Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678917 ... SonuncuSonuncu

Aliexpress'deki Ucuz Faydalı Motosiklet Ürünleri (GÜNCEL)

Motovento
    REKLAM ALANI
    RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    Alıntı RedCBR125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir ürün 60 gündür gelmedi. Süre bitmek üzere. Dispute açtım para iadesi istedim. Satıcı da daha süre dolmadı 10 gün var bekleyin dedi. O aşamadan sonra ne yapmam gerekiyor ekranda tıklayacak alternatif yok ne diyip paramı iade alacağım ve nereye şikayet edeceğim bilen eden var mı?

Bu soruyu neden kimse yanitlayamiyor
    İzmir-Karşıyaka

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    wurtz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-MAX 250 ABS
    Aldığınız ürünün ilanında şuna benzer bir ibare vardır;

Seller Guarantees: On-time Delivery 60 days

Burada yazan süre geçtikten sonra dispute açtıktan sonra olay artık Aliexpress'te demektir. Satıcı sizinle uzlaşmak için mesaj atacaktır. Beklemek sizin tercihiniz olabilir. Bazen uzun sürse de ürün gelebiliyor. Ama süre doldu ben para iadesi istiyorum derseniz paranızı geri alırsınız.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:26 ----------

Alıntı ahmetunuver adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de 11/11 de aldım 15 adet üründen 8 tanesi geldi 7 adet yolda..11/11 yoğunluğu olduğu için normaldir..Sizin kargo daha TR gelmemiş.. TR de PTT takip no RQ050690820MY http://gonderitakip.ptt.gov.tr/
    Aynı şekilde benim de 11/11 de aldığım ürün 26/11'de Malezya'dan (transferring country) çıkmış gözüküyor. Satıcının garanti ettiğin teslimat süresine adar bekleyin. O da geçerse dispute tek çözüm.

Sponsor Firma Aliexpressim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Takip numarasından paketin durumuna baktın mı?
    Süre uzatma talebi açabilirsin. 10-15 gün içinde gelmez ise para iadesi iste.

ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seçenekleri bilmiyorum, varsa ürün sorunlu diye bir yer, orayı seçin. Satıcının dediğini boş verin. Derdiniz neyse onu yazın dispute kısmına. Satıcı sizin halanız, dayınız değil sonuçta.
    Ürünün beklendiği gibi çıkmaması durumunda iki seçenek var. Ürünü elinde tutup kısmi para iadesi almak. Veya ürünü geri gönderip tam para iadesi almak.

Benim 11.11'de aldığım ürün daha bugün postaya verilmiş ))
    Aynen oyle yapiyim bari... dogru diyorsunuz onun dediklerinden bizeneki
    4 teker gövdemi ,2 teker aklımı alır...

Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    11.11 tarihinde sipariş ettiğim ürünlerden biri daha bugün geldi. Ürün mt blade L beden kaskı zorlukla içine alıyor ve resimlerdeki gibi de motora takılıyor. Racing motor kullananların işine yarar bir aksesuar. Kask yerine eldiven, dizlik, disk kilidi, bant, balaklava, yağmurluk falan gibi ürünler de konulabilir. Yanında yağmur için kılıf da geliyor. Ayrıca fermuarların bitişiği yerlerde minik delikler mevcut asma kilit gibi bir şey için herhalde. Düşünenler için paylaşayım dedim. Ürünü 27 euro'ya almıştım fakat şu an 29 euro.
    Ücretsiz kargo 2016 yeni model için varış rr9014 motosiklet son çanta kuyruk çanta yariş yaklaşık 18.5 L su geçirmez göndermek kapak
    http://www.aliexpress.com/item/32676...676768901.html
    [/url]

Seduje ve ellaksakir bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250 sl gitti MT 25 geldi
    Merhaba arkadaşlar, aliexpress ten iki tane ürün almıştım bundan yaklaşık 20 gün önce. Biri geldi ancak diğeri gelmedi. Dedim satıcıya mesaj atayım ne durumda diye. Sipariş sayfasını açtım ve alıcı adresinde tayvanda bi adres var. Satıcı yanlış adrese postalamış ürünü. Parasını da ödemiştim 51 dolar yaklaşık şimdi nasıl bir yol takip edeyim. Satıcıya yazdım yanlış adrese göndermişsin diye daha cevap gelmedi.

Teşekkür ederim.

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    buradan yakın
    Tüfenkci: Gümrüksüz alışverişlerde muafiyeti oranını 30 euroya düşürdük

siparişlerimize dikkat edelim,
    gerçi çoğu ürünün gümrükten geçirilmiş hali bile yurt içi fiyatından ucuz olacaktır.

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Yaklaşık 1 ay önce siparişini verdiğim, yıl başına rahatlıkla gelir ya dediğim, yarim saat önce felan çok sayın ptt tarafından elime ulaşan "Çakma" alpine star eldiven.
    Kalitesi gayet ve gayet iyi, kevlar kısımları on numara, derisi kumaşı on numara.
    Hatuna yıl başı hediye diye aldım, şuan üstüne kendim çöreklensem mi diye düşünüyorum.

Fiyat kaba olarak 170 lira felan, ücretsiz kargo.
    Turkiye'de 170 liraya böyle eldiven bulmak imkansız diye tahmin ediyorum.

HE1SENBERG bunu beğendi.

Simsar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar kulakici kulaklık önerisi olan var mı , kaskını içinde kullanıma uygun olacak şekilde (kaskın içinde kulaklık için yer yok )

Motosikleti
    Honda Dio
    Bugün bir ürünüm daha geldi 11.11 tarihinde sipariş ettiğim. Resimlerini paylaşıyorum. Yağmurlu havalarda iyi iş görür. Üstte,arkada sıkılığı ayarlamak için cırtları var. Sadece topuk bölgesi açık.

BalkanRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Alıntı MrMud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaklaşık 1 ay önce siparişini verdiğim, yıl başına rahatlıkla gelir ya dediğim, yarim saat önce felan çok sayın ptt tarafından elime ulaşan "Çakma" alpine star eldiven.
    Kalitesi gayet ve gayet iyi, kevlar kısımları on numara, derisi kumaşı on numara.
    Hatuna yıl başı hediye diye aldım, şuan üstüne kendim çöreklensem mi diye düşünüyorum.

Fiyat kaba olarak 170 lira felan, ücretsiz kargo.
    Turkiye'de 170 liraya böyle eldiven bulmak imkansız diye tahmin ediyorum.

http://i.hizliresim.com/bkrE5j.jpg
    Aynilarindan bende aldim bi arkadas orjinallerini kullaniyordu ona bir dene dedim valla benimkilerden daha rahat oldu diyo derisi filanda fena degil
    YOU DONT NEED A THERAPIST IF YOU OWN A MOTORCYCLE-Anonymous

Motosikleti
    Honda Dio
    Eldivenler nasıl, sıcak tutuyor mu soğukta? Bir de beden olarak yazlık eldivenin aynı bedenini mi yoksa 1 yada 2 boy büyüğünü mü sipariş ettiniz?

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Alıntı Simsar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar kulakici kulaklık önerisi olan var mı , kaskını içinde kullanıma uygun olacak şekilde (kaskın içinde kulaklık için yer yok )
    "Rock Zircon" bi incele hocam.

nTolga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG

Motosikleti
    250 X-Treme Enduro
    https://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-REVIT-GORE-TEX-Alaska-GTX-Moto-Gloves-Alaska-Winter-Special-Waterproof-Protective-Motorcycle-Gloves/32752757749.html

bende 11.11 de bunu almistim halen gelmedi. senin ürün linki nedir? birde bendeni nasıl büyük küçük.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Usd oldu 3.65 aliexpreste türkiye gibi oldu fiyatlar
    burakragaa bunu beğendi.

Eagle7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT
    Alıntı nTolga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende de aynı üründen var. Gerçekten günlük ayakkabıların yıpranmasını önlüyor. Ben hem bez hemde kauçuk olandan sipariş etmiştim 2şer adet. Burada 15e satılıyor o zaman bana tanesi 2tlye gelmişti. Hala ilk aldığım üstünde. Ben çabuk yırtılır diye almıştım. Gayet iyi
    burakragaa bunu beğendi.
    Kelimelerini yükselt sesini değil, yağmurdur çiçekleri büyüten gök gürültüsü değil.

