Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Kaskım Çalındı

Motovento
    REKLAM ALANI
    gençmotorcuu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Treme MAX
    Alıntı freewill adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir kere ls2 denen firma benim nazarımda 3 kağıtçı bir firma. Almış olduğunuz kaskta güvenlik sertifikası bile yok. ne dot ne sharp ne de snell. Ha bu arada ben de de ls2 kask ve montu vardı şu olaylardan sonra verdim geçtim ihtiyaç sahibi bir arkadaşa. Buyur üşenmem okurum dersen. http://www.bncn.org/post/14122818928...est-4-1-yildiz
    Doğru diyorsunuz fakat benim arkadaşımda bu kasktan vardı kaza yaptı kafasına darbe aldı kask olmasa kaybetmiştik sağlamlığı var baya sertifikası yok fakat gerçekten sağlam

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:34 ----------

Alıntı ogzcngdk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla benim çalınsada bırakırım motor üzerinde, çünkü elde taşıma bana eziyet oluyor oldukça
    Kas yaparız artık taşıya taşıya :D
    Dört tekerlek bedeni, iki tekerlek ruhu taşır!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Göz teması kuramadığım yerlerde yanıma alıyorum.Bu arada kaskı motorun neresine kirletebilirim beyler ?

SONSiyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok :(
    Trajikomik gerçekten geçmiş olsun. Senden gidenlerle birisi ekipmanını tamamlıyor

Motosikleti
    Forza 250
    Alıntı freewill adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir kere ls2 denen firma benim nazarımda 3 kağıtçı bir firma. Almış olduğunuz kaskta güvenlik sertifikası bile yok. ne dot ne sharp ne de snell. Ha bu arada ben de de ls2 kask ve montu vardı şu olaylardan sonra verdim geçtim ihtiyaç sahibi bir arkadaşa. Buyur üşenmem okurum dersen. http://www.bncn.org/post/14122818928...est-4-1-yildiz
    Güvenlik gerekçesiyle kendi kullanmadığınız kaskı "ihtiyaç sahibi" bir arkadaşa vermek de ne kadar etik tartışılır doğrusu...

Eagle7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT
    https://www.motoavm.com/ProductDetai...kilit/114/7064

Bende bundan kullanıyorum, gayette memnunum. Gerçi kaskı değiştirdim onu bırakmaya kıyamıyordum sonra çanta takınca dertler bitti. Şimdi kilidi montu bağlamakta kullanıyorum.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    ben de sehir içinde kullandığımda kısa süreler için sık sık motor üzerinde kask bırakıyorum,ama kaskı aynanın üzerine taktıktan sonra kayışını aynanın koluna bir iki tur sarıp kendi kilidi ile kilitliyorum,bunu bilmeyen adam hemen açamaz.

Motosikleti
    Ducati streetfighter 848
    Nolan kask var bende çantanın ipine takıp kolumun altına alıyorum bebek gibi bakıyorum valla herhangi bir masada falan oturmam gerekiyorsa sandalye bile çekiyorum kolay kazanılmıyor para.

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    Kafam FF351 in içindeyken sırt üstü yapıştım asfalta
    Çaaaaaat diye bir ses, sonra sağdan bir gürültü daha ve tekrar arkadan bir ses sayabildiğim 4 takla gerisini sayamadım.
    Şunu biliyorum kafamı bilir bilmez her yere çarptım
    Kendimi toparladığımda sırtüstü asfaltın ortasında yatıyordum.
    Gözlükle birlikte kullanıyorum kaskı ve hiç bir sorun çıkarmadı. İşini gayet iyi yaptı.

Sağın solun verdiği yıldıza göre değil tecrübelere göre konuşmak değerlendirmek lazım.
    Kim kaç yıldız verirse versin beni ilgilendirmiyor yine aynısından aldım..

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Alıntı ZümeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kafam FF351 in içindeyken sırt üstü yapıştım asfalta
    Çaaaaaat diye bir ses, sonra sağdan bir gürültü daha ve tekrar arkadan bir ses sayabildiğim 4 takla gerisini sayamadım.
    Şunu biliyorum kafamı bilir bilmez her yere çarptım
    Kendimi toparladığımda sırtüstü asfaltın ortasında yatıyordum.
    Gözlükle birlikte kullanıyorum kaskı ve hiç bir sorun çıkarmadı. İşini gayet iyi yaptı.

Sağın solun verdiği yıldıza göre değil tecrübelere göre konuşmak değerlendirmek lazım.
    Kim kaç yıldız verirse versin beni ilgilendirmiyor yine aynısından aldım..

bende ls2 ile arabaya vurup yüz üstü sürüklenmiştim o kask olmasaydı yüzüm kim bilir ne olurdu bende yine ls2 aldım
    Bitmeyen tutkudur,özgürlüktür,her piston vuruşunda yürekte artan Aşk'tır motosiklet...

Pangea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha WR 125 X
    Böyle durumlar için en azından bisiklet kilidi kullanılabilir.Amaç hırsıza kolay bir hedef bırakmamak .

Ms_TunC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Geçmiş olsun. Kağıt/plastik toplayanlar gördü mü çalıyo. Risk almıyorum topcase'e koyup yoluma bakıyorum.

gençmotorcuu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Treme MAX
    Ufak bir dükkanın kamerasindan baktık 20 25 yaşlarında 2kişi motorun üstünde birtanesi inip kaski kafasına takıp motora geri biniyor ve vın:D sonuç çıkmayacağı için polise gitmedim bile.

fatih. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar
    Adamlar 1 dakika içinde kilitli motoru götürüyorlar iyi yırtmışsın.

Motosikleti
    Yamaha YBR 125ESD
    Kaskımı bağlamak için dandik bir bisiklet kilidi almıştım. Geçen gün kildi çalmışlar. Ulan diyorum anahtarı bende ne yapacaklar bu kildi?
    Gerçekten ihtiyacı vardı herhalde

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)