Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Pulsar 200ns alıyorum :)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Pulsar 200NS-Yamaha R25-Xmax 250-Fz6 Fazer
    Arkadaşlar merhaba , malum geçenlerde konu açmıştım scooter'ımı değişip japonla mı devam edeyim yoksa vitesli mi diye , honda cbr 250r baktım fiyatlar çok yüksekti tavsiyelerinizide aldım . İnternette gezinirken pulsar 200ns gördüm 6 bin kmde 2016 model yeni motor henüz , temiz kullanıcısı vardı inceledim motoru hoşuma gitti almaya karar verdim . Salı günü tatilimde kısmetse satış işlemini gerçekleştiricez İkinci motorumu almış olucam böylece , elimdeki çinli scooteri yakın zamanda satarım hatta çıkarttım ama satılmasada sorun değil aslında . bi araba 2 motor derken yıllık sigorta ve vergileri çok pahalıya gelicek yoksa o yüzden fazlalıktan scooterimi satıcağım . Zaten havalar soğuduğundan araçla gidip gelmeye başladım işe artık yıkayıp bakımını yaptırıp depoya koyarım yaza doğru binmeye başlarım diye düşünüyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bektanist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 301 2002- Mondial RX3i Evo 2015
    hayırlı olsun.

Motosikleti
    Yamaha Tenere
    Bajaj gerçekten sevdiğim bir motor. Birgün bu sınıfta bir tercih yapmam gerekirse Pulsar bunların mutlaka arasında olacak. Sana hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin inşAllah.
    Youtube: https://www.youtube.com/motolojivlog
    Instagram: @motolojivlog

Motosikleti
    Pulsar 150NS>CBR125R>PULSAR RS200>CBF150>CB125F
    az daha koy ybr al

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Ay ne komikkk

BalkanRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Merhaba ben bajaj jantı kucuk bır janta gelen darbede kırılıp hayatını tehlıkeye atabılırım.

motorcu48, dyavol-77, mete_han ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

aonal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 esd idi
    Hocam yok öyle bir dünya ya bak eğer gerçekten olsaydı o kadar fazla satıldıki mutlaka birden çok kez duyulurdu ben aylardır araştırıyorum bunu

daha yeni gördüm plastikmi bu hemen düz yolda dağılsın mutlaka sağlam bir darbe almıştır.
    Alan O Veren O, Nedir Senden Gidecek, Görende Can Senin Zannedecek...

Motosikleti
    pulsar 200NS
    Alıntı BalkanRider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba ben bajaj jantı kucuk bır janta gelen darbede kırılıp hayatını tehlıkeye atabılırım.

http://i.hizliresim.com/3AXQMr.png
    merhaba sen sadece çamur at izi kalsıncısın. O kazanın videosunu izledim, herif bildiğin kafadan giriyor motorla, amortisör demirleri varana kadar kırılıyor, o şekilde hangi motor kafadan girerse girsin aynısı olacaktır
    mgora, mustafa_325 ve haldun989 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı Macit250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ay ne komikkk
    senin beğenmeni bekliyordum canım ya :( yazık oldu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:28 ----------

zorunuza gidiyor di mi? japoncular çatlıyor tabi. klasmanının en iyisi kardeşim hiç düşünme, al.

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Haftaya jant kırıldı demezsin umarım hocam

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Aklın yolu bir...

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    bajaj pulsar bukadar sorunlu ve malzeesı tırt iken bence 10 kere daha düşün .bunlar zaten communter aslında alacaksan yamaha ybr125 almanı tavsiye ederım
    dyavol-77 ve YERUÇAĞI bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı motorcu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bajaj pulsar bukadar sorunlu ve malzeesı tırt iken bence 10 kere daha düşün .bunlar zaten communter aslında alacaksan yamaha ybr125 almanı tavsiye ederım
    Hocam sizden bir ricam var inazuma'nızı alırken kaç lira ödediniz ve yetkili servise gidiyorsanız ve hatırlıyorsanız en son kaç bin bakımına gittiniz ve ne ödediniz yazar mısınız ? (Mümkünse 5000-10000 bakımlarını yazarsanız kıyaslamamız kolay olur başka Suzuki İnazuması olanlarda yazabilir bende daha önce inazuma bakmıştım bakalım haklı mıyım haksız mıyım ? )