Motosikleti
    Honda Dio
    11.11 tarihinde sipariş ettiğim bir ürün daha yeni bugün geldi. Kask silecegi, iki parça geliyor.

emc2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800
    Arkadaşlar benimde klasik herkesin karşılaştığı sorunlardan biri var başımda. 2 ay önce vermiş olduğum siparişin 60 günlük süresi doldu. Oysa baya baya çabuk işleyen bir kargo süreci sonunda 10 günün sonunda Yunexpress kargo takibi sonuçlanmıştır diye yazı çıktı takip listesinde bunun sonucunda bende kargo ülkeye girdi kanısına vardı. ancak hala kargo gelmeyince süre dolar dolmaz dispute açtım. şimdi satıcı biraz daha bekle gelmezse 10-15 gün içinde tekrar dispute açarsın falan demeye başladı.hakikaten de sitede dispute u kapattıktan sonrada 15 gün içinde malda bir sorun olur yada hala almamış olsanız dahi tekrar dispute açabilirsiniz diye bir ibare var. Bunun üzerine PTT den takip edilemeyen kargo takip numarasının yerine doğrusunu göndermesini istedim. eğer gönderebilirse oradan bakacağım gönderemez ise ne yapmalıyım? dispute u devap ettireyim mi kapatıp bi 15 gün daha bekleyeyim mi? bu arada satıcının memnuniyet oyları ve satış miktarları gayet iyi.

Gelen son mesajda bu;

Dear good buyer ,
    sorry to bother you, but could you help me cancel the dispute ?
    the logistics company tell us that your package is on the way to your city.
    As a responsible seller, also I could understand that you paid money for goods not received and wait so much time! if you don't believe we send it to you , I can give you shipment proof or the logistics information !
    In fact ,the parcel has arrived in custom for a long time, but the delivery company and customs works so slowly so that you don't receive it until now.
    When you open a dispute , and it hurts me deeply ! I promise you will get it soon, could you help me ?
    if you haven't got it in several days,you could open the dispute again,
    at last,what is your opinion ?
    could you Cancel the dispute and wait several days
    we hope to offer a good experience to very customer,is it ok?

Alıntı emc2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar benimde klasik herkesin karşılaştığı sorunlardan biri var başımda. 2 ay önce vermiş olduğum siparişin 60 günlük süresi doldu. Oysa baya baya çabuk işleyen bir kargo süreci sonunda 10 günün sonunda Yunexpress kargo takibi sonuçlanmıştır diye yazı çıktı takip listesinde bunun sonucunda bende kargo ülkeye girdi kanısına vardı. ancak hala kargo gelmeyince süre dolar dolmaz dispute açtım. şimdi satıcı biraz daha bekle gelmezse 10-15 gün içinde tekrar dispute açarsın falan demeye başladı.hakikaten de sitede dispute u kapattıktan sonrada 15 gün içinde malda bir sorun olur yada hala almamış olsanız dahi tekrar dispute açabilirsiniz diye bir ibare var. Bunun üzerine PTT den takip edilemeyen kargo takip numarasının yerine doğrusunu göndermesini istedim. eğer gönderebilirse oradan bakacağım gönderemez ise ne yapmalıyım? dispute u devap ettireyim mi kapatıp bi 15 gün daha bekleyeyim mi? bu arada satıcının memnuniyet oyları ve satış miktarları gayet iyi.

Gelen son mesajda bu;

Dear good buyer ,
    sorry to bother you, but could you help me cancel the dispute ?
    the logistics company tell us that your package is on the way to your city.
    As a responsible seller, also I could understand that you paid money for goods not received and wait so much time! if you don't believe we send it to you , I can give you shipment proof or the logistics information !
    In fact ,the parcel has arrived in custom for a long time, but the delivery company and customs works so slowly so that you don't receive it until now.
    When you open a dispute , and it hurts me deeply ! I promise you will get it soon, could you help me ?
    if you haven't got it in several days,you could open the dispute again,
    at last,what is your opinion ?
    could you Cancel the dispute and wait several days
    we hope to offer a good experience to very customer,is it ok?

Bazen ürünler dispute süresi dolduktan sonra da ulaşabiliyor. Birkaç kere benim de başıma geldi bu durum. Ancak elime ulaşmayan hiçbir siparişim olmadı bugüne kadar.

Sizin de dediğiniz gibi satıcı kötü niyetli görünmüyor, "eğer bu ilave birkaç günde yine ulaşmazsa tekrar dispute açabilirsin" de demiş zaten.

Siparişiniz gelecektir.

Dispute'u iptal edip 15-20 gün daha bekleyin derim. Gerekirse tekrar dispute açarsınız.

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678917 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)