Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
18. sayfa BirinciBirinci ... 81617181920 ... SonuncuSonuncu

Aliexpress'deki Ucuz Faydalı Motosiklet Ürünleri (GÜNCEL)

Motovento
    REKLAM ALANI
    oguncelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750 x
    Alıntı zapalka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla burdakilerle aynı mıdır bilemem yanlız link'te de gösterdiği gibi mezura ile ölçüp hangi bedene denk geliyorsa ondan sipariş vermiştim,tam oldu.
    Teşekkür ederim hocam akşam siparişi geçelim bakalım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    A.Yaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba CR1
    Alıntı A.Yaman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benimde başımda bi sıkıntı var. Motorun üstündeki stickerlar sökülü olunca sponsor sticker kiti falan sipariş verdim. Onun yanında vites çorabı, fosforlu anahtar oturma dalgametresi , depo kapak pad vs 9 10 tane sipariş geçtim gelen bi tane sticker var. Diğerleri gelmedi dedim bekledim tam 60 süresi dolacak 7 8 gün kalmış bi baktım satıcı satış güvenlik süresini uzattı diye mail geldi. Hepsi farklı dükkanlar olmasına rağmen hepsi peşpeşe oldu hiç başıma gelmedi böyle bi olay. Altı üstü iki şey takıp rossi stickeri yapıştıracaktık 3 ayıma maloldu.Satıcıya mesaj atıyorum. Bu sizin güvenliğiniz için gibi bi cevap geliyor. Ana avrat sövecek hale geldim bu işi çözebilir miyiz bi akıl verin bana.
    Var mi fikri olan

Var mi fikri olan
    Arkadaşım ben 5 sipariş verdim genel olarak 15 günde geldi. Takipli gelen de aynı takipsiz gelende aynı sürede geldi. Sipariş verdiği yerde sıkıntı var herhalde. Verilen puan ve yorumlara bakarak tercih yapmakta yarar var

Arkadaşlar intercomu arıyorum forumda satan arkadaş varsa anlaşabiliriz.

Motosikleti
    Kuba CR1
    Alıntı MUSTAFA KIR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım ben 5 sipariş verdim genel olarak 15 günde geldi. Takipli gelen de aynı takipsiz gelende aynı sürede geldi. Sipariş verdiği yerde sıkıntı var herhalde. Verilen puan ve yorumlara bakarak tercih yapmakta yarar var
    En cok siparis verilen yerleri sectim olumsuz yorum bi tanesinde digerlerinden fazla. Cogu %97 civarinda.

En cok siparis verilen yerleri sectim olumsuz yorum bi tanesinde digerlerinden fazla. Cogu %97 civarinda.
    Çok şansız biri olmalısın arkadaşım. Çünkü bu durumunun oluşması çok nadir oluyor ve sana denk geldi sanırım.
    Bu arada burda tanıtımı yapılan, kendinden ısıtmalı elcik sipariş verdim bir gün sonra kargo ya teslim etmiş ve bugün uçakta görünüyor

Motosikleti
    Kuba CR1
    Çok şansız biri olmalısın arkadaşım. Çünkü bu durumunun oluşması çok nadir oluyor ve sana denk geldi sanırım.
    Bu arada burda tanıtımı yapılan, kendinden ısıtmalı elcik sipariş verdim bir gün sonra kargo ya teslim etmiş ve bugün uçakta görünüyor
    Bi depo kapak pad'inin suresi doldu dispute actim. Bakalim onun parasini alabilcez mi ? Bu son verdiğim siparisler gelmesin uzun bi sure aliexpress kullanmiycam.

C.Q.Legend - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR NS 200
    Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dikiş kısımları nasıl hocam, bir iki kişiden dikişlerin pek iyi olmadığını duydum?
    Dikişleri çok kötü diyemem fakat elinize tam uymazsa rahatsız olabilirsiniz. Elinizin ölçüsünü alıp bedeni tam elinize göre almayı tavsiye ederim. Avuç içi kısmı biraz bol gibi duruyor büyük bedende daha da rahatsız olabilirsiniz

Bi depo kapak pad'inin suresi doldu dispute actim. Bakalim onun parasini alabilcez mi ? Bu son verdiğim siparisler gelmesin uzun bi sure aliexpress kullanmiycam.
    Para iadesi yapılırsa yada yapılmazsa bizim ile paylaş bizde alışverişi keseriz gerekirse.
    Paramız ile rezil olmayalım

Motosikleti
    Kuba CR1
    Para iadesi yapılırsa yada yapılmazsa bizim ile paylaş bizde alışverişi keseriz gerekirse.
    Paramız ile rezil olmayalım
    Gelisme oldukca bilgilendiricem isitmali elcigin linkini atabilir misiniz bana sizde.

