Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
12. sayfa BirinciBirinci ... 2101112131422 ... SonuncuSonuncu

Aliexpress'deki Ucuz Faydalı Motosiklet Ürünleri (GÜNCEL)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Eagle7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT
    Her ürün çinden gelmiyor. Benimde aldığım bir saat hollandadan gelmişti.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ergunerbaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660 Z Tenere
    Dostlar; aksiyon kamerası için batarta alsam gümrükte problem olur mu acaba? Yakın zamanda tecrübe eden var mı? Batarya,powerbank,akü yasak diye biliyorum ama emin değilim.

Eagle7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT
    Alıntı ergunerbaş adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostlar; aksiyon kamerası için batarta alsam gümrükte problem olur mu acaba? Yakın zamanda tecrübe eden var mı? Batarya,powerbank,akü yasak diye biliyorum ama emin değilim.
    Ben aldım, herhangi bir sıkıntı olmadı.
    ergunerbaş bunu beğendi.
    Kelimelerini yükselt sesini değil, yağmurdur çiçekleri büyüten gök gürültüsü değil.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Alıntı Eagle7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her ürün çinden gelmiyor. Benimde aldığım bir saat hollandadan gelmişti.
    hemen hepsi Çin'den geliyor. Posta hizmetleri Chinapost, Hollanda, Malezya, Hongkong, Turkeypost (ptt) dahi olabiliyor. varsa Turkeypost u seçin ben rekor sürede teslim aldım.

Alıntı ubasaroglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 numaralı aksiyon kamerası tanıdıgımda var. Ciddi anlamda cok kalıtelı. Düşünenler varsa tereddüt etmeainler. Bende sjcam 5000 wifi var ama ek olarak onuda alacağım.
    Hocam peki sarj durumu nasil ne kadar sure kayit yapiyor

Alıntı designserhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar Aliexpress'den 3-4 kere usb şarj çakmaklık aldım.Fakat hepside bozuldu.Önerebileceğiniz usb şarj varsa paylaşır mısınız?
    Ben bu ürünü farklı bir satıcıdan almıştım. Oldukça sağlam bir ürün.

https://tr.aliexpress.com/item/Motorcycle-2-Dual-USB-Charger-Cigarette-Lighter-Charging-System-Power-Socket-Waterproof-for-12V-24V-Car/32676852282.html?isOrigTitle=true

Alıntı ergunerbaş adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İçinde 9 volt'luk pili olan bir ürün sipariş vermiştim DX com'dan. Uzun süre gelmedi.

Daha sonra bilgi verdiler siteden, gümrükten geri dönmüş siparişim, "içinde pil var" diye.
    ergunerbaş bunu beğendi.

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Alıntı chetaq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İçinde 9 volt'luk pili olan bir ürün sipariş vermiştim DX com'dan. Uzun süre gelmedi.

Daha sonra bilgi verdiler siteden, gümrükten geri dönmüş siparişim, "içinde pil var" diye.
    Geçenlerde sipariş verdiğim kafa lambasının pillerini yuvasına yerleştirip gönderdiler. Geldi.
    EN YAKIN YOL,BİLDİĞİN YOLDUR.

Dr. Fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 25
    Beyler çok güzel kask çantası aldım, tavsiye ederim. Artçımı almaya giderken kask taşımak çileydi benim için.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Alıntı Dr. Fatih adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler çok güzel kask çantası aldım, tavsiye ederim. Artçımı almaya giderken kask taşımak çileydi benim için.

http://i.hizliresim.com/M0VVnN.png
    link atabilir misiniz.

Motosikleti
    R 25
    Alıntı whitedeamon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    link atabilir misiniz.
    Linki unutmuşuz BURADA

Motosikleti
    MTT Y2K
    Alıntı Dr. Fatih adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Linki unutmuşuz BURADA
    hocam çantayla ilgili biraz bilgi verebilir misiniz kaç günde geldi,kalite nasıl,1 kask ve yanına ufaktan birkaç eşya koyabilir miyiz?

ergunerbaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660 Z Tenere
    Batarya siparişi verdim,duruma göre bilgilendirme açısından buraya yazarım.Fikirleriniz için teşekkür ederim.

Motosikleti
    R 25
    Alıntı whitedeamon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam çantayla ilgili biraz bilgi verebilir misiniz kaç günde geldi,kalite nasıl,1 kask ve yanına ufaktan birkaç eşya koyabilir miyiz?
    Çanta 19 günde Denizli'ye geldi. Kumaş ve fermuar kalitesi on numara. Yanlarda ve üstte cepleri var. İçinde laptop tablet için sırt cebi yapmışlar. Yanında monster logolu yağmurluk da geliyor. İçine XL kaskı çok rahat alıyor ve az bir boşluk kalıyor. Boyama ya da baskı yapmamışlar, kumaşa işlenmiş nakışlı logolar ve yazılar var.

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selam arkadaslar aliden alip gumrukte vergiye takilan urunleri nasil alabiliyoruz hic bubunla ugrasan oldu mu ?
    gumruge gidip mi aliyoruz yoksa kargo firmasi gumrugu mali teslim ederken elden mi tahsil ediyor simdiden tesekkurler

Emreerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1250 GSA
    Alıntı TIGERSHARK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaslar aliden alip gumrukte vergiye takilan urunleri nasil alabiliyoruz hic bubunla ugrasan oldu mu ?
    gumruge gidip mi aliyoruz yoksa kargo firmasi gumrugu mali teslim ederken elden mi tahsil ediyor simdiden tesekkurler
    PTT memuru kapınıza getiriyor, kdv, gümrük harcı falanı filanı peşin ödeyip teslim ediyor. En azından ben öyle yaptım 2 kez.
    Yarın olmayacak gibi kullanırsan yarın olmaz.

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Emreerol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    PTT memuru kapınıza getiriyor, kdv, gümrük harcı falanı filanı peşin ödeyip teslim ediyor. En azından ben öyle yaptım 2 kez.
    peki hangi kargo firmasi ile turkiye ye getirttiniz ben motorcu cizmesi getirtmek istiyorum

Motosikleti
    MTT Y2K
    Dhl için konuşabilirim.Çoğu şey takılıyor.Bu dezavantajıydı peki avantajı ne en hızlı kargo şirketi.Şöyle örneklendireyim diğer şirketlerin 45 gün sonra gelecek yazdığı yere adamlar 9-15 gün veriyor ve 1 haftaya gelebiliyor.

Motosikleti
    honda cbr 125r
    Arkadaşlar bilgisi olan varsa yardımcı olsun lütfen ikili intercom almak istiyorum buradaki fiyatı 78.84$ bunu şipariş ettiğim taktirde bu fiyat dışında herhangi bir ücret daha öder miyim ve gümrüğe takılırsa ne tür ücretler ödemem gerek

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:18 ----------

Alıntı ubasaroglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 numaralı aksiyon kamerası tanıdıgımda var. Ciddi anlamda cok kalıtelı. Düşünenler varsa tereddüt etmeainler. Bende sjcam 5000 wifi var ama ek olarak onuda alacağım.
    link atabilir misiniz

REKLAM ALANI
12. sayfa BirinciBirinci ... 2101112131422 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)