Kıyaslamanız açısından
    Pulsar 200NS -- İlk motorum (Çalınan)
    5000 km 90 tl
    10000 km 50 tl (9000 km'de Bajaj'ın servis etkinliğinde yağ değişmişti dolayısı ile yağ değişmedi ve ücretten düşüldü bu inceliği ben başka yerde görmedim)

Pulsar 200NS -- ikinci motorum (İnşallah çalınmayan )
    5000km 100 tl

Motosikleti
    Alıntı mgora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam sizden bir ricam var inazuma'nızı alırken kaç lira ödediniz ve yetkili servise gidiyorsanız ve hatırlıyorsanız en son kaç bin bakımına gittiniz ve ne ödediniz yazar mısınız ? (Mümkünse 5000-10000 bakımlarını yazarsanız kıyaslamamız kolay olur başka Suzuki İnazuması olanlarda yazabilir bende daha önce inazuma bakmıştım bakalım haklı mıyım haksız mıyım ? )

Kıyaslamanız açısından
    Pulsar 200NS -- İlk motorum (Çalınan)
    5000 km 90 tl
    10000 km 50 tl (9000 km'de Bajaj'ın servis etkinliğinde yağ değişmişti dolayısı ile yağ değişmedi ve ücretten düşüldü bu inceliği ben başka yerde görmedim)

Pulsar 200NS -- ikinci motorum (İnşallah çalınmayan )
    5000km 100 tl
    cevabı belli tabikide pulsar daha ucuzdur .Onun parçaları bile 3-5 liradan başlıyor neden ama hiç düşündün mü :D
    bende diyorum ki parçalarının kalitesiz oluşu ,tipli yapısı ,motor gucunu makul tutmaları tamamen pazarlama stratejisi ama daha bir tümsekte bile aa ne kadarda ince dökümmüş cant ne oldu diye vatandaş kasise girip çıkınca sonra ağlaşıyor :D

şimdi bazı gerekçelerle alınan malı haklı görebilirsin ancak şunu bılki kaliteden çok ödün verilen bir ürünü pazarlama stratejisi kurbanı olup almış olabilirsin.misal hindistanda butçe kısıtlı adamlar ucuz ama tipli ve ona buna ezilmicek bir motor yapıp bunu dunyaya ıhrac edip çok satmak derdindeydi nitekimde bunu başardılar fakat daha bunu uretebilecek ne altyapıları vardı nede teknolojıleri .apar topar turkiye pazarına getildi ancak servis ayağı tırt tı .e bi ktm bi kawasaki bir montojı kendileri derken kronik sorun halen daha çözülemedi çünkü bir honda yamaha vs değiller halen bu işte acemiler .e hindistanda boyle bir motor çok nadırde olsa stop etse ,parçası 2 seneye dökülse vs sorun olmazki adam lastik bağlar biner o motora ama avrupa vs standartları için düşük. türkiyede yıllardır mondial satışta 1. idi dolayısıyla bu pazar için çok uygundu bilmeyen tipine aldanan ,ilk motoru olup gaz açınca diğerlerinden geri kalmamak isteyen herkes alıyor ama unutmayın yolda seyır halinde iken stop edince arkadan araç gelmemesi için dua etmeyin

yanı lafı çok uzatmaya gerek yok gecenlerde bisiklet aldım türkiyede en çok satan bisiklet markaları 1.salkano.2.bianchi vs ama bunlar ıyı bisikletler değil gidip biraz daha ustune koyup iyi ama lüks olmayan birşey sectim lakin bu demekte değildir ki senın paran var benım yok konuşması kolay tamamen boyle birşeyde değil motosiklette yamaha ybr125 var sonuçta uzaya çıkılmıyor 40 kmhz fazla yapılınca taş gibi bir secenek varken insanlar sırf tipli-biraz daha güçlü olsun diyip saçma sapan birşeyler alıyorlar ya bunu anlamıyorum
    herkesin tekeri düz bassın
    dyavol-77 ve abeciMotoru bunu beğendiler.

