Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet garajı

Motovento
    REKLAM ALANI
    alic3lik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Merhaba arkadaşlar;
    Motosikletimi hırsızlık olayları ve dış etkenler sebebi ile dışarıda bırakmak istemiyorum. Apartmanımızın müsait bir köşesine ortam ile uyumlu görüntüyü çok fazla bozmayacak güvenli bir garaj yapmak-yaptırmak istiyorum... Novagaraj ve motokabin firmalarını araştırdım beğendiğim ürünlerini inceledim fakat fiyatları biraz yüksek geldi. Aşağıda fotoğrafını atacağım alana sizce nasıl bir şey yaptırmalıyım. Değerli fikirlerinizi ve önerilerinizi bekliyorum...

Alanımız burası olacak (balkon altı);

[IMG][/IMG]

Yaptığım araştırmalar içinde en kullanışlı pratik ve güvenli örnek bu; Sizce bunu yapabilecek bir demir ustası bulabilir miyim ve bana maliyeti tahmini ne kadar olur?

farklı önerilere ihtiyacım var lütfen yardımlarınızı esirgemeyiniz..
    Örn; gaz beton kullanıp farklı bir tasarım yapılabilir mi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Videodaki kilit asma kilit, motora takacağın disk kilidi daha çok işe yarar gibi bence.

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herşey yapılır da, iş apartmanda oturmak olunca işler değişiyor...

Apartman sakinleri değişiktir genelde. Hiç kullanılmayan bir şey, biri tarafından kullanılınca değere biner, hır çıkar. Birinin gözüne batar, şikayet eder. Sırf hasetliğinden rahatsız olası tutar birinin...

Bir demirci ustasıyla anlaşıp garajı yaptırmanız, bahsettiğiniz firmalardan daha ucuza gelecektir diye düşünüyorum. Çok uçuk fiyatları var.

Eğer komşularla bir sıkıntı yaşamayacağınızı düşünüyorsanız, geçen sene benim garajın yapılış konusunu buraya yapıştırıyorum, fikir verebilir...
    http://www.motosiklet.net/forum/mt-k...ji-yaptik.html

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)