Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Aydın'a nereden gideceğim?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    ufukt ve coriolis bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Mizah içerir

RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    Aydını sen bilmezsen kim bilcek Batu

Motosikleti
    Yamaha Tenere
    Aydın'ın neresi? benim memleket sayılır
    Youtube: https://www.youtube.com/motolojivlog
    Instagram: @motolojivlog

Motosikleti
    Alıntı motolojivlog adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aydın'ın neresi? benim memleket sayılır
    merkez ...

Motosikleti
    kawasaki z 250sl
    dostum ovakent'e girmişsin baktım meydan, köşede karhelvacı, sen ovakent'in göçmen mahallelerine girmişsin videoda da söylemişler meydandan sağ yaparsan ilkokulun önünden geçip konaklı'ya varırsın sonrası zaten hamamköy... ödemiş'e gittin sanırım, memleketimin her karış toprağı aklımda, çıkmıyor ki . güzel rotadır orası, ben de oradan geçtiğimde çektiğim birkaç fotoğrafı eklemiştim foruma. he bir de bilirsin diye yazmak istiyorum. ödemiş yeni garajın karşısında shell var görmüşsündür. ordan depoyu doldurdum çıktım dağ yoluna uğur'a indiğimde göstergem 1 çubuk düştü. motor innova 125anf.

Motosikleti
    Alıntı coriolis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum ovakent'e girmişsin baktım meydan, köşede karhelvacı, sen ovakent'in göçmen mahallelerine girmişsin videoda da söylemişler meydandan sağ yaparsan ilkokulun önünden geçip konaklı'ya varırsın sonrası zaten hamamköy... ödemiş'e gittin sanırım, memleketimin her karış toprağı aklımda, çıkmıyor ki . güzel rotadır orası, ben de oradan geçtiğimde çektiğim birkaç fotoğrafı eklemiştim foruma. he bir de bilirsin diye yazmak istiyorum. ödemiş yeni garajın karşısında shell var görmüşsündür. ordan depoyu doldurdum çıktım dağ yoluna uğur'a indiğimde göstergem 1 çubuk düştü. motor innova 125anf.
    dostum valla hayran kaldım sana. ben bir ay geçse unuturum burayı.
    ben ve arkadaşım bozdağ'a gitmek için nazilli üzerinden babadağ'a ordan ödemişe geçtik. kamp falan yaptık dönerken daha erken dönmek için bu yolu tercih etmek istedik. bu sırada ben o ilçeden benzin aldım. arkadaşta intercomdan "düz devam et" dedi. onu dinleyip öyle devam ettim. ondan küfür ediyorum ona vallahi çok güzel manzaralar vardı. çok keyifliydi.

Motosikleti
    kawasaki z 250sl
    Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben ve arkadaşım bozdağ'a gitmek için nazilli üzerinden babadağ'a ordan ödemişe geçtik. kamp falan yaptık dönerken daha erken dönmek için bu yolu tercih etmek istedik. bu sırada ben o ilçeden benzin aldım. arkadaşta intercomdan "düz devam et" dedi. onu dinleyip öyle devam ettim. ondan küfür ediyorum ona vallahi çok güzel manzaralar vardı. çok keyifliydi.
    abi dedim ya memleket. doğdum, büyüdüm. gezmeyi de seven biriyim, yaşadığım bölgeyi ara yollar, ana yollar ne varsa dolaştım. bence zaten herkes yaşadığı bölgeyi bilmeli, tanımalı. bak o meydanda kırmızı kulübe karhelvacı dedim ya, yapan kişi tanıdık ) o bölgede takıldığın yol olursa mesaj atarsın yardımcı olmaya çalışırım. genel olarak aydın-izmir içinde yolları tanırım hatırlarsın nazillide kaza yaptığında da konuşmuştuk sanırım. aşinayım nickine.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İsabeyliden mi.geçtiniz 😁😁😁bende el atayım konuya
    Mamba09 bunu beğendi.

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Nazilliden tireye daglarin icinden koylere gire cika bi hal oldugum yolculuk geldi aklima ne guzel yoldu lan o ) crosscular varsa duysun.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)