Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
22. sayfa BirinciBirinci ... 122021222324 ... SonuncuSonuncu

Aliexpress'deki Ucuz Faydalı Motosiklet Ürünleri (GÜNCEL)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    PCX,Pulsar,MT-25,MT-07
    Arkadaşlar Yamaha'nın bu stickerından arıyorum. İnternet yada istanbul avrupa yakasında nerede bulabilirim ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    CagrioneTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 300, MT 25, ARORA BEATRİX
    www.wish.com dan alış veriş yapan var mı?

Aldığın ürünlerin geliş süreleri aliexpres gibi mi?

EUOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt 25
    Alıntı chaqalqarlos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Yamaha'nın bu http://i.hizliresim.com/4zaq4G.jpg stickerından arıyorum. İnternet yada istanbul avrupa yakasında nerede bulabilirim ?
    gidip reklamcıdan bastırabilirsin.
    chaqalqarlos ve sparrow07 bunu beğendiler.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    Alıntı CagrioneTR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    www.wish.com dan alış veriş yapan var mı?

Aldığın ürünlerin geliş süreleri aliexpres gibi mi?
    3-4 tane ürün aldım, hiçbiri gelmedi, 2-3 hafta sonrası para iadesi yaptılar.
    çoğu ürün bu şekilde sanırım, özellikle %50 nin üzerinde indirimli gözükenler böyle

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Alıntı atasy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yazlık eldiven üzerine giysek İstanbul'da kışın yeter mi ya
    Eldiven üstüne eldiven kullanamazsın. Kışlık eldivenlerin içine giymek için iç eldivenler var ancak onlarla olabilir. Ya da paraya kıyıp kışlık eldiven almanız lazım. Aliexpresste yine uygun fiyatlı sugeçirmez eldivenler var koruması pek yok tabi sadece soğuk ve yağıştan koruyor.

ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    Selam arkadaşlar... yardıma ihtiyacım var.. alarm sipariş verdim... kumandası bozuk çıktı... bozuk olduğunu görmek için video istediler gönderdim... Tamam yenisini göndereceğiz dediler... sadece 2$ lik kargo ücreti istediler... neyse dedim Tamam...fiyatı 0.01 $ yaptılar ve yeniden sipariş verdim... takip kısmına baktığımda gönder iptal oldu yazıyor.... msj attım ibnelere yeniden sipariş ver diyorlar... dalga mi geçiyorlar anlamadimki... şimdi ne yapmam lazım... nasıl bir yol izleyim...

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:58 ----------

EUOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt 25
    Alıntı ferhatkars adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar... yardıma ihtiyacım var.. alarm sipariş verdim... kumandası bozuk çıktı... bozuk olduğunu görmek için video istediler gönderdim... Tamam yenisini göndereceğiz dediler... sadece 2$ lik kargo ücreti istediler... neyse dedim Tamam...fiyatı 0.01 $ yaptılar ve yeniden sipariş verdim... takip kısmına baktığımda gönder iptal oldu yazıyor.... msj attım ibnelere yeniden sipariş ver diyorlar... dalga mi geçiyorlar anlamadimki... şimdi ne yapmam lazım... nasıl bir yol izleyim...

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:58 ----------

https://i.hizliresim.com/Q2PVzA.png
    aliexpress in yardım hattina basvur

ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    Alıntı ferhatkars adlı üyeden alıntı Mesajı göster

https://i.hizliresim.com/Q2PVzA.png
    Bu yazdığımı ingilizceye çevirecek bir arkadaş yardımcı olabilir mi acaba... google yaptım ama alakasız şeyler çıkıyor...
    4 teker gövdemi ,2 teker aklımı alır...

sago0202 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250
    Bence ülkemizde şuan kurlar çok yüksek iken aliexpress vb. sitelerden döviz ile alışveriş yapmak zararlı olacaktır.
    07mehmet07 bunu beğendi.

Alıntı sago0202 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence ülkemizde şuan kurlar çok yüksek iken aliexpress vb. sitelerden döviz ile alışveriş yapmak zararlı olacaktır.
    Türkiyeden aldıgın ürünlerin çogu yurtdısından geliyor kardes. İllaki alacam diyorsanız uygun fiyat ve kullanışlı olmasına dikkat edin. Tütkiyede birçok firma da çinden getitip satıyor iki katına

Motosikleti
    Artık Yok...
    bir kardeşimiz dainese in çakma montunu almışdı 5-6 ay önce birebir aynısı geçenlerde kaza yapdı çok şükür bir şeyi yok ama bir 7-8 metre yerde sürüklenmiş mont paramparça kazağı korumuş içindeki korumalarda kırılmış ..

Almayın çakma mal arkadaşlar güvenlik standartı olmıyan hiç bir mal almayın heleki çakma hiç almayın.. onada dedim prohel di prosev di ucuz bir şey alsaydın onların bile bir güvenlik standartı var sırtını korurdu dedim ..

şu eldiven dizlik falan neysede kaskmış montmuş bunlara girmeyin arkadaşlar hiç bir standartı olmıyan merdiven altı üretilen üretimler.. üstlerinde yazan şu bu standartları destekliyorda çoğu fake .

rebeka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çakma ürün almayın ya

Motosikleti
    Dominar 400
    11.11 indirimi yaklaşıyor. Varsa güzel bir şeyler paslayın.

hguzeldal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    AliExpress'te ne buldum, inanamazsın
    http://s.click.aliexpress.com/e/cCo7i7Ba

Bu ürünü almak istiyorum ama kredi kartım yok. Telefon için olanı bana birisi alsa eğer alış veriş yapıyorsa buradan bende ona farkı neyse ödesem fazlasıyla bana yardım edebilir misiniz..?

ergunerbaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660 Z Tenere
    Merhaba dostlar,bu eldiveni almak istiyorum.Epey satış yapmış fakat karar veremedim alıp kullanan var mı acaba? Ayrıca önerilere açığım..

https://tr.aliexpress.com/item/new-2017-Revit-Motorcycle-Gloves-black-Racing-Gloves-Genuine-Leather-Motorbike-Gloves/32804239911.html

Exectus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R25
    Disk kilidi önerisi olan var mı ?

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    Alıntı ergunerbaş adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba dostlar,bu eldiveni almak istiyorum.Epey satış yapmış fakat karar veremedim alıp kullanan var mı acaba? Ayrıca önerilere açığım..

https://tr.aliexpress.com/item/new-2017-Revit-Motorcycle-Gloves-black-Racing-Gloves-Genuine-Leather-Motorbike-Gloves/32804239911.html
    1 yıldır kullanıyorum, kullanım açısından gayet memnunum. ele tam oturdu, derisi yumuşak, bilek üstü olması güzel.
    parmak aralarında havalandırma delikleri mevcut, yazın fazla terletmiyor,
    ancak beyaz kısımları çok kir belli ediyor ve dikişleri pek özenli değil, yamuk yumuk dikilen yerleri var.
    parmak aralarındaki delikler sebebiyle kışın da pek sıcak tutmuyor.
    bi de dokunmatik ekran telefonları kullanamıyosun.
    alpinestars eldivenlerle zor da olsa kullanıyorum, ancak bu eldivenleri hiçbir şekilde algılamıyor telefon.

yamtareroglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Satıldı :(
    Sahildeyken bir iki kez motor anahtarını kumda düşürmüştüm ve geriye dönüp arayıp bulmuştum.

Linkteki cihazdan aldım ve anahtarlığa taktım, küçük ve şık, fiyatı da çok komik. Islık çaldığında led ışık yanıp sönüyor ve alarm çalıyor. 3 adet minik pille çalışıyor. Benim gibi bir şeyleri unutma ya da düşürme huyunuz varsa işinize yarar..

Whistle Sound LED Light Anti-Lost Alarm Key Finder Locator Keychain Device
    http://s.click.aliexpress.com/e/befevVbS
    ergunerbaş ve StiF bunu beğendiler.

ergunerbaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660 Z Tenere
    Ilginize teşekkür ederim,farklı bir öneriniz var mı peki?

REKLAM ALANI
22. sayfa BirinciBirinci ... 122021222324 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)