Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Cup ile TekTeker

Motovento
    REKLAM ALANI
    nmbr8 eau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    asya as 150t(satılık)
    ya arkadaslar cidden yapılmıcak sey deil bnde asya 150 t var birazcık oynadım ustunde ama bws yi kalkısta cok raat tokatlıyorum tekeride ole yukardaki resimlerdeki kadar kaldırıyorum gaz verirken aynı anda motoru kendinize cekip agırlıgı arkaya vermekte marifet ;)ama scooterlarla cok denemeyin saglam masrafa girersinz!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı nmbr8 eau adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya arkadaslar cidden yapılmıcak sey deil bnde asya 150 t var birazcık oynadım ustunde ama bws yi kalkısta cok raat tokatlıyorum tekeride ole yukardaki resimlerdeki kadar kaldırıyorum gaz verirken aynı anda motoru kendinize cekip agırlıgı arkaya vermekte marifet ;)ama scooterlarla cok denemeyin saglam masrafa girersinz!!!

Valla dediğin doğruysa bws cinin seninle dalga geçtiğini düşünürüm...Sebebini de sorma sakın...Akıl var mantık var.....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

GeNcHaCKeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CıBıR 125 RR :)
    ArkadasLar Scooter ile tekTekeR oLayı Yaptıqım gibi anLatayım Motor Cok Hıza uLaşmadan 30 iLE Giderken FElan Hafif Afedersiniz Popunuzu Oturduqunuz Yere Dogru Wuruyorsunuz WurmanızLa Beraberde Motorun Direksiyonunu Yukarı Dgru CekiYorsunuz Gazı AyarLiosunuz O sekiLde Dewam Edip Gidebilirsiniz Motor saqa weya soLa yatarsa Aksi Tarafa AyakLarınızı Cıkartın Motorun DEngesini SAqLayın.

buyrun buda benden , çelik 125 cc scooter

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    arkadaslar yapilmayacak bi sey yok,Kirklareli MT bilir,yazin 50 cc lik pejo ile tek tekere kalkip gidiyodum.mesele denemek ve ogrenmek.deneyin ama denerken eseklerinizi oldurmeyin
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

arkadaslar olmaz diye bir sey yok

bendede 110 cup war ön rahatlıkla kalklıyo arkana bir arkadasını al ve hafif giderken 1 vitesde ayagını tut ve hem gazla hemde vitesi brak bak nasıl kalkıyor ben böyle 3 vitese kadar gidiyorum güzelde oluyor herkes sasrırıyor izmirli dayun toledo cin malı ama gaddar

slm arkadaslar izmir bucaya yakın motor tutkunu arkadaslarımız warsa herkes davetlidir drift sahasına hem izlemek hemde yapmak için yapmak isteuipde yapamayanlar için yardımcı oluruz numaram 0539 385 24 84 cixx35 mami

FREEBLADE_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ 400;yamaha ybr 125,aprilla rs 50 cross
    arkadaşım ben hepsınle on kaldırıyorum ama kabılıyet işi cupla vıtes koluna basılı tutup gaz ver ve ayağını çek koldan aman fazla gaz verme üstünden atar tehlıkelı hareketler denemeyın ızlesene com da var benım tekteker hakan yaz çıkar scoterla kırmızıhttp://www.izlesene.com/video/tektek...klareli/441647

20-30 km ile giderken ara gaz çek gör.

MkD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    92 301 98 vstar
    noldu ya böyle bir gereksiz konu fazlalığı oldu sanki forumda bir anda demi
    canı sıkılan 200 km hız yapıyor oralara takılalım lütfen

Motosikleti
    Mondial 150 MR
    Motosikletin yarı otomatik ise şunları yap;

1- Trafiğe kapalı bi alana git
    2- Kaskını tak
    3- Etrafında kimse olmasın
    4- Motoru çalıştır vites boşta olsun
    5- Normalde oturduğun yerin biraz gerisine otur
    6- Vites pedalına bas ama basılı tut yani debriyaja basılıymış gibi
    7- Gazı abartmadan aç
    8- Ayağını vites pedalından çek

Eğer fazla gaz vermişsen zaten arka tarafında bi acı hissedeceksin dikkatli ol.

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Ybr ile arkada belcim varken gaza hafif dokunmam yeterli Tek başıma arka ayaklıklara basıp öyle kaldırıyorum..

Maver1ck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250R
    Yarı debriyaj var cuplarda 1 e at cok hafiften vitesi asaqıya doğru bastır zaten bosta oldugunu hissediosun sonra gaz ver ve vitesi bırak . biz böyle kaldırıyoduk ama motorun üstünde 2 kişi varken tek kişi hiç denemedik..

1 ci vitese takk biraz ilerle gazı sal kollarınla motoru cek motoru cekerkende gaz ver sonra 2. vitese tak ama düşme teğlikesi kaçınılmaz

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler