Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İkinci el motor mu daha pahalıdır? Sıfır motor mu? Cevap içeride

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    İzmir'deki CBFlere bakıyordum. Durum komik değilmi? Üstelik o sıfırından pahalı olanlarında tek ekstrası 50 tl lik çantası.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BalkanRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Sen daha R25 Pıyasasını gormemısın o zaman baskan

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    16.500 lıraya 8500 km de mt 25 gordu bu gozler . cunku satıcı arkadas mıchelın lastık ve motor koruma demırı takmıs . malesef boyle satıcılar var

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    bu satıcıları arayıp sövsek nasıl olur?
    YERUÇAĞI bunu beğendi.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı gogozh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    16.500 lıraya 8500 km de mt 25 gordu bu gozler . cunku satıcı arkadas mıchelın lastık ve motor koruma demırı takmıs . malesef boyle satıcılar var
    r25 olmasın o :D mt-25 pahalı sıfırı :D

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    adam şimdi plaka çıkartıyor vergisini veriyor muameleciye para veriyo filan
    bide sigorta ödüyo ya onuda motor parasına ekleyip alıcıya geçirmeye çalışıyor

bizim kategoride xmax ve r25 de ilanlarda motor hep extralı yazıyolar bakıyosun sadece jant şeridi çekmiş dandik bişey

millete itelemeye çalışıyolar

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    r25 olmasın o :D mt-25 pahalı sıfırı :D
    mt-25 olan naked olan makınaya o fıyat yazmıs . pahalı dedıgın aralarında 1000 lıra var mt25 14950 , r25 15950

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    bizim ülke de ticarette böyle herifler dolu. kazıkçılar. seni kazıklarlar arkandan "enayiye bak" derler. fakat kendileri bişey alacak olsalar "pazarlık sünnettir" der. sünnet falan umrunda değil ama 50-100 tl ucuz olsun diye neler yaparlar. ayıp ya. gerçekten ayıp.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Arkadaşlar ben birazda bu işi satıcıların birçoğunun genç olmasına veriyorum.Malum r25 kullanan tayfa daha genç klasmandan oluşuyor.Genç tabi kafa başka çalışıyor.Özellikle gençlerde bir an önce cc büyütme merakı olduğu için adam alıyor r25'i 3 bin 5 bin yapınca hooop cc büyütme kafasına giriyor.Malum 600 cc makinalarda ucuz değil.Elindeki motoru max. Karla satma kafasına giriyor.Buna kılıf olarakta şöyle extrası var böyle extrası var oluyor.Tabi burada lafım herkes için değil belli bir kitle için konuşuyorum.Diğerlerini tabikide tenzih edelim

Stock Sever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    Abi cbf alıcam. Valla sıfır alasım var. Yahu ben öğrenci adamım. Rodajdan ne anlarım motordan ne anlarım. Ama sıfırı 6 olan motorun ikinci eline ne olduğu belli olmayan bi motora 5500 veremem yahu. El insaf. 2012 2013 bi tane 3000 3500e bulsam 6 ay içinde kapatıcam bitane ama. Umarım ybrler cbfler falan ben parayı toplayana kadar 10.000 falan olmaz.
    Honda duy sesimi! Ben vizelerden sonra çantamı doldurup il il gezmek istiyorum. Geze geze memleketime gitmek istiyorum. Kafa dağıtmak , dersin etkisini üstümden motora binerek atmak istiyorum. Çek şu evladiyelik cbf'in fiyatını aşağı.
    HONDA

#BZ3082

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Alıntı Stock Sever adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi cbf alıcam. Valla sıfır alasım var. Yahu ben öğrenci adamım. Rodajdan ne anlarım motordan ne anlarım. Ama sıfırı 6 olan motorun ikinci eline ne olduğu belli olmayan bi motora 5500 veremem yahu. El insaf. 2012 2013 bi tane 3000 3500e bulsam 6 ay içinde kapatıcam bitane ama. Umarım ybrler cbfler falan ben parayı toplayana kadar 10.000 falan olmaz.
    Honda duy sesimi! Ben vizelerden sonra çantamı doldurup il il gezmek istiyorum. Geze geze memleketime gitmek istiyorum. Kafa dağıtmak , dersin etkisini üstümden motora binerek atmak istiyorum. Çek şu evladiyelik cbf'in fiyatını aşağı.
    Hocam siz sanıyor musunuz honda fiyatları çekince bireysel sarıcılar ciddi oranda fiyat kıracak

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı gogozh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mt-25 olan naked olan makınaya o fıyat yazmıs . pahalı dedıgın aralarında 1000 lıra var mt25 14950 , r25 15950
    nasıl olduda ben mt-25'i mt-07 olarak algıladım bilmiyorum. uykum gelmiş benim.

Stock Sever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    Alıntı whitedeamon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam siz sanıyor musunuz honda fiyatları çekince bireysel sarıcılar ciddi oranda fiyat kıracak
    Valla isterse o zaman millet bedava versin. Honda makul bi fiyata çeksin rodajı yapmayı öğrenmeden motora binmem gerekirse. Ama gider yinede sıfırını alırım. Keriz yerine koyup o kazanacağına honda kazansın. Alabilmem için fiyatı biraz çekmesi lazım tabi önce.
    HONDA

#BZ3082

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)