Motosikleti
    cevabı belli tabikide pulsar daha ucuzdur .Onun parçaları bile 3-5 liradan başlıyor neden ama hiç düşündün mü :D
    bende diyorum ki parçalarının kalitesiz oluşu ,tipli yapısı ,motor gucunu makul tutmaları tamamen pazarlama stratejisi ama daha bir tümsekte bile aa ne kadarda ince dökümmüş cant ne oldu diye vatandaş kasise girip çıkınca sonra ağlaşıyor :D

şimdi bazı gerekçelerle alınan malı haklı görebilirsin ancak şunu bılki kaliteden çok ödün verilen bir ürünü pazarlama stratejisi kurbanı olup almış olabilirsin.misal hindistanda butçe kısıtlı adamlar ucuz ama tipli ve ona buna ezilmicek bir motor yapıp bunu dunyaya ıhrac edip çok satmak derdindeydi nitekimde bunu başardılar fakat daha bunu uretebilecek ne altyapıları vardı nede teknolojıleri .apar topar turkiye pazarına getildi ancak servis ayağı tırt tı .e bi ktm bi kawasaki bir montojı kendileri derken kronik sorun halen daha çözülemedi çünkü bir honda yamaha vs değiller halen bu işte acemiler .e hindistanda boyle bir motor çok nadırde olsa stop etse ,parçası 2 seneye dökülse vs sorun olmazki adam lastik bağlar biner o motora ama avrupa vs standartları için düşük. türkiyede yıllardır mondial satışta 1. idi dolayısıyla bu pazar için çok uygundu bilmeyen tipine aldanan ,ilk motoru olup gaz açınca diğerlerinden geri kalmamak isteyen herkes alıyor ama unutmayın yolda seyır halinde iken stop edince arkadan araç gelmemesi için dua etmeyin

yanı lafı çok uzatmaya gerek yok gecenlerde bisiklet aldım türkiyede en çok satan bisiklet markaları 1.salkano.2.bianchi vs ama bunlar ıyı bisikletler değil gidip biraz daha ustune koyup iyi ama lüks olmayan birşey sectim lakin bu demekte değildir ki senın paran var benım yok konuşması kolay tamamen boyle birşeyde değil motosiklette yamaha ybr125 var sonuçta uzaya çıkılmıyor 40 kmhz fazla yapılınca taş gibi bir secenek varken insanlar sırf tipli-biraz daha güçlü olsun diyip saçma sapan birşeyler alıyorlar ya bunu anlamıyorum
    yamahada suzukide bi sorun çıksa üstü örtülür, japondan başka bi markada tek bi misalde adı çıkar. cbf150de yağ eksiltme problemi kronik. ama sorsan, "olsun abi honda yaksın helal olsun" dersiniz. sen neden bahsediyosun? bajaj 1945den beri motor üretiyor. honda 1948 yamaha 1955. altyapısı yok diyenler açıp okusunlar azcık. körü körüne fanatiklik yapmayın
    mgora bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Süleymantnz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yamahada suzukide bi sorun çıksa üstü örtülür, japondan başka bi markada tek bi misalde adı çıkar. cbf150de yağ eksiltme problemi kronik. ama sorsan, "olsun abi honda yaksın helal olsun" dersiniz. sen neden bahsediyosun? bajaj 1945den beri motor üretiyor. honda 1948 yamaha 1955. altyapısı yok diyenler açıp okusunlar azcık. körü körüne fanatiklik yapmayın
    bunu birinin diyecegini biliyordum.
    bu marka once yazılım ve çip sanayı henuz yokken 3 tekerlekli araçla başlayıp sonradan vespanın patenti altına girip onu klonlayıp satan daha sonra motosiklet pazarında buyuk markaların parçalarını uretip daha sonra bu işte bende varım bende üreticem diyip yazıl olmaksızın kara duzen motorlar çıkartan ancak gunumuzde teknolojık gelişmelerden dolayı gene onlarla ortaklaşa ürün çıkartan marka değil mi ?
    e nerde onca tecrube ? bence boyle olunacaksa montaja devam:D
    dyavol-77 bunu beğendi.

