Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

YAMAHA NMAX 155 PEK YAKINDA TÜRKİYE'DE

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Activa S 125
    15,1 hp
    14,4 nm

Yamaha Nmax 155 yakında Türkiye de satışa sunulacak. Yamaha tr sitesinde nmax 155 e yer verilmiş. 2017 de scooter piyasası epeyce kızışacak gibi gözüküyor.

https://www.yamaha-motor.eu/tr/produ...turestechspecs

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Xenter 150 varken bu motora ne gerek vardı. Biraz daha fazla saklama alanı ve güzel görünüm için arka mono süspansiyon ve büyük tekerlek avantajlarını terk etmezdim.

SAZMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial cub 100. Modelsiz
    Alıntı acemi60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Xenter 150 varken bu motora ne gerek vardı. Biraz daha fazla saklama alanı ve güzel görünüm için arka mono süspansiyon ve büyük tekerlek avantajlarını terk etmezdim.
    Xenter benim eski motorum. Öyle verimli bir motoru var ki, hem tricity 155 hem nmax de aynı motoru kullanıyorlar. Ama 16 jant tek amortisör olmadıktan sonra çok anlamı yok dediğin gibi

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı nazar48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    15,1 hp
    14,4 nm

Yamaha Nmax 155 yakında Türkiye de satışa sunulacak. Yamaha tr sitesinde nmax 155 e yer verilmiş. 2017 de scooter piyasası epeyce kızışacak gibi gözüküyor.

https://www.yamaha-motor.eu/tr/produ...turestechspecs

https://cdn.yamaha-motor.eu/product_...Detail-013.jpg
    Nmax 125 ile silindir hacmi dışında bir farkı var mı?...yani pcx 125/150 gibi mi olacak ?

Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nmax 125 ile silindir hacmi dışında bir farkı var mı?...yani pcx 125/150 gibi mi olacak ?
    İncelemedim. Fakat büyük ihtimalle. PCX 125/150 gibi. Bence yamaha PCX150'ye karşı Xenter150 kozunu öne çıkarmalıydı. Çünkü Xenter150 tereddütsüz PCX150 den daha iyi bir seçenek. Yamaha belki de deneyimsiz sürücülerin tercihlerini dikkate alarak Nmax155'i piyasaya sürdü. Görsel olarak biraz daha geride olmakla beraber saydığımız modeller içinde Xenter150 rakipsiz bence.
    SAZMAN bunu beğendi.

Motosikleti
    İncelemedim. Fakat büyük ihtimalle. PCX 125/150 gibi. Bence yamaha PCX150'ye karşı Xenter150 kozunu öne çıkarmalıydı. Çünkü Xenter150 tereddütsüz PCX150 den daha iyi bir seçenek. Yamaha belki de deneyimsiz sürücülerin tercihlerini dikkate alarak Nmax155'i piyasaya sürdü. Saydığımız modeller içinde Xenter150 rakipsiz bence.
    Bagaj olmadığı için yurdum insanı xenter tercih etmiyor. Avrupada en çok satan 9. motosiklet. Scooter içinde tek geçerim. PCX 150den Abs li nmax ten daha iyi gidiyor ve daha iyi duruyor NET. Bir de virajda mükemmel.

Motosikleti
    Honda Activa S 125
    Çeşitlilik amaçlanmış bence. Kimse boş dönmesin misali.

Kimisi dizayna bakar, kimisi işlevselliğe.

Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Alıntı SAZMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bagaj olmadığı için yurdum insanı xenter tercih etmiyor. Avrupada en çok satan 9. motosiklet. Scooter içinde tek geçerim. PCX 150den Abs li nmax ten daha iyi gidiyor ve daha iyi duruyor NET. Bir de virajda mükemmel.
    Hazır kullanıcısını bulmuşken sorayım. Süspansiyonları XMAX ya da XCITY gibi taş düşürmeye yardımcı oluyor mu? Arka mono süspansiyon eğer sert değilse çok konforludur diye tahmin ediyordum.

Motosikleti
    Hazır kullanıcısını bulmuşken sorayım. Süspansiyonları XMAX ya da XCITY gibi taş düşürmeye yardımcı oluyor mu? Arka mono süspansiyon eğer sert değilse çok konforludur diye tahmin ediyordum.

