre değişir)bence aniden yavaşlayıp bunu yap olur mu bilmem ama hastane masrafların bana ait değil..bu denemeyi videoya al da gülelim biraz
    Patatessogan geri döndü

kimi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000RR
    belki inanmicaksınız ama ben kadıköy salı pazarının olduğu yerde mondial 100 kh ile tek teker yapan bi arkadaşa rastladım şaşırmıştım baya. nasıl yapıyo bu motorla die derken adam yerdeydi. kalktı tekrar denedi. ama tahmin edeceğiniz gibi fazla öyle 70 80 derece kaldıramadı tabi. 45 50 derece anca ama yine de şaşırtıcı...

kont88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM LC4 640-SUZUKİ GSXR 1000
    aprilia, gilera gibi 2 zamanlı scooter larla hiç zorlanmassız ayrıca yamaha bws olabilir. kilometrelerce gidebilirsin çünkü arka fren elinde tabi çalışırsan.
    ---TURKISH STUNT---

okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    Alıntı kimi adlı üyeden alıntı
    belki inanmicaksınız ama ben kadıköy salı pazarının olduğu yerde mondial 100 kh ile tek teker yapan bi arkadaşa rastladım şaşırmıştım baya. nasıl yapıyo bu motorla die derken adam yerdeydi. kalktı tekrar denedi. ama tahmin edeceğiniz gibi fazla öyle 70 80 derece kaldıramadı tabi. 45 50 derece anca ama yine de şaşırtıcı...
    o motor ıle tek tekere kalkamk cok kolay ben bırınde vıtese atmıstım yanlıslıkla ıstemeden az daha tek tekere kalkıyodum... yarı otomatık suren arkadaslara sorabılrısınız cok kolay kalkar
    Yeni yine yeniden

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Bisiklet tek teker giderken agirlik dengesi olan hr motor tek teker ceker.Tek tekerin iki sirri vardir.Ya motor cok hafif olacak ve siz de yeterince dengeli bir asilma ile tek tekere cektiginiz motoru dengede tutacak ve gideceksiniz.Yada guclu ve buyuk arka disli ye sahip olan bir motorun sadece gazina asilacaksiniz.Zaten o zaman on hemen sahlanir.Bir cok motor showcusu arka dislileri buyuterek onun dusuk hizlarda gaza asilmadan kalkmasini saglar.
    Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    ben bos zmanımda bı kac kere marınaya gıtmıstım bombos alan benım motorla tek tekere kalkmaya calısyorum yok hayatta olmuyo...
    resmen ozentı gıbıyım yarıs motoru benım gozumun onunde gıtmıstı ole halen aklımdan cıkmıyor super bıseydı oysa ben daha bısıkletın onunu kaldıramam ama motorda daha kolay oldugu ınancındayım(tabı kaldırabılırsem )
    Yeni yine yeniden

PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    yarı otomatik motorlrda ilk başka motor çok düşük hızda hareket edecek durumda olmalı.. bu sırada gaza yüklen.. ve bi anda vitese tak.. bak bakalım nasıl şahlanıyo alet..

bu arada okan gel kanki sana tek teker ööretim..
    CBR 600F Honda,

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX

Arkadaş nasıl kalkmış tektekere ama , Cümle aleme örnek olsun ...
    Bende aynen böyle çok denedim ayaklarımı arkaya eğerek ama nafile !
    Motorun üstünde zıplarken tam gaz veriyorum yine olmuyor !
    Debriyajın gücü yetmiyor bence !
    Yamaha BWs 100 ile tali yoldan ana yola çıkarken asfaltın yükseklik farkını görmemiştim hızlı çıkayım diye tam gaz vermiştim yolun tümseğine takılınca arka teker takılıp motor şahlanmıştı ,
    2 zamanlı scooterlarla tekteker çok kolay !

Bisikletle tekteker 2 metre gidiyorum ,
    Arkayı kaldırarak(Stoopie ile) 45km hızdan 8metrede durdum bisikletle !
    Scooterımla stopie yapamıyorum , ayağa kalkıp gidona ağırlığımı verip
    aynı anla ön freni sıktığım halde Disk'in gücü yetiyor ama lastikler kalitesiz !
    Bu tip scooterlarla illa ki tekteker yapmak istiyorsanız en kolay yöntem
    Motor dururken iki ayağınız yerde yola basarken ayağa kalkın !
    Motoru geriye ve aynı anda yukarıya çekmeye çalışırken
    bolca gaz verin hemen şahlanıyo !
    Ben denedim ama korktum motor fazla havalanmadan kestim gazı !

Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    ohaaa nasıl yaptın bende denıcem olursem mezarıma gelme
    Yeni yine yeniden

PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    çok zor bea.. resimdeki elemana helal olsn.. ii dikmiş..
    CBR 600F Honda,

Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    yoksa bu fotomaontajmı
    Yeni yine yeniden

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler