Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Amerika'dan motosiklet parçası isteyenlere

Motovento
    REKLAM ALANI
    boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Merhaba arkadaşlar,

Beni tanımayanlara kısaca kendimi tanıtayım. 2003 yılında MT (motosiklet.net) Erhan arkadaşımız tarafından ilk kurulduğu zamanlarda haftasonları buluşup gazlayan ilk ekip üyelerinden biriyim. Üyelik tarihime bakarsanız anlarsınız zaten, 13 senelik geçmişim var. Ancak belli nedenlerden dolayı gerek Türkiye'deyken gerekse Amerika'ya yerleştikten sonra foruma pek giremedim. Belli konular nedeniyle yurtdışındaki forumlara geçen hafta itibariyle girmeye başladım ve MT'ye de zaman buldukça zaman ayırma kararı aldım. MT altında genelde teknik anlamda bilgilendirici 3000 kadar mesajım var. Senelerce foruma girmememe rağmen seneler sonra yazılarımı okuyup benimle gerek forum üzerinden gerekse email üzerinden iletişime geçen çokça sayıda arkadaş var. 2007-2012 seneleri arasında Türkiye Pist Şampiyonası ve Doğu Avrupa Balkan Şampiyonasında Superstock 600 ve Superstock 1000 kategorilerinde profesyonel olarak yarıştım. 2013 senesinde de işi gücü bırakıp Amerika'ya yerleşip motosiklet işi yapma kararı aldım. 2013 senesinden beri 2 Wheels Heaven adlı motosiklet dükkanını işletmekteyim.

Neredeyse her ay Türkiye'de motosiklet servisi olan bir arkadaşa yüklü miktarda parça yollamaktayım. Geçenlerde beni bir şekilde bulan iki arkadaşa da motosiklet egsozu ve bazı performans parçaları yolladım. Benimle iletişime geçerseniz Türkiye'de bulamadığınız, elde etmesi çok zaman alan veya burada daha ucuz olan parça ve aksesuar konusunda yardımcı olabileceğimi bilin. Gerekirse birkaç kişi toplanıp topluca gönderim yapılabilir. O zaman gönderim ücreti bölüşüldüğünden çok daha uyguna gelir. Onun dışında yine teknik sorularınız varsa yardımcı olmaya çalışırım. 3 sene içerisinde oldukça fazla motosikletle uğraştık. Burada da pistlere gitmekteyim. Bir ay önce 7 senedir hayalini kurduğum motosikleti satın almayı gerçekleştirdim. 2016 Aprilia RSV4 RF. Aldığımın ilk haftası piste gidip üzerinde gelen Pirelli Diablo Supercorsa SP lastikleri 70 milde bitirdim. Makine gerçekten mükemmel, 201 hp stock gücü, wheelie control, traction control, launch control, quick shifter, yarış ABS makineyle stok geliyor tam bir pist makinesi.

Sizlere birkaç foto yapıştırıyorum...

potasyum, okican, HAZZILHAR ve 16 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    o genç halimden eser yok şimdi şaka bir yana peki Türkiye de olup da amerika da aynı parçayı daha uyguna mal etmek mümkün mü? Değer mi kısaca ? Karenaj olsun egzoz olsun ?

Motosikleti
    150-100-49cc
    Sizin ki gibi motor olmasa da peugeot 103 için parça bulunur mu? Polini,glardoni,simonini exhaust vs.

Çinli motorumuz için tr de tonla parça varda 2 zamanlılar ciddi manada azaldı

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    macera dolu amerika. seneler sonra hoşgeldiniz, takipteyim.

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Bazılarına hayat 10 gol önce başlıyor anasını satim.Bizde gol atıcak krampon yok daha bırak gölü.

Hoşgeldin harika görünüyorsun hocam.
    kara_kule bunu beğendi.

Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Alıntı Macit250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bazılarına hayat 10 gol önce başlıyor anasını satim.Bizde gol atıcak krampon yok daha bırak gölü.

Hoşgeldin harika görünüyorsun hocam.
    Ne demek istediğini pek anlamadım. Anlatırsan sevinirim.
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Hoşgeldiniz yerimi aldım burada bilgiye aç bekliyorum bu konu ciddi anlamda içimde farklı bir yerdedir

"kalbim ege de kaldı"
    parçam usd

rm125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Kanuni Caracal 200 & 2001 Suzuki Volusia 800
    suzuki vl800 için k&n hava fitresi ve ateşleme bobini sipariş etmeyi düşünüyorum gelecek ay için başka şeyler için de sipariş verecek olan varsa kargo bedelini paylaşabiliriz
    ferhatkars bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha wr 250 r
    merhaba makina hayırlı olsun ateş ediyor... yamaha wr 250 r sahibiyim sm ye çevirmek istiyorum. super moto jant fiyatları nasıl ?

Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Alıntı osis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba makina hayırