Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motor Alacağım acil tavsiye bugun için

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Pulsar 200NS-Yamaha R25-Xmax 250-Fz6 Fazer
    Arkadaşlar selamlar , aksilik çıkmazsa bir kaç saat sonra satışı vermek için notere gidip motorumu satacağım niyet ilk aracı değiştirmekti ama planlarımı farklı kurdum kafamda borçlarımı eritmek için model düşüreceğim işlerimi halledince elimde nakit 3 ile 3-500 arası nakitim olacak ve ara vermeden bugun motor almak istiyorum , işe götürüp getirsin bana bu sezonu çıkartsın yeter yazın motorsuz kalmayayım uzun yollar için aracımda mevcut top speed felan çok önemli değil. Artçılı kullanım olacak şehir içi ağırlıklı olacak aklıma cbf 150 geliyor ama temizleri yok doğal olarak 3-3.500 milyara ama o paralara bajaj discover 125 st felan gördüm nasıldır yada başka bir öneriniz olur mu ?
    Dediğim gibi sadece bu sezonu motorsuz geçirmeyeyim bugun satacağım motor 2016 model garantili 7binde pulsar 200ns performans olarak çok çok altında olsun istemem ybr 125 gibi. sezonu çıkarınca kışa doğru tekrar 15 20 milyar limite kadar motor bakacağım tavsiyelerinizi acil bekliyorum abilerim bugun hazır tatilim gidip alayım noter kapanmadan bitane

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda Cbr 250R
    Usta scooter düşünmezmisin

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Okumaya çalıştım, ama başıma ağrılar saplandı. Noktalama işareti olsaydı yazında, okuyup ne sorduğunu anlayabilirdik.

Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    ben discover 150 f kullanmistim ve simdi pulsar 200 ns kullaniyorum ve tavsiye ederim. pulsar'dan daha cok guven veriyor atakligi idare eder, yakiti iyi ve konforu da iyi. bence bajaj'in en dayanikli motorlarindan biri.

Motosikleti
    HD Sportster 883R
    Ben de yaklaşık o bütçelerde iken az daha koyup sıfır yamaha crypton almıştım. (cub) tipi olabilir derseniz, temiz ikinci el bir crypton 3.250-3.500 aralığında bulunabilir. 11.000km artçılı kullandım, hiç üzmedi.

Motosikleti
    HONDA-CBR125R-KAWASAKİ NİNJA250R
    Alıntı Emre Fırat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar selamlar , aksilik çıkmazsa bir kaç saat sonra satışı vermek için notere gidip motorumu satacağım niyet ilk aracı değiştirmekti ama planlarımı farklı kurdum kafamda borçlarımı eritmek için model düşüreceğim işlerimi halledince elimde nakit 3 ile 3-500 arası nakitim olacak ve ara vermeden bugun motor almak istiyorum , işe götürüp getirsin bana bu sezonu çıkartsın yeter yazın motorsuz kalmayayım uzun yollar için aracımda mevcut top speed felan çok önemli değil. Artçılı kullanım olacak şehir içi ağırlıklı olacak aklıma cbf 150 geliyor ama temizleri yok doğal olarak 3-3.500 milyara ama o paralara bajaj discover 125 st felan gördüm nasıldır yada başka bir öneriniz olur mu ?
    Dediğim gibi sadece bu sezonu motorsuz geçirmeyeyim bugun satacağım motor 2016 model garantili 7binde pulsar 200ns performans olarak çok çok altında olsun istemem ybr 125 gibi. sezonu çıkarınca kışa doğru tekrar 15 20 milyar limite kadar motor bakacağım tavsiyelerinizi acil bekliyorum abilerim bugun hazır tatilim gidip alayım noter kapanmadan bitane
    hocam ilk düşündüğünden şaşma derim.. cbf150 bulunur 3.5 a bazen takılıyorum girip bi aralar bende cbf150 kullandım uzun kısa yol yapar az yakar çok kaçar yani performansı iyidir çekişi.. bence cbf150 son söz bu nokta.. başarılar kazasız belasız..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)