Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Korktuğum başıma geldi ....

Motovento
    REKLAM ALANI
    vipseyahat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Evet arkadaşlar gerçekten korktuğum başıma geldi ve maltepeden yine işime gelirken 1. köprü girişinde hemde 2 noktada uygulamaya yakalandım. Neyseki allah şükür hallettim ama kendi kendime söz verdim ehliyet alana kadar tekrar motor yok. Başkomserimin demesine göre temmuz sonuna kadar çok sıkı uygulama varmış herkes dikkat etsin. Bence motorlarınızı biraz dinlendirin şurda 1 ay kaldı zaten ehliyeti almamıza.....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Gelişim Sürücü Kursu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 600
    Aman ha geçmiş olsun herkes senin kadar şanslı olmayabilir....
    Gelişim Sürücü Kursu
    0216 330 54 44
    0216 336 62 77
    www.gelisimsurucu.com
    msn: ehliyet@msn.com

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Sansli gununmus dostum ama dedigin gibi istanbul gibi bir yerde dikkatli olman sart, yoksa astari yuzunu geciyor ceza ile bu is.Akil kari degil zaten.

Sansli gununmus dostum ama dedigin gibi istanbul gibi bir yerde dikkatli olman sart, yoksa astari yuzunu geciyor ceza ile bu is.Akil kari degil zaten.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

koray_77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsun kardeşim ne yaptın çorba parası mı verdin nası hallettin yani?

lautreamont - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Abi ben iki nedenden ötürü alamıyorum motoru zam yemeyi bile göze aldım 1- Ehliyet yok önce onu halletmeliyim 2- Para tam hazır değil ama para önemli de değil krediyle taksitle bilmem ne alınıyor zaten önce ehliyet. Önce motoru alırsan bir şekilde biner insan önce kısa bir tur sonra daha uzun bir tur ve öyle gider. Aman dikkat arkadaşlar.

talkie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 CITY
    8 temmuzda sınava girenlerin eline ehliyet ne zaman geçer acaba???
    Satılık Asya125t-Spidi mont

evet arkadaşlar doğrudur.ben de aylardır boğaz köprüsü üzerinden işime gidip geliyorum.ilk defa bu sabah durduruldum ve ehliyet ruhsat soruldu.

vipseyahat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Alıntı koray_77 adlı üyeden alıntı
    geçmiş olsun kardeşim ne yaptın çorba parası mı verdin nası hallettin yani?

Tamamen ikna kabiliyeti benim memurum rüşvet yemez iyi niyet önemli.

Alıntı talkie adlı üyeden alıntı
    8 temmuzda sınava girenlerin eline ehliyet ne zaman geçer acaba???
    Ağustos Sonunu bulur ehliyetin elimize geçmesi

Ehliyet Almana Hiç Gerek Yok

şimdiki Polisler Rüşveti Verdiğinde Ehliyet Falan Sormuyolar Direk Geç Diyolar Eee Para Dünyasi Paran Varsa Poliste Yok

delipoyraz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki vulcan (maket uzaktan kumandalı) :)

hmmm çok ayıpp... )))))

kurallar toplumları güvenli bir şekilde bir arada tutan unsurlardır. Ehliyet almanız isteniyorsa bu gene sizin güvenliğiniz için bunu unutmayın.. Ehliyet demek eğitim demek.. Cem Yılmaz ne demiş.. EĞİTİM ŞART.
    Bu arada her meslekte olduğu gibi polis teşkilatı içine de sızmış çıbanlar var ama lütfen tüm camiayı bir kişi veya birkaç kişi yüzüne aynı düşünmeyelim nasıl tüm motorcular serseri değilse tüm polis abilerimizde düşündüğünüz gibi değil... Şahsen çok tanırım meslek olarak polis olupta bi çokk doktordan veya öğretmenden daha insan, daha yürekli (iyi yürekli kastım)..
    Azraille yatakta yaşlılık ağrıları çekerken değil, asfalt üzerinde alçaktan uçarken karşılaşma tercihi bizimkisi....