Gelisme oldukca bilgilendiricem isitmali elcigin linkini atabilir misiniz bana sizde.
    CARCHET Motosiklet Gidon Motosiklet Isıtma Isıtmalı Sapları Set Kolu Evrensel Honda Için Motokros Gidon Isıtmalı Kavrama vb
    http://s.aliexpress.com/bq6BfAVr
    (from AliExpress Android)

Kalınlık 5cm uzunluk 12cm ölcüleri yazdım çünkü senin motoruna uygunluguna bakarsın

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:00 ----------

Geribildirimler olumlu gelince daha net incelerim

Motosikleti
    Kuba CR1
    CARCHET Motosiklet Gidon Motosiklet Isıtma Isıtmalı Sapları Set Kolu Evrensel Honda Için Motokros Gidon Isıtmalı Kavrama vb
    http://s.aliexpress.com/bq6BfAVr
    (from AliExpress Android)

Kalınlık 5cm uzunluk 12cm ölcüleri yazdım çünkü senin motoruna uygunluguna bakarsın

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:00 ----------

Geribildirimler olumlu gelince daha net incelerim
    Universal yazıyor uyar büyük ihtimal

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Bir şey soracağım. AliExpress'te şu an bazı ürünlere bakıyorum. Halihazırda promosyonları var, bilmem şu kadarlık mal alırsan şu kadar indirim, artı bilmem şu kadarlık mal alırsan şu kadarlık indirim kuponu, üstüne bir de favori mağazaya eklersen fan indirimi. Sonuçta halihazırdaki promosyonlarla fiyat A noktasından B'ye geliyor. Mağazanın 11.11 önizlemesine bakıyorum, aynı malın 11.11'deki fiyatı da B. Yani şimdi alsam da 11.11'deki kadar ucuza alabiliyorum. Merak ettiğim, 11.11'de bütün ek promosyonları kaldırıp saf indirim mi uyguluyor mağazalar, yani yine B fiyatı mı oluyor, yoksa B fiyatının üstüne yine kampanya yapıp daha da aşağı alma şansımız olabiliyor mu? Birinci seçeneği yapıyorlarsa vay uyanıklar diyeceğim de asıl sorun o değil. Fiyatta çok oynama olmayacaksa 11.11'i beklemenin mantığı yok, şimdiden de alınabilir ürünler.

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir şey soracağım. AliExpress'te şu an bazı ürünlere bakıyorum. Halihazırda promosyonları var, bilmem şu kadarlık mal alırsan şu kadar indirim, artı bilmem şu kadarlık mal alırsan şu kadarlık indirim kuponu, üstüne bir de favori mağazaya eklersen fan indirimi. Sonuçta halihazırdaki promosyonlarla fiyat A noktasından B'ye geliyor. Mağazanın 11.11 önizlemesine bakıyorum, aynı malın 11.11'deki fiyatı da B. Yani şimdi alsam da 11.11'deki kadar ucuza alabiliyorum. Merak ettiğim, 11.11'de bütün ek promosyonları kaldırıp saf indirim mi uyguluyor mağazalar, yani yine B fiyatı mı oluyor, yoksa B fiyatının üstüne yine kampanya yapıp daha da aşağı alma şansımız olabiliyor mu? Birinci seçeneği yapıyorlarsa vay uyanıklar diyeceğim de asıl sorun o değil. Fiyatta çok oynama olmayacaksa 11.11'i beklemenin mantığı yok, şimdiden de alınabilir ürünler.
    Geçen sene 11.11 deki bir çok indirimli ürünün aslında 11.11 den sonra da aynı fiyatlara satıldığını çok gördüm.
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Universal yazıyor uyar büyük ihtimal
    Benimki bana 11 günde teslim edildi ürün gayet iyi görünüyor. Ölçüler uyuyorsa tavsiye ederim.
    Bende en yakın zamanda montajı yaptıracam

Motosikleti
    Kuba CR1
    Benimki bana 11 günde teslim edildi ürün gayet iyi görünüyor. Ölçüler uyuyorsa tavsiye ederim.
    Bende en yakın zamanda montajı yaptıracam
    Ben şanssız adamım. Siz bi taktırın da kışlık eldivende çok bi işe yaramıyor falan dedi bi kaç kişi olmadı bende alırım.

j700 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB125 ACE
    dolar çok pahalı ya

Dostlar GPS almayı düşünen varsa konu olarak da açtım buraya da yazıyorum. Bilgi almak isteyen burdan da YouTube'den de ulaşabilir.

Selamlar arkadaşlar, ucuz yollu ve ise yarayan GPS cihazı arayan varsa videoda kendi kullandığım cihazı anlattım. Eskişehir içinde direk çalışma olayını vs de gosterebilirim emin olmak isteyen varsa...

https://youtu.be/riTqIi9v8xY

j700 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB125 ACE
    bu eldiven nasıl sizce ilk kez motosiklet eldiveni kullanacağım siparişi verdim ama bu yazlık mı kışlık mı bilmiyorum yazmıyor fiyata göre iyi mi sizce

https://tr.aliexpress.com/item/New-Motorcycle-Gloves-Summer-Breathable-Wearable-Protective-Gloves-Guantes-Luvas-SIZE-L-XL-XXL/32525143745.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.234vCJ

Motosikleti
    Kuba CR1
    Urunlerin bazilarinin para iadesi aldim. Bazilari hala bekletiyor.

REKLAM ALANI
18. sayfa BirinciBirinci ... 81617181920 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)