Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Müzik dinleyerek motor süren

Motovento
    REKLAM ALANI

http://sendvid.com/ey10c390

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:15 ----------

https://www.youtube.com/watch?v=yVN_bfFUk04

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:16 ----------

https://www.youtube.com/watch?v=m8pk5nhbxOI

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:17 ----------

https://www.youtube.com/watch?v=kGe76dLBsSw
    ||| 500Px.com/Arranger ||| Flickr.com/photos/132925453@N03 ||| Youtube.com/channel/UCpMYGwzlf5cTevF5uVbXWeg |||

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax

tek teker garanti
    diablof bunu beğendi.

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Motor müzik dinlemek nedense bana her zaman tehlikeli gelmiştir çunku gaz kontrolunu kaybedıyorsun ve bazı muzıklerde ınsan dalıp gıdıyor ve vucut kendını otomatık pılota alıyo resmen .. Ama ölüme ne kadar yakınsan o kadar zevklıdır motor surmek :D
    berkcigdem bunu beğendi.

diablof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1998 Honda CMX 250 Rebel | X max 250
    şahsen benim fikrim de motor sürerken müzik dinlememek.

hele gaza getirici şarkılarda, müziğin ritmine kendinizi kaptırıp, süperman moduna geçebilirsiniz.

onun yerine neşet ertaş tan güzel türküler söylenebilir kendi kendine. yüksek sesli de söyleyebilirsiniz. kask içinde pek farkedilmez ben yapıyorum güzel de oluyor. çok ta güzel oluyor, çok ta iyi oluyor tamam mı.

Galiba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Black Cat
    Bu konuyu bende kendi kendime çok sordum.. Acaba tehilkelimi yoksa çok daha keyifli olur mu diye ? Şu anda yeni başladığım için tehlikeli olacağını düşünüyorum. Bu yüzden dinlemiyorum.. Ama şayet dinlersem kesinlikle trap tarzı müzikler dinlemem Hafif Türkçe şarkılar ve tek kulaklıkla başlamayı düşünüyorum

Motorum zaten gazlamaya müsait bi motor olmadığı için bana yeterli gelir diye düşünüyorum..

esetabu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 honda cbr 650f
    ilk denedigim aksam kendimi bmw ile yarisirken buldum. sonra baktim delirmisim. sakinlesmeye calistim. mantiksiz mantiksiz isler aslinda.

ama simdi muzik verken sagdan 90 100le gidebilmeyi ogrendim.

Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 + Yamaha Nmax 155
    Deftones veya coldplay yok mu ?

Kazayı geçirdigimde intercomda müzik açıktı ama ondanmı bilmiyorum kavşaktan çıkan arabayı fark etmedim. Tabiki bunun sonuçta bir ölçüm şansk yok kimse bilemez

https://www.youtube.com/watch?v=SVq8ZlXp-F0
    ||| 500Px.com/Arranger ||| Flickr.com/photos/132925453@N03 ||| Youtube.com/channel/UCpMYGwzlf5cTevF5uVbXWeg |||

SolidSnake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nasil yapabildiginizi anlatir misiniz? Motor surerken muzik nasil dinliyorsunuz? Sesleri duymamak tehlike saglamiyor mu?

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    Araba kullanırken ses sistemi açıksa ve "its my life" çıkarsa yakıt tüketimi direk 19-20 LT civarına geliyor.
    Makaslar ve sürat artınca bizimki çat kapatıyor müziği ve sezen axu yada enigma geliyor.
    1 dk. sonra CC moda geçilmiş hız sabit 110 sağdan sağdan yola devam ediyoruz.

Motosiklette müzik..
    Kesinlikle son dinlediğim parça olur..

Serdarrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000
    Alıntı kaanklky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 tane playlist paylaşayım bari;
    - 81 parça, 5 saat 30 dakika: https://open.spotify.com/user/kaankl...CG2koiTXNkUGNd
    - 33 parça, 2 saat 35 dakika: https://open.spotify.com/user/kaankl...fi6AUjXsLrh8G0

Bu playlistleri açmıyorsam bu aralar genelde Lake of Tears, Kurban, Nightwish, Haggard. Tür bazında yelpaze çok geniş, ruh haline göre akıyor. :D

Liste benimkine çok benzer. Motorda cepten açmayı deneyeceğim izninle.

2 kazamda müziğin gazına gelmemin etkili olduğunu düşünüyorum.
    Ama müziksiz menzilim 100 km.yi aşamaz. Yoksa nasıl yapardım Bulgaristan, Yunanistan, Makedonya turlarını..

En azından kendimi uyarıyorum: hem yol hem müzik hem hava aynı anda çok güzelse kedimi sürekli yokluyorum, hızımı ya da müziğin sesini düşürüyorum. Havaya müdahale şansım olmadı haliyle..
    kaanklky bunu beğendi.

Ros1n2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superduke
    Müzik dinleyerek sürüş yaptığımda agresif sürsem dahi müziksiz sürüşümden daha az hata yapıyorum. Sizi bilmem ama bende durum böyle :/

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:40 ----------

Leave the lights on - heros tonight - faster - new divide - what ive done - how you low me - superhero / en iyilerim bunlar

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    her müzik dinleyerek motor sürüşümde motordan inip gerçek hayata dönünce yaptığım hataların farkına varıp kendime küfür ediyordum. o kadar saçma sapan hatalar yaptım ki... çoğu hatamın bir faciaya dönüşmesini sövmüş olduğum arabacıların dikkati engellemiştir. fakat ne zaman slow muzik dinliyorum herşey yavaşlıyor. hele bi de gece saatiyse 50 km hızla ankara-istanbul yaparım.
    2014 Salcano Wolf 125 > 2017 Bajaj Pulsar 200NS ABS > 2020 YAMAHA YZF-R25

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    https://www.youtube.com/watch?v=yxzVBf_G67E" width=320 height=288 type=application/x-mplayer2 controller="true" loop="0" transparentstart="1" autostart="false">

Linkte sadece 1 şarkı gözüküyor , bunun playlist hali telefonumda var açarım sürerim bende yeri ayrıdır , verdiği zevkte ayrıdır...

Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Taksim meydanında sallandıracaksın bunlardan bir iki tanesini , bak bir daha yapıyorlarmı

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı berkcigdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Linkte sadece 1 şarkı gözüküyor , bunun playlist hali telefonumda var açarım sürerim bende yeri ayrıdır , verdiği zevkte ayrıdır...

Motosikleti
    honda cbf 150
    Motor sürerken müzik dinlemeyin.. Çok tehlikeli dikkat dağıtıyor.

kaanklky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı Serdarrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Liste benimkine çok benzer. Motorda cepten açmayı deneyeceğim izninle.

2 kazamda müziğin gazına gelmemin etkili olduğunu düşünüyorum.
    Ama müziksiz menzilim 100 km.yi aşamaz. Yoksa nasıl yapardım Bulgaristan, Yunanistan, Makedonya turlarını..

En azından kendimi uyarıyorum: hem yol hem müzik hem hava aynı anda çok güzelse kedimi sürekli yokluyorum, hızımı ya da müziğin sesini düşürüyorum. Havaya müdahale şansım olmadı haliyle..
    Müzik yelpazem çok geniş, bunlar var en azından 1 uzun 1 kısa yolculuk için hazırladığım kenarda kalanlar. Açıkçası müzik benim sürüşümü pek etkilemiyor; hatta zaman zaman hayatta kalmamı sağlıyor olabilir.
    Serdarrr bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)