Hahah çok sert dimi seleleri. Haklısın. Xenter enteresan bir motor ya. Sürmeden anlayamazsın. Geçen Mustaphalanx nikli kardeşime verdim ardcisi oldum. Abu bu nasıl bir motor ya diyip durdu. Enduro gibi diyerek o kaldırım senin bu kaldırım benim Kadıköyde trafikte cirit attık. Xenter 21. Motorumdu. Hiç bel ağrısı çekmedim. 200 km kesintisiz yol yaptım. Tekrar scooter alırsam Xenter alırım NET.
    Mustaphalanx bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Hahah çok sert dimi seleleri. Haklısın. Xenter enteresan bir motor ya. Sürmeden anlayamazsın. Geçen Mustaphalanx nikli kardeşime verdim ardcisi oldum. Abu bu nasıl bir motor ya diyip durdu. Enduro gibi diyerek o kaldırım senin bu kaldırım benim Kadıköyde trafikte cirit attık. Xenter 21. Motorumdu. Hiç bel ağrısı çekmedim. 200 km kesintisiz yol yaptım. Tekrar scooter alırsam Xenter alırım NET.
    Yiğidi öldür. Ama hakkını yeme demişler. XCITY'nin selesi yımışacık. Fakat amortisörleri öyle değil. Daha büyük motor hep aranır ama ben de bir gün Xenter sahibi olabilirim.

Motosikleti
    Yiğidi öldür. Ama hakkını yeme demişler. XCITY'nin selesi yımışacık. Fakat amortisörleri öyle değil. Daha büyük motor hep aranır ama ben de bir gün Xenter sahibi olabilirim.
    Ben mükemmel bir satış yapmamış olsa idim kesinlikle satmazdim. Çok fikirlerim vardı Xenter ile ilgili. Sis farları yan çanta elcik koruma gibi. Bir gün scooter e geçersem tekrar alacağım. Ha bir de 200 cc falan olursa işte o zaman rakibi kalmaz. Scarabeo var bir de hakkını verelim.

Sele değişmiş. Daha rahat herhalde 155'likte

Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Ben mükemmel bir satış yapmamış olsa idim kesinlikle satmazdim. Çok fikirlerim vardı Xenter ile ilgili. Sis farları yan çanta elcik koruma gibi. Bir gün scooter e geçersem tekrar alacağım. Ha bir de 200 cc falan olursa işte o zaman rakibi kalmaz. Scarabeo var bir de hakkını verelim.
    Aynen katılıyorum. Madem ki NMAX155'i piyasaya sürdüler. Xenter'i de 250cc olarak üretsinler.

Not : Scarabeo artık üretilmiyor diye biliyorum.
    SAZMAN bunu beğendi.

Motosikleti
    Evet scarabeo üretilmiyor olabilir ama güzel motordur kendisi. Geçen silverwing sahibi bir amca vardı 60 yaşlarında halen scarabeo yu unutamamış. Hatta bizim Mustaphalanx kardeşimiz de onun motoru alıp turlamıştı. En son sizin motoru beğeniyor xcity çok güzel abiiii diye geziyordu.
    Mustaphalanx bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Activa 100 (2004)
    Evet scarabeo üretilmiyor olabilir ama güzel motordur kendisi. Geçen silverwing sahibi bir amca vardı 60 yaşlarında halen scarabeo yu unutamamış. Hatta bizim Mustaphalanx kardeşimiz de onun motoru alıp turlamıştı. En son sizin motoru beğeniyor xcity çok güzel abiiii diye geziyordu.
    Abi o silverwing değil swt 600dü. Xcity benim gözümde şahane Nmax 155 gelirse ondan alırım demiştim. Gelsin bakalım.

Motosikleti
    Alıntı Mustaphalanx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi o silverwing değil swt 600dü. Xcity benim gözümde şahane Nmax 155 gelirse ondan alırım demiştim. Gelsin bakalım.
    Yok ya yanında silverwing yazıyordu. Farketmez sonuçta ona da bindin . Yakında binmedigin motor kalmayacak Mustafa

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    direk 200cc yapsana be adam alalım bizde :(

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    Pcx varken bu cok tipsiz be

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)