Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Motosiklet Hırsızlarını Şişeye Oturtmak

Motovento
    REKLAM ALANI
    Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Hapis cezasından ziyade tedavi görmelerini gerektiren bir cinsel sapkınlık türü bu.

Bir insana vurursun. O bile normal değil ama henüz o levele gelemediğimizden normal karşılıyoruz.
    Ama bir tarafına bişeyler sokmak nedir yahu?
    Bunu fantazi olarak yapanları bile sapkın kabul ediyoruz.
    Zorla yapanı nasıl tanımlamalı.
    Bir çoğumuz önümüzde biri donunu indirse bakmaya utanırız.
    En azından rahatsız eder.
    Bu nasıl bir midedir arkadaş?

Toplum, adalet istemekle intikam almak arasında bir fark görmüyor.
    Devlet de görevini yapmayınca içinde potansiyel sapkınlık taşıyan bir çok insandan buna benzer eylemler beklemeliyiz.
    Umarım örnek olacak ağır bir ceza alırlar da aynı mantaliteye sahip başka manyaklardan farklı yaratıcı örnekler görmek zorunda kalmayız.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    gt250r
    Kişiliği oturmamış gençlerin "şişeye oturtma" muhabbetini büyük bir eylem olarak bilinçaltına yerleştirmesinden dolayı yaptıklarını düşünüyorum. Hani 30-40yaşında biri yapsa sapık diyicem de biri 20 diğeri 18den küçükmüş.
    Namus davası vb olur tamam herşeyi yapabilirsin çünkü ciddi anlamda mantıklı düşünme şansı olmayabilir sokarsın şişeyi sonra öldürürsün anlarızda,şişeyi sokup su sattırmakta neymiş?? Sağlam bir dayak bile atmamışlar su satabilecek kadar düzgün fotoğraf bıraktıklarına ve ayakta durabildiklerine göre..
    Nerden bakarsan bak bunu yapanlar büyük aptallık yapmış.

Dilimlenmeden karpuz olmalıydı.

Son aylarda mahallemde 23 eve girildi , güpegündüz gece fark etmeksizin , bahçeme duvarıma muhtelif materyaller (taş , çöp vs) bilinçli bırakılıp nekadar alakalı diye test edilmekte , 2 defa macera yaşadım kullanmak istemedeğim enstürmanları kullandim...

2 hafta tatile çıktım , giriş kapisi altina kağida not buldum , kibarca ve zeka ile yazmislar doğrusu , tatilde iyi eglenceler vs vs.

Hırsızlık tanimi degismeli , bakkaldan manavdan bahceden meyva vs calmak evet hirsizlik , ancak evlerin icine girilip ahali varken hemde, ustlerine sprey ne boksa artik duyuyotuz uyutacak malzeme sıkmak ...

bu hirsizlik degil TERÖR dür , insanlarda huzur kalmadi , mevcut durumda ohal varken kanun degismeli.

neymis yatak odasi harici vuramazsin bikbikbik , anasini bile neyse , artik o terane gecti kanun degisecek okadar.

hasili dilimlenmemis karpuz,

ufukt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Canı yanan adam bunu yapar , öfkesi bunu yapması için zihnini yönlendirir , gereken cesareti verir. Sonuç olarak cidden caydırıcı olmuştur orası kesin.

Eeee vatandaş ne yapsın. Durumu öteki türlü düşünürsek yakalanan hırsızlar polise verilir , hırsızlar dışarı salınır , mağdur vatandaş da ifadesi alınır , kayıtları açılır vs vs vs hırsızdan sonra çıkar karakoldan. Ülke olarak topyekün geçerli adaleti arıyoruz.
    Lojistisyen.net/forum ¯\_(ツ)_/¯

Motosikleti
    Yamaha Tenere
    Cezaların caydırıcı olmaması, kanunlarda uygulanmayınca kısasa kısas olmuş.
    Youtube: https://www.youtube.com/motolojivlog
    Instagram: @motolojivlog

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    karısının boğazını kesen adam bile serbest bırakılıyor bu ülkede, nerede adalet.

aslında forumdan seçme kişiler ile bir polis ekibi kurulsa süper olur

adalet benim için var ama benim işime yaramıyor, ne anladık o işten. başım sıkışıyor ve ne polise gidebiliyorum nede beni savunan bir savcı avukat her neyse.

bindiregandi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ÖmersizOlmaz bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda
    Alıntı whitedeamon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne kadar verdiniz 5-6 bin demiştiniz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:36 ----------

okurken tüylerim ürperdi.
    Evet ama aldığımıza sevinsekmi üzüldekmi. Bildiğin 2 3 koli içinde. Konuşcak o kadar sey varki.

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    18-20 yaş aralığında insanların motor çalmak veya şişeye oturtmaktan daha güzel eylemler yapmaları gerekirdi. bir spor dalı ile uğraşmak, müziğe gönül vermek, aşık olmak, edebiyat, vs vs.
    illa adam mı kaldıracaksın kır ağzını burnunu olsun bitsin nedir bu mafya benzeri intikam şekilleri.? su sattırmaları daha yaratıcı olmuş hırsıza para kazanmanın zorluğunu göstermişler.

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    ilginç fantazileri varmış. ben olsam, elimden gelse, elini, kolunu, bacağını kırar cadde ortasına atar giderim; de şişeye oturtmak? hayal dünyaları genişmiş.

braveguy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 NNJ300SE
    Alıntı istanbu_gezg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle yapılan eylemi tasnif etmemek ile birlikte, Mal kolaymı kazanılıyor ?
    Tasnif etmek derken?

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)