Motosikleti
    bunu birinin diyecegini biliyordum.
    bu marka once yazılım ve çip sanayı henuz yokken 3 tekerlekli araçla başlayıp sonradan vespanın patenti altına girip onu klonlayıp satan daha sonra motosiklet pazarında buyuk markaların parçalarını uretip daha sonra bu işte bende varım bende üreticem diyip yazıl olmaksızın kara duzen motorlar çıkartan ancak gunumuzde teknolojık gelişmelerden dolayı gene onlarla ortaklaşa ürün çıkartan marka değil mi ?
    e nerde onca tecrube ? bence boyle olunacaksa montaja devam:D
    kendin söylüyosun bak. pulsar ürünlerinin motor bloğu ktmnin. gösterge kawasaki vs. kalitesiz mi? hayır. bu da bir üretim tarzı. ucuz ürün sağlayıp insanların ayağını yerden kesiyor mu? evet. motor kazalarında ölenler jant kırılmasından ölmüyor genelde. aşırı hızdan ölüyor. bunu da japonlar iyi beceriyor sağolsunlar :D[COLOR="Silver"]
    Sarıhan bunu beğendi.

Motosikleti
    Pulsar 200NS-Yamaha R25-Xmax 250-Fz6 Fazer
    Alıntı bektanist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun.
    Teşekkür ederim çok sağolun
    Alıntı motolojivlog adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bajaj gerçekten sevdiğim bir motor. Birgün bu sınıfta bir tercih yapmam gerekirse Pulsar bunların mutlaka arasında olacak. Sana hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin inşAllah.
    Teşekkür ederim , bende 9 10 milyara 30 binde cbr 250r almak yerine tercihimi böyle kullandım

Merhaba bende ferrari jantı düz yolda birden kırılabilirim

Alıntı aonal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam yok öyle bir dünya ya bak eğer gerçekten olsaydı o kadar fazla satıldıki mutlaka birden çok kez duyulurdu ben aylardır araştırıyorum bunu

daha yeni gördüm plastikmi bu hemen düz yolda dağılsın mutlaka sağlam bir darbe almıştır.
    Kaza yapınca kırılır bişey diyemem ama düz yolda giderken kırılan jant görmedim ki kazada kırılmışsa , yaşanılan olayda jantın kırılıp kırılmasına bakılcağını sanmıyorum
    Alıntı senolas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba sen sadece çamur at izi kalsıncısın. O kazanın videosunu izledim, herif bildiğin kafadan giriyor motorla, amortisör demirleri varana kadar kırılıyor, o şekilde hangi motor kafadan girerse girsin aynısı olacaktır
    +10
    Alıntı MrMud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haftaya jant kırıldı demezsin umarım hocam
    Çarpmazsak niye kırılsın jant yav 120 130 binde pulsarlar var kırılmamış jantıda . .

Selamlar , benim için max hızın önemi yok , yeni araç almıştım eski aracımınızı sattık , elimde biraz para kalmıştı çinli scooteri almıştım ilk kez sonra motor bağımlılık oldu ama kullanma mesafem belli günde 3 5 km uzun yola zaten araçla çıkıyorum benim için görüntü ve sıkıntılı olmamasıydı . Cbr 250 baktım 10 milyara bile perti alınıyor neredeyse , e zaten motorum var aracım var 10 milyar birikmişimi durduk yere boşa bağlamak istemedim ,30 40 bin kmde 250cc japon yerine ben 5 bin kmde 2016 model bir motosiklet tercih ettim . Eşşek gibi binenlerden değilim , iş yerindede kapalı otoparkda kalır bindiğim taşıt eve geldiğimdede kapalı garajda kalır yağmurda binilmez buna rağmen sorun çıkaracağını sanmıyorum bakımları tam yapılıp özenle kullandıkça

Alıntı Süleymantnz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Delinin biri kuyuya taş atmış 40 tane akıllı çıkaramamış hocam . Zaten ne demişler parayı sen harcadın mı akıl veren çok olur o yüzden ben bindim baktım beğendim almaya karar verdim sordun mu adını duymamış adam bile fikir vermeye çalışıyor
    mgora ve AttilaXtreme bunu beğendiler.

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok

http://www.xbhp.com/talkies/attachme...110_133300.jpg MERHABA ben de ktm jantı.
    İnsanlar bana daha güvenli diye 2 bajaj parası veriyor. Neden olduğunu anlamış değilim ama allah bereket versin
    Süleymantnz ve Emre Fırat bunu beğendiler.

k_ayhn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 abs
    Kardeşim 13-16 arası paran yoksa en iyi motor pulsar aşağı yukarı10adet kronık sorunu varmı var.o paraya okadar abi yapcak bişe yok.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)