Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Enduro Önerisi 13000-14000 civarında

Motovento
    REKLAM ALANI
    izmir3535 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tdm900
    Alıntı modifix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende bu fiyat bandında sport touring bakıyorum ama tdm900 gibi motorlar beni korkutuyor. Eski ve güçlü motorlar. Arza çıkararırsa ögrenci halimle beni çok üzer gibi geliyor. Gidip fıtı fıtı cbr250 mi alalım illa anlamadımki.
    Yaklaşık 12 yıldan beri kullanıyorum .tdm850 ile başladım Tdm 900 ile devam ediyorum. Belki inandırıcı gelmeye bilir ama hiç arıza yapmıyor hiç yolda bırakmadı. Yağ i biji hava fitresi değiştirip yoluna devam edeceksin. Harika ötesi bir motor.zaten 12 yıldır başka motorda binemiyorum.arkadaslarimin motorlarını durdum vs...ama tdm tadını alamadım. İmkânın varsa alderim.cok memnun kalacaksın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:50 ----------

Enduro touring biliyorum bende.Hatta İzmirde motorcu bi abimiz Tdm içiň piç demişti.ne olduğu belli değil diye
    fazil bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fazil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xv250 / fz6
    Bu TDM'yi ben de merak ediyorum. Sizce yeni cikan MT07 Tracer bunun guncel muadili olabilir mi?

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Alıntı fazil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu TDM'yi ben de merak ediyorum. Sizce yeni cikan MT07 Tracer bunun guncel muadili olabilir mi?
    Olamaz..
    Siz hic tdm 900 calisirken sesini dinledinizmi uygun egsozla...
    Açacaksın gazı, vereceksin coşkuyu ...

srknbdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki kle 500
    O paraya en temizinden kle 500 alinir. Hem uzun yol hemde hafif arazi icin idealdir. tek silindirlirler gibi titresim yapmaz
    efendy06 bunu beğendi.

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Youtubedan TDM bakarken bir garip sürücü le karşılaştım, çam yarması TDM ile virajlara drift yaparak giriyor..

Motosikleti
    Yamaha tdm900
    Alıntı Darkcity2000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Youtubedan TDM bakarken bir garip sürücü le karşılaştım, çam yarması TDM ile virajlara drift yaparak giriyor..

http://www.youtube.com/watch?v=5uSyVwgEeBk
    Makina gidiyor mübarek

osiosborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eicma'da Suzuki V-Strom 250 tanıtılması çok kişi tarafından bekleniyor. Eğer tanıtılırsa 2017'de Türkiye'ye gelir.

Fiyatı 17'den aşağı olmaz ama kaliteli ve az yakar. Bunu takip edebilirsiniz. Eicma 8 kasımda başlıyor.

Benim takibimde olan bir motor.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı osiosborn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eicma'da Suzuki V-Strom 250 tanıtılması çok kişi tarafından bekleniyor. Eğer tanıtılırsa 2017'de Türkiye'ye gelir.

Fiyatı 17'den aşağı olmaz ama kaliteli ve az yakar. Bunu takip edebilirsiniz. Eicma 8 kasımda başlıyor.

Benim takibimde olan bir motor.

https://www.youtube.com/watch?v=-FTQVcCMT9A
    inazuma motoru varsa bildiğin tranalp kadar yakar fiyatta 17 den fazla olur ...
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı fazil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tırnağı bile olamaz öle diyim... TDM çok farklıdır gerçekten.

Motosikleti
    Alınacak
    hepinize verdiğiniz cevaplarınızdan dolayı teşekkür ederim. ben istanbul dışındaki yerleri gezmek hemde doğayıda sevdiğim için enduro tarzı diye yazmıştım sonra sizlerinde önerileriyle tdm ye sıcakbakmaya başladım aslında çok şey mi istiyorum bilmiyorum ama konforlu rahat bir motor olsa fena olmaz sıklıkla motorsiklet alıp değiştirecek durumda olamicam çünkü hanım'dan izni zor alabildim
    Yamaha da çok hoşuma gitti tdm 900 çok güzelmiş ç.
    aslında beni eşime karşı yüzümü kara çıkarmasında yeter

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    rx3 i güzel ve bu sınıfta eksikliği dolduracak bir motor, fakat kullanıcıların %80 stop etme, ve ekran sorunlarından muzdarip, halen kesin bir çözümünü bulan yok, kaç gez almaya niyetlenip, pazarlık bile edip vazgeçmişliğim var.
    Dediğin paralara bence en güzel enduro 2005-2006 kle500. Fakat karbüratör faktöründen dolayı 5 lt nin altını unut. Ama değer buna. Ha 6lt yi göze alırsan Transalp var.

Motosikleti
    Yamaha tdm900
    Alıntı harunavci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hepinize verdiğiniz cevaplarınızdan dolayı teşekkür ederim. ben istanbul dışındaki yerleri gezmek hemde doğayıda sevdiğim için enduro tarzı diye yazmıştım sonra sizlerinde önerileriyle tdm ye sıcakbakmaya başladım aslında çok şey mi istiyorum bilmiyorum ama konforlu rahat bir motor olsa fena olmaz sıklıkla motorsiklet alıp değiştirecek durumda olamicam çünkü hanım'dan izni zor alabildim
    Yamaha da çok hoşuma gitti tdm 900 çok güzelmiş ç.
    aslında beni eşime karşı yüzümü kara çıkarmasında yeter
    Tdm Türkiye grubu var.sadece Tdm ciler.istanbulda mevcut. O arkadaşlar la iletişime geçersen Tdm hakkında genel bilgi ve bide kullan ma imkânın olabilir. Tdm 900 kullaniyorum şuan. Sifir mt09 tracer alayim mi
    Diyorum ama inan motoruma kıyamiyorum. Çok ilgi çeken bir motosiklet. Eksi diyebileceğimiz bir yönü yok Tdm in .her haliyle harikaa

demirarch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 750 İntegra
    kendi motorumu tavsiye ediyorum , rx3i evo 0 km ,
    2016 modelde stop etme olayı yok , full aksesuar , çanta koruma demiri büyük artıları ,
    yakıt tüketimi 3,5-4 lt şehiriçi , şehirdışı kesinlikle daha az yakar.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)