Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İstanbulda oturan motorcu arkadaşlardan yardım istiyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mondial 150zc
    Merhaba arkadaşlar.Ben mersinde yaşıyorum.
    İstanbulda chopper motosiklet var kazalı.Sahibi ilan vermiş bende almak niyetindeyim.Benim için Özellikle motor bloğunu inceleyip,sanki kendisine alacakmış gibi incelemesini ve bana dönüş yapmasını rica ediyorum.Tanıdığım kimse olmadığı için istanbulda,bende forumda konu açmayı uygun gördüm.Umarım yardımcı olursunuz.Kazasız belasız sürüşler dilerim.

Not:Motosiklet sahibinin istanbulun hangi semtinde oturduğunu bilmiyorum.Eğer yardımcı olacak bir arkadaş çıkarsa,o zaman detaylı adres alabiliriz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    O topa kimse girmek istemez ya ornek ben gittim baktım olur al dedim ama sorun çıkardı durdu sana makina . O zaman hem senin hem benim acimdan kotu olur kardeşim . Belki bakmak isteyen çıkar semt ismi verirsen yada ilan kodu daha iyi . Beylikduzunde oturan adam dudulluya motorsiklet bakmaya gitmez mesela
    Ranay bunu beğendi.

Motosikleti
    mondial 150zc
    Alıntı gogozh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O topa kimse girmek istemez ya ornek ben gittim baktım olur al dedim ama sorun çıkardı durdu sana makina . O zaman hem senin hem benim acimdan kotu olur kardeşim . Belki bakmak isteyen çıkar semt ismi verirsen yada ilan kodu daha iyi . Beylikduzunde oturan adam dudulluya motorsiklet bakmaya gitmez mesela
    O yüzden motordan az buçuk anlayan birisinin olması gerekli kardeşim.Kazalı motor illaki usta elinden geçecek.Zaten bana sadece alttakımı lazım olacak.Geri kalanını yedek parça olarak değerlendireceğim.Sahibini aradım.Güngörende oturuyormuş.

fkambay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cb125e-mt 03 -cbr 250-ybr125-pcx125
    vakti zamanında ben mt 03 almak için işten izin alıp istanbul dan kalkıp mersin erdemli ye gitmiştim 1000 km gördüm begendim istedim aldım ilk kez 600 lük canavara binip yagmurun altında acente acente gezindim otobüsün bagajına attırmak için en sonunda buldum attım bagaja indim esenler de atladım mt 3 üme gittim eve kodum kafayı yattım çok zevkliydi o kadar çileye ragmen sana da tavsiye ederim..

Motosikleti
    mondial 150zc
    Bende erdemlide oturuyorum.Sizinkisi bayağı macera olmuş
    Yalnız benim öyle bir fırsatım yok maalesef.Ölüm yada hastalık haricinde işyerinden izin alsam gitsem,birdaha çalışacak bir işim olmaz :D

fkambay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cb125e-mt 03 -cbr 250-ybr125-pcx125
    Alıntı SEMERKENT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende erdemlide oturuyorum.Sizinkisi bayağı macera olmuş
    Yalnız benim öyle bir fırsatım yok maalesef.Ölüm yada hastalık haricinde işyerinden izin alsam gitsem,birdaha çalışacak bir işim olmaz :D
    ne yazık ki bu memlekette işçi olmak zor
    SEMERKENT ve YERUÇAĞI bunu beğendiler.

Motosikleti
    mondial 150zc
    İşin açığı,ben bu konuyu açmadan evvel empati kurdum.Yani ben olsaydım,fırsatımda olsaydı eğer,sırf yardım etmek adına böyle birşeyi yapardım.
    ayrıca sırası gelmişken...Eğer mersinden herhangi bir müşkülünü hallettirmek isteyen abilerim-ablalarım-motorcu kardeşlerim
    Ben mersinde oturuyorum..Haberiniz olsun.

Dublebas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS150
    Alıntı SEMERKENT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşin açığı,ben bu konuyu açmadan evvel empati kurdum.Yani ben olsaydım,fırsatımda olsaydı eğer,sırf yardım etmek adına böyle birşeyi yapardım.
    ayrıca sırası gelmişken...Eğer mersinden herhangi bir müşkülünü hallettirmek isteyen abilerim-ablalarım-motorcu kardeşlerim
    Ben mersinde oturuyorum..Haberiniz olsun.
    Evet ufak şehir de öyle düşünüyorsunuz ama İstanbulda zor otarz işler benim bulunduğum yerden güngören 2 saat :D

Tam o noktada olacak, motordan anlayacak ve vakti olacak

Allah kolaylık versin bence siz otobüse atlayın gelin en temizi.
    MotoVlog > https://goo.gl/8jrwAL

Motosikleti
    mondial 150zc
    Alıntı Dublebas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet ufak şehir de öyle düşünüyorsunuz ama İstanbulda zor otarz işler benim bulunduğum yerden güngören 2 saat :D

Tam o noktada olacak, motordan anlayacak ve vakti olacak

Allah kolaylık versin bence siz otobüse atlayın gelin en temizi.
    Oraya gelmem biraz zor.Bir umut benimkisi işte.Yinede teşekkür ederim.

Motosikleti
    mondial 150zc
    Birde yardım sitesiymiş...Pehh.
    Oturduğun yerde yazmak,yardım sayılıyorsa eğer tüküreyim ben böyle yardıma.

serhat207 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NSS FORZA 300
    Ataşehir civarında ise ben bir göz atarım kardeşim.

Motosikleti
    mondial 150zc
    Alıntı serhat207 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ataşehir civarında ise ben bir göz atarım kardeşim.
    Allah razı olsun.İnanın teklif etmeniz bile duygulandırdı beni.Fakat güngörende oturuyormuş motosikletin sahibi.Ataşehir ile güngörenin arasında ne kadar mesafe var onuda bilmiyorum,istanbul'un yabancısı olduğum için.
    Eğer mersinden bir ihtiyacınız olursa çekinmeyin ne zaman olursa yazın.Müsait zamanımda hallederim işinizi.

weirdo1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    Para vermeyince küfür eden dilenciler gibisin.
    Karalı ve MoKo777 bunu beğendiler.

Motosikleti
    mondial 150zc
    Alıntı weirdo1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Para vermeyince küfür eden dilenciler gibisin.
    Ne anlatmaya çalışıyorsunuz açık konuşunda bileyim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:49 ----------

Bu dünyada yapılan hiç bir iyilik karşılıksız kalmaz.İyilik yapmayanada fenalığım dokunmaz fakat bu iyimser olacağım anlamınada gelmez.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)