Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

kışlık ekipman tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Crixa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha 1100 dragstar
    Arkadaşlar kış geldi sayılır motorla gezerken üşüyorum bacaklarım dizlerim donuyor sadece montum kaskım eldivenim var . termo içlik mi alayım iş görürmü sizce ? dizlerim de soğuk aldıktan sonra sıcak ortamda eklem ağrısı gibi bir yorgunluk ağrısı oluyor kışın motor kullanmam için yapmam gereken ne sizce

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Şu anlık yok
    Alıntı Crixa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar kış geldi sayılır motorla gezerken üşüyorum bacaklarım dizlerim donuyor sadece montum kaskım eldivenim var . termo içlik mi alayım iş görürmü sizce ? dizlerim de soğuk aldıktan sonra sıcak ortamda eklem ağrısı gibi bir yorgunluk ağrısı oluyor kışın motor kullanmam için yapmam gereken ne sizce
    Kevlar pantalon alabilirsin . Hem diz ve kalça korumalıkları oluyor hem de normal kot pantalonlara göre daha kalın olduğu için biraz daha sıcak tutuyorlar . Termal içlikte düşünebilirsiniz bende almayı düşünüyorum.
    Kan Grubu : 0 Rh + , Kan İhtiyacı Olursa İletişim : 0538-053-95-73 . Okulum dolayısıyla Afyonda bulunuyorum. Bursa'da ihtiyaç olursa hemen Bursaya dönebilirim Can Önemlidir

Motosikleti
    Yamaha 1100 dragstar
    kot mantıklı tamam da hergün aynı kotu giyemem sıkıntı o uzun yol yapsam tabıkı alırım şehir içinde 5km işe gidiom çıkışta kafeye gidiom 5 km

Motosikleti
    Şu anlık yok
    Termal içlik en mantıklısı sizin için o zaman . Tabi aynı pantalonu hergün giymek sıkıntı çıkarır fakat kevlar olduğu için Allah korusun düşerseniz sürtünmelere karşı dayanıklılığı var . Bende başlangıç için 1 adet almayı düşünüyorum sonradan 2-3 taneye tamamlamayı düşünüyorum en azından değiştirme konusunda rahat olur.

Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    En azından dizlik al ki o bile epey koruyor soğuktan. Ayrıca normal pantolonun altına bir içlik yada üstüne lbc mi ne diyorlar pantolon var, ondan da alabilirsin.

Motosikleti
    Yamaha 1100 dragstar
    termal içlik almaya karar verdim arkadaşlar dizlik alacağım kafam daki soru işareti de şu depoyu çizermi

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    pantolon ustune korumalı panlolon giyerbilirsin, yandan fermuarlıları var "spidi" markasını yine tavsiye edeyim,
    yada içlik, normal pantolonun, ustune yagmurluk giyersende ruzgarı kesmiş olacaksın, buda etkili olur,
    scooter kullanıyorsan diz ortusu alabilirsin..

Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    Dizilikler genelde plastik ve pek çizmez gibi, gerçi koruma stickerleri de satılıyor onun için.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)