Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motora ilk adım

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gassal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PS 150İ
    Merhaba arkadaşlar.Uzun zamandır forumu takip ediyorum.Motora da bayadır isteğim vardı.Fakat malum hayat şartları ev geçindirme vs vs sebeplerden dolayı motor alma işini hep ileri bir tarihe atıyordum.Geçen hafta içi motor için ilk adım olan ehliyet olayını hallettim ve kursa başladım.Şubat gibide ( sınavı geçebilirsem) ehliyetimi alacağım inşallah.Şubat a kadar da elimden geldiğince ekipman işini halledip bahar gibi motorumu almayı düşünüyorum.Yılbaşındaki zam olayıma göre motoru erkenden de alabilirim.Kısmet bakalım.Çok sevdiğim bu forumda bunu paylaşmak istedim.Allah herkese en iyisini en güzelini gönlünde olanı nasip etsin...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Şimdiden hayırlı olsun o zaman,umarım başlangıç motoru olarak S1000rr felan dusunmuyosundur
    Ekipman işine motordan daha fazla ağırlık vermen , yapacagin en doğru karar olur demedi deme

Motosikleti
    HONDA PS 150İ
    Yok hocam çoluk çocuk sahibiyim 1000 RR neyime.Önceliğim maxi scooter. 250 lik SYM yada Yamaha xcity düşünüyorum.ekipman olmadan olmaz zaten

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Alıntı Gassal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok hocam çoluk çocuk sahibiyim 1000 RR neyime.Önceliğim maxi scooter. 250 lik SYM yada Yamaha xcity düşünüyorum.ekipman olmadan olmaz zaten
    İlk motorsa meşhur "Düşmeyen motorcu yoktur, dahaca düşmemiş motorcu vardır" atasözünü hatırlatayım hocam, ufakta olsa en iyi ihtimal yan düşecek o Motor, ona göre alın ilk motorunuzu, xcity güzel tercih olur kanımca, camiaya hoşgeldiniz tekrar

Motosikleti
    HONDA PS 150İ
    Daha önce motor kullandım fakat kendime ait motorum olmadı.Hayirlisi olur inşallah.Çok sağolasın.

NecatMurat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BENELLI TNT 250 2016
    Bence yeni başlayacaksan 250lik scooter bile çok kardeşim,daha düşük cc ile başlarsan,tecrübe kazanman açısından daha mantıklı olur,malum 250lik scoterlar yeni başlayan biri için hızlı sayılabilir,ayrıca güvenli sürüş alanında çıkan yazıları,yayınları vb. Takip et,teorig bilgi ve daha sonra pratik bilgi ile pekiştir olayı,ayrıca koruma ekipmanları da bir okadar önemli,hayırlısı olsun.

Motosikleti
    HONDA PS 150İ
    motor kendime ait ilk motor olacak hocam ama daha önce scooter deneyimim baya var.askerden evvel 3 sene bir yerde çalıştım ve ürün almak için gelen motosikletleri alır gezerdim baya sonrasında yine arkadaşların motorlarıyla gezip dolaşmışlığım oldu (kısa mesafelerde tabi).o yüzden 250 lik motor düşünüyorum.artı malum sorumluluklar sebebiyle motosiklet kullanımı ekipman sorumlu sürücü olma konularıyla alakalı baya video seyrettim.hatta online a2 ehliyet sınavlarını bile deniyorum bu ara 70 den aşağı düşmedim hiç Allah a şükür niyetim apaçi olarak piyasaya çıkıp insanların ve kendi hayatımı riske sokup vebal almak değil elimden geldiğince bilinçli sürücü olarak motosiklet özgürlüğünü yaşamak.bakalım zaman ne gösterecek...
    Herşeyin hayırlısı...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)