Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Bot yada Çizme Farkı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Alıntı SolidSnake adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    TCX'in hangi modeli? bir de nereden aldınız?
    https://www.motobakkal.com/tcx-matrix-2-919

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:15 ----------

Alıntı Quad87 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hmm peki konudan biraz sapmış olacak ama yinede cevaplarsanız sevinirim. Ben motosiklet için özel bir bot almadım ama ş gereği sürekli trekking botlar giyiyiorum ve hepsi yüksek bilek, burun destekli.Arazi tipi sert botlar motosiklet üzerinde birebir aynı korumayı vermez tabi ki ama kullanılabilir mi ? Böyle idare edebilirmiyim acep
    Hic yoktan iyidir aslinda iyidir..ek olarak şemik kemigi korumasi varmi, topuk icinde celik levha varmi...benim bir tanidigimin kizi spor ayakkabi ile kaza yapti...u donusu yaparken araba yandan carpmis, ayagi tabandan ekmek gibi boylamasina acilmis...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    keremkrmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    05 Ninja 636 - 15 Xmax
    1 senedir çizme kullanıyorum(Forma Arrow) söylendiği gibi yürüyüş konusunda biraz sıkıntılı olabiliyor, özellikle ilk zamanlar sağından, solundan, bilek kemiğinden vurabiliyor. Fakat giydiğinizde gerçekten güven veriyor, motor botu hiç kullanmadım..

Benim size önerebileceğim tavsiye eğer günlük yaşantınızda sabah motora binip işe gidip bütün gün işte kalıp akşam tekrar motorla dönüyorsanız çizme alın iş yerinde de yedek rahat bir ayakkabı bulundurun.

Ancak gün içinde motordan inip yürüyerek yol katetmeniz gerekiyorsa yada atıyorum çizmeler ayağınızda avm gibi yerlere alışverişe gittiğinizde çizme sizi biraz yoracaktır. Geçen sene fuarı çizme ile gezdiğimde ayak kanseri olduğumu düşünmüştüm 2 saat yürüdükten sonra..
    ¡Por la sonrisa de mis padres que vale un millón!

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Peki linkteki http://www.ydsshop.com/catinfo.asp?cid=300yazlık olan botu alıp kışın içine kalın çoraplar giysek üşümeden kullanabilirmiyiz deneyen var mı ?

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Denemedim ama mantıken, yazın ayağınıza ince çorapla tam olan şey, kışın kalın çorap giydiğinizde sıkmayacak mı? İkincisi de botun ön kısmı deri değil, tekstil. Gerçi deri ve tekstilde su itici kaplama kullanılmış ama su itici demek, su geçirmez demek değil. Kışın ayağınız ıslanmaz mı?

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yağmurlu havalarda motor kullanmıyorum büyük ihtimal bir numara büyük alırım tek endişem tekstil kısmından kışın soğuk hava yı çok yemesi çünkü aynı ürünü yazında kullanmak istiyorum

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)