Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
11. sayfa BirinciBirinci ... 91011121321 ... SonuncuSonuncu

Aliexpress'deki Ucuz Faydalı Motosiklet Ürünleri (GÜNCEL)

Motovento
    REKLAM ALANI
    whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Değişir tabi.Bazı ürünler orjinal bile olabiliyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

benimde vaziyet böyle satıcıyla iletşimdeyim paketim normal diyor sadece sabırlı ol diyor :D
    http://hizliresim.com/7qvOQa
    http://hizliresim.com/7qvOQa

Motosikleti
    HD Sportster 883R
    takipsiz kargo 80günden daha uzun süre gelmediğinde ne yapıyoruz?
    su mu içiyoruz, yoksa bir yolu var mıdır?
    (satıcı zaten göndermiş olduğunu ve yerel posta dağıtıcım ile görüşmem gerektiğini söylüyor)

@cenkyenmez hocam valla ilk defa sipariş verdim aliexpressten ben ama 50 günde gelmesse eğer satıcıyla bağlantıya geçip dispute açabiliyorsun diye biliyorum tam bilen birisi bilgilendirir sizi

Eagle7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT
    Alıntı cenkyenmez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    takipsiz kargo 80günden daha uzun süre gelmediğinde ne yapıyoruz?
    su mu içiyoruz, yoksa bir yolu var mıdır?
    (satıcı zaten göndermiş olduğunu ve yerel posta dağıtıcım ile görüşmem gerektiğini söylüyor)
    Anlaşmazlık açma süreniz geçmedi ise hemen açın. Yok süre doldu sizde paranın ödemesini yaptıysanız geçmiş olsun
    Kelimelerini yükselt sesini değil, yağmurdur çiçekleri büyüten gök gürültüsü değil.

Motosikleti
    HD Sportster 883R
    İki tane 1.5USD'lık ürün de geçmiş oldu o zaman, ancak sağlık olsun yine de aliexpress alışverişlerimin genelini göz önünde bulundurunca baya kardayım.

Arkadaşlar şöyle yazlık balaklava linki verebilecek olan var mı? Buff değil kar maskesi gibi lazım.

ahmetunuver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Modenas GT135
    Alıntı Mexico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar şöyle yazlık balaklava linki verebilecek olan var mı? Buff değil kar maskesi gibi lazım.
    Sanırım bunun gibi birşey arıyorsunuz..
    https://tr.aliexpress.com/item/Motor...733911099.html

veya bunlardan biri

https://my.aliexpress.com/wishlist/wish_item_similar_product_list.htm

Motosikleti
    Rks cruiser 250
    bende ariyorum. balakvalalar suanki havada fena terletiyor. alpinestars'ın ipek balaklava cok iyi. incecik kumas, tam yazlik. fiyatida ayri guzel tabi. 120 tele

Alıntı ahmetunuver adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam ilk attığınız kışlık. Ben yazlık arıyorum. Ayrıca 2. linkte açılmıyor maalesef

ahmetunuver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Modenas GT135
    Alıntı Mexico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam ilk attığınız kışlık. Ben yazlık arıyorum. Ayrıca 2. linkte açılmıyor maalesef
    https://tr.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=SB_20170323004659& SearchText=balaklava

Motosikleti
    Regal Raptor DD150
    1 numaralı aksiyon kamerası tanıdıgımda var. Ciddi anlamda cok kalıtelı. Düşünenler varsa tereddüt etmeainler. Bende sjcam 5000 wifi var ama ek olarak onuda alacağım.

Allah razı olsun telefon tutucuyla led lazer sinyali sipariş ettim bile..
    Boşuna kask,eldivenlere yüzlerce lira vericeğimize burdan alırız.

ernaltnts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx
    Arkadaşlar ayın 28i ile 31i arasında aliexpressde indirimler olacak ayrıca şu günlerde bazı mağazalar 5 dolar altlimitsiz kupon dağıtıyorlar takip etmekte fayda var.

ergunerbaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660 Z Tenere
    https://tr.aliexpress.com/item/Plastic-Cycling-Motorcycle-Bicycle-Chain-Clean-Brush-Gear-Grunge-Brush-Cleaner-Outdoor-Cleaner-Scrubber-Tool-ARE4/32658352066.html dostlar 10 gün gibi bir sürede teslim aldım ve hakikaten çok şaşırdım.Gayette güzel iş yapıyor,tavsiye ederim.

Alıntı ergunerbaş adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://tr.aliexpress.com/item/Plastic-Cycling-Motorcycle-Bicycle-Chain-Clean-Brush-Gear-Grunge-Brush-Cleaner-Outdoor-Cleaner-Scrubber-Tool-ARE4/32658352066.html dostlar 10 gün gibi bir sürede teslim aldım ve hakikaten çok şaşırdım.Gayette güzel iş yapıyor,tavsiye ederim.
    Güle güle kullan kardeşim

ergunerbaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660 Z Tenere
    Alıntı TskMuvazzaf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güle güle kullan kardeşim
    Teşekkür ederim

kefkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar postnl ile 10 gün önce aldığım bi ürün için pttkargo sorgulama sitesinde aşağıdakiler yazıyor.Bu ürün herhangi bi sebepten Hollanda'ya geri mi gidiyor, yoksa süreç normal mi görünüyor anlayamadım..

1 31/03/2017 16:48:00 Gonderi yurt disina sevk edildi (Giden) The item was forwarded to the destination country (Otb) - - Netherlands (the) (Yurt Disi)
    2 01/04/2017 14:55:00 Gonderi yurtdisina sevk edildi Send item abroad (EDI-received) - - Netherlands (the) (Yurt Disi)

Alıntı kefkes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar postnl ile 10 gün önce aldığım bi ürün için pttkargo sorgulama sitesinde aşağıdakiler yazıyor.Bu ürün herhangi bi sebepten Hollanda'ya geri mi gidiyor, yoksa süreç normal mi görünüyor anlayamadım..

1 31/03/2017 16:48:00 Gonderi yurt disina sevk edildi (Giden) The item was forwarded to the destination country (Otb) - - Netherlands (the) (Yurt Disi)
    2 01/04/2017 14:55:00 Gonderi yurtdisina sevk edildi Send item abroad (EDI-received) - - Netherlands (the) (Yurt Disi)

Telaşa gerek yok, süreç normal bir şekilde ilerliyor.
    kefkes bunu beğendi.

Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    Alıntı kefkes adlı üyeden alıntı Mesajı göster

hollanda ne alaka?

REKLAM ALANI
11. sayfa BirinciBirinci ... 91011121321 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)