Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

LS 2 kaskların garantisi hakkında...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Merhabalar arkadaşlar..
    Bende LS2'nin FF396 Modeli var. 470 TL para verip aldım daha alalı 2 hafta falan oldu. Kullananlar bilirler bu kasların yanak pedleri şişiyor ve kask kafanıza tam oturuyor. Bugün yolda gelirken tuhaf bir şekilde pedlerin havası indi eve geldiğimde baktım bi yerden hava kaçırıyor. Fıssss diye bi ses geliyor ama nerden geldiğinide çözemedim. Daha faturasına falan bakamadım işyerinde olduğu için.
    Merak ettiğim LS 2 nin garantisi nasıl, göndersem kullanıcı hatası falanmı derler (malum bizim ülkede pek meşhur), daha önce başına böyle bir şey gelen varmı acaba?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gönderin direk olumsuz saçma bir cevap gelirse THH'ne başvurursunuz.

Motosikleti
    Honda Cb500f & SYM Joymax Z+
    Takıp çıkarırken yanak pedini oynatmışsınızdır. Yanak pedi, pompa sistemine çıt-çıt gibi bağlanıyor. Pedlerin tam oturduğundan emin olun.

darkloops - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 150 NS
    belki de pedlerin şiştikten sonra inmesini sağlayan butonda bir problem vardır, takılı kalması gibi vs. benimki bir tahmin tabiki naçizane

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD
    Başka bir yerde de okumuştum o hava pedlerinin çok kalitesiz olduğu, birkaç kullanımdan sonra çalışmadığını söylüyorlardı.

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Bende bahsettiğiniz kasktan kullanıyorum.

Hem şişme pedleri sizin gibi sızdırıyor dolayısıyla bozuldu.İşe yaramıyor.

Hemde güneş vizörü bozuldu. Artık oda çalışmıyor. Takılı kalıyor inmiyor aşşağıya.

Açıkçası yok 4 yıldızı var yok fiber yok güneş vizörü var yok içi şişiyor vs diye alınacak kask değil.

Çünkü en kısa zamanda bunlar zaten bozuluyor. Bende kafama en iyi oturan kask bu olduğu , 4 yıldızı olduğu ve birçok özelliği olmasından ötürü almıştım. Fakat pişmanım.

Zaten şuan motosikletimde yok , kaskta 3 yılını doldurdu. Yani motor alabildiğim zaman bir adet kaskta almam gerekiyor ama bu ls2 kesinlikle olmayacak.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Önce kontrol edin neden kaynaklı olduğunu görmeye çalışın eğer kesinlikle pedlerde yırtılma vs. Deforme varsa o zaman aldığınız yerle görüşün

Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Vermiş olduğunuz cevaplar için çok teşekkür ederim arkadaşlar. Bende saymış olduğunuz özellikleri göz önünde bulundurarak bu kaskı aldım ama 2 haftada bu şekilde arıza vermesi gerçekten moralimi bozdu. Bugün kaskı aldım inceledim fakat o fıssss sesinin nereden geldiğini bulamıyorum bir türlü belki siboptan kaçırıyorda olabilir. Yarın götürüp aldığım yerle görüşeceğim...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler