Türkiyenin En Büyük Motosiklet Aksesuarları Sitesi
Kapat
Üye Girişi
Motoruma.com
Motomax
Dragon 50
24. sayfa BirinciBirinci ... 14222324

Aliexpress'deki Ucuz Faydalı Motosiklet Ürünleri (GÜNCEL)

Leoncino
    Motosiklet Online
    watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Kime yamayacaklar Yamasaki'yi acaba?

Motosiklet Aksesuarları ve Ekipmanları Online Satış Sitesi
    Premium Motosiklet Servis Randevusu
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F
    Web sitesine "tedarikçiye küfret" , "ulan 50 cc naked mı olur it?" butonu koymayı unutmuşlar.

AleniDesais - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-125 2019
    güvenlik ekipmanları (kask eldiven gibi gibi) almamalı bence ama diğer ekstra aksesuar eklenti gibi şeyler için ucuz güzel bir internet sitesi duyduğuma göre kargo takibi ve eve geldiğine dair haber eden yokmuş en ucuz pakette. dikkatli olmalı alacak kişiler

ugurbircan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Daha önceden aldıģım bir ürün gümrüğe takılmıştı. Buyüzden tekrar almak için çekiniyorum. Hala sorun çıkıyormu gümrükte?

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:15 ----------

Hala gümrük ptoblemi çıkıyormu?
    www.toprakcnc.com

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Artık takılmıyor. Direk postacı gümrükten getiriyor ve ücreti peşin olarak istiyor. 2tl'lik tohuma 1tl'lik kargo ücreti ödedikten sonra gümrüğe 15tl para ödedim. Yeni sistem tıkır tıkır maşallah. Diğer aldıklarım gelmesin die dua eder oldum

Birde aliexpress için konuşayım; şayet ürün alıyorsanız, china mail'i seçin ki saçma sapan şirketlerin gönderileri gibi kaybolup gitmesin. Ben bu kargo şirketi önemini çok sonradan çakozladım.

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilla Scarabeo 200ie / Honda Forza 250
    Ben de dun elime gecen bir aksesuar icin 14TL vergi odedim, aldigim urun 4,5$ idi. Sagolsun devletimiz artik vergiyi alirken ayagimiza geliyor.

Motosikleti
    Razore 100
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Artık takılmıyor. Direk postacı gümrükten getiriyor ve ücreti peşin olarak istiyor. 2tl'lik tohuma 1tl'lik kargo ücreti ödedikten sonra gümrüğe 15tl para ödedim. Yeni sistem tıkır tıkır maşallah. Diğer aldıklarım gelmesin die dua eder oldum

Birde aliexpress için konuşayım; şayet ürün alıyorsanız, china mail'i seçin ki saçma sapan şirketlerin gönderileri gibi kaybolup gitmesin. Ben bu kargo şirketi önemini çok sonradan çakozladım.
    Geri gönderseymişsiniz daha iyiymiş. 15'tlyi sabit ödediğimiz için aynı satıcıdan beğendiğim başka ürünleri alıp aynı paket içinde getirtmeye çalışıyorum ben.
    Birkan aksu bunu beğendi.

ANES MOTOR
    Leoncino
    Hero Motosiklet
24. sayfa BirinciBirinci ... 14222324

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)