Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2005-2009 cbr 125 r- kanuni racer 200 s 2.el racing

Motovento
    REKLAM ALANI
    EUOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt 25
    selamlar daha önce cbr 125 r sormuştum o kmde ne olur kim bilir demiştiniz biraz araştırdım eski konulara baktım iyi motorlarda olabileceğini söyliyen var elimde 4000 lira var 200 ccye kadar racing motor bakıyorum

sizden ricam hem fikirlerinizi önerilerinizi söyleyin hemde https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kanuni-fiyat-dustu-kanuni-racers200-345663492/detay şuna bir bakın evin önünde 1 2 ay sadece durkalk vs öğreneceğim köyde falan

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...45663492/detay

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:12 ----------

aga bu racing değil sadece giydirilmiş bir motor 2 3 ay kullanmalık için alınır fakat düşürdükten sonra o karenajlar bulunurmu zaten çinlinin plastikler dandik

Motosikleti
    mt 25
    Alıntı Mertcan39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...45663492/detay

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:12 ----------

aga bu racing değil sadece giydirilmiş bir motor 2 3 ay kullanmalık için alınır fakat düşürdükten sonra o karenajlar bulunurmu zaten çinlinin plastikler dandik
    o zaman hiç bulaşmaya gerek yok

en az 2 3 sene kullanacağım uzunyolda yapacağım (200 km ortalama) cbr 125 6 vites su soğutmalı ama forumdakiler km konusunda korkuttu beni

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Alıntı EUOGLU adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o zaman hiç bulaşmaya gerek yok

en az 2 3 sene kullanacağım uzunyolda yapacağım (200 km ortalama) cbr 125 6 vites su soğutmalı ama forumdakiler km konusunda korkuttu beni
    2005 2009 model arası motorun kaç km yaptığı nasıl yaptığı bakımları kaç kez düşüp kalktığı tanıdık biri olmadan bilmek zor kumar gibi ne çıkacağı belli olmaz ben drifti sıfır almıştım şuan 60 bindeyim sıfır bir çinli çok daha iy ibir iş yapıcaktır emin ol yada bajaj hero tvs nin 2012 civarı modellerine bakman daha anlamlı olur
    Bitmeyen tutkudur,özgürlüktür,her piston vuruşunda yürekte artan Aşk'tır motosiklet...

Motosikleti
    mt 25
    Alıntı Mertcan39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2005 2009 model arası motorun kaç km yaptığı nasıl yaptığı bakımları kaç kez düşüp kalktığı tanıdık biri olmadan bilmek zor kumar gibi ne çıkacağı belli olmaz ben drifti sıfır almıştım şuan 60 bindeyim sıfır bir çinli çok daha iy ibir iş yapıcaktır emin ol yada bajaj hero tvs nin 2012 civarı modellerine bakman daha anlamlı olur
    çok sağol yakında bi ankaraya gideceğim orda cbr a bakacağım racing tipi hoşuma gidiyor ama 2012 modellerede bakarım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)