Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Şimdi mi yoksa yeni yılda mı?

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba değerli arkadaşlar. Motosiklet kullanmaya başlayalı 3 ay oldu. Ucuz bir ikinci el 150cc motor aldım. Yaptığım km toplamda sadece 250 ve şu an gece gündüz (test ettim, okudum, inceledim ve bence başlangıç motoru olabilir) r25 hayali kurmaktayım. Ekipman ve ehliyet tamam. Agresif bir kişiliğim yok. Sıfır alacağım.Sizce bu motoru şimdi mi almalıyım yoksa 2017 modellerin çıkmasını mı beklemeliyim? Öngörünüz nedir? (Honda cbr 250rr kesin çıkacak mı? 2017 modellerde artan kur ile birlikte artan fiyatlarla karşılaşır mıyız? gibi hususları merak ediyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Jeeztro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha - XV 950 Cafe Racer
    En son forumdan bir arkadaş Honda ile görüşmüştü ve 250RR ın gelmeyeceğini belirtmişlerdi. Belli olmaz tabi de, ben de geleceğine pek inanmıyorum. Agresif bir kişiliğiniz yok ise bu motorlardan fazla keyif alamazsın ama. Gene o fiyat ve cc aralığında başka güzel motorlar da var. Ben çok hız yapmayı sevmiyorum, o yüzden CBR 250 bana hamallık olarak gelmişti. Pratik bir motor değil çünkü. SS sevip sevmemenizle alakalı yani.

R25'ten önce mt25'e karalıydım ancak şehir içi kullanım için çok farketmeyeceğini düşünüp daha yakışıklı görünen r25'e karar verdim. Hamallık pek olmaz gibime geliyor. Sorum aslında ne zaman satın almalı idi. Model konusunda tavsiyeniz varsa dinlemek isterim tabii ki

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Alıntı fatihbugra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba değerli arkadaşlar. Motosiklet kullanmaya başlayalı 3 ay oldu. Ucuz bir ikinci el 150cc motor aldım. Yaptığım km toplamda sadece 250 ve şu an gece gündüz (test ettim, okudum, inceledim ve bence başlangıç motoru olabilir) r25 hayali kurmaktayım. Ekipman ve ehliyet tamam. Agresif bir kişiliğim yok. Sıfır alacağım.Sizce bu motoru şimdi mi almalıyım yoksa 2017 modellerin çıkmasını mı beklemeliyim? Öngörünüz nedir? (Honda cbr 250rr kesin çıkacak mı? 2017 modellerde artan kur ile birlikte artan fiyatlarla karşılaşır mıyız? gibi hususları merak ediyorum
    Halihazırda motorunuz var ve 3 ayda 250 km mi yaptınız? Ve gece gündüz r 25 hayali kuruyorsunuz? Bence ihtiyaçlarınızı ve hayallerinizi tekrar gözden geçirin.kendinizi R 25i aldıktan 3 ay sonra bir 250 de onla yapıp 600 e geçmek isterken bulabilirsiniz
    computeus bunu beğendi.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    honda cbr250RR şu an piyasda.
    ancak türkiyeye gelişi biraz zaman alabilir.
    geç de olsa kesinlikle gelir.

1.Bahsettiğim 3 ay aslında 1 ay
    2.Diyarbakır'da yaşıyorum ( bu sabah bomba patladı)
    3.Şu an Mondial kullanıyorum ve motordan soğudum.
    4. Hayalleriniz ve ihtiyaçlarınız hiç bitmez

neobirzenci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar ns 200
    Agresif kişiliğin olmadığına eminsen r25 alınabılır ama bende öyle diyorum motor adamı delirtir bence bi ybr alıp trafik ve motoru oğrendikten sonra aynı fiyata rahat bi şekilde satabilirsin. R25 hayallerini biraz ertelemeni tavsiye ediyorum. Alternatif olarak eğitim alabilirsiniz honda veya yamaha kurslarından. Onumuzdeki yaz bende cc yukselticem 13 bin km dir kullanıyorum motor yeterli olduğunu düşünmüyorum guvenlı surus eğitimine gitme planım var

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Alıntı fatihbugra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1.Bahsettiğim 3 ay aslında 1 ay
    2.Diyarbakır'da yaşıyorum ( bu sabah bomba patladı)
    3.Şu an Mondial kullanıyorum ve motordan soğudum.
    4. Hayalleriniz ve ihtiyaçlarınız hiç bitmez
    Siz bilirsiniz tabiki ben objektif olarak gördüğümü söyledim sadece. Bugün yarın akacaksanız bir an önce almanız mantıklı olur. Çünkü sürekli zam gelecek.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)