intercom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki 750 LTD (avartardaki)
    Beni de bu sabah kontröl ettiler, köprüden gecmeden evvel. yolun solundan gidiyordum, artici kiz arkadasim polisin üstümüze geldigini ve "herhalde" bizi durdurmak istedigini söyledi. fakat beni durduramayan polis bi öndekine haber verdi o cekti bizi bi kenera. . .
    all you need is love

okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    gecmıs olsun kendını ıyı afeetırmısın burda afetmıyolar
    Yeni yine yeniden

MACGYVER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal&Raptor 250cc
    İyi atlatmışsın !
    Allahtan amirleri ordaymış onun sayesinde yırttığını düşünüyorum.
    Yanlız oldukları zaman evrenin padişahı olduklarını düşünürler
    Geçmiş olsun!

Alıntı okan4037 adlı üyeden alıntı
    gecmıs olsun kendını ıyı afeetırmısın burda afetmıyolar
    ''Ah bi bilsemde'' mi affetmiyorlar!!??
    Hocam orası neresi yaw daha önce hiç duymadımda

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda

Yanlış Mesaj..

Alıntı delipoyraz adlı üyeden alıntı
    kurallar toplumları güvenli bir şekilde bir arada tutan unsurlardır. Ehliyet almanız isteniyorsa bu gene sizin güvenliğiniz için bunu unutmayın.. Ehliyet demek eğitim demek.. Cem Yılmaz ne demiş.. EĞİTİM ŞART.
    Bu arada her meslekte olduğu gibi polis teşkilatı içine de sızmış çıbanlar var ama lütfen tüm camiayı bir kişi veya birkaç kişi yüzüne aynı düşünmeyelim nasıl tüm motorcular serseri değilse tüm polis abilerimizde düşündüğünüz gibi değil... Şahsen çok tanırım meslek olarak polis olupta bi çokk doktordan veya öğretmenden daha insan, daha yürekli (iyi yürekli kastım)..

Merhaba,
    delipoyraz'a katılıyor ve...

Tartışma konusu olabilecek her tür konudan uzak durmaya çalışırım ( mümkün olduğu kadar ) fakat, Bu mesaja bir değerlendirme yapmadan geçemeyeceğim çünkü yanlış

Sözkonusu Teşkilat TC'nin dir ve onunda bir onuru - haysiyeti vardır! Tüm Polisleri karalamak ayıp ve yersiz.
    Lütfen mesajlarımızı daha dikkatli bir uslup ile yazıya dökelim

Selamlar,
    Özer

cobalt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL600V 91 Transalp (Gırmızı)
    gelisim kardes sen bana cevrılmeyen ehlıyet vermıssın aylardır fıldır fıldır gezıyom daha bı allahın kulu sormadı ıı mı
    Loneliness has followed me.my whole life, everywhere.In bars, in cars...
    ...sidewalks, stores, everywhere.There's no escape.I'm God's lonely man.

electricsky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman AN 400 K7
    Valla açık söyliyeyim polislerden hoşlanmıyorum,onları sevmek zorunda değilim,TC'nin bir kurumu olmasıda beni alakadar etmez,onları gördükçe sadece sinirim bozuluyor..Ankara'da polislerle ilgili olanı bitenide her yerden duyuyoruz..şahsen bende daha doğru dürüst konuşmasını bilen,ruh hastası olmayan bir polise rastlamadım..ama bence komik oluyor,çünkü bunların tek yaptırımları sana ceza yazmak..onun dışında kimseyi rahatsız edemezler..uygulama sırasında ukalalık yapamazlar..rüşvet yiyemezler...
    Tüm evraklar eksiksiz,ehliyet cebinde korumanda tam olduktan sonra polis kimseye bulaşamaz..ehliyetide korumayıda kendimiz için,kendi güvenliğimiz için alıyoruz,polisler için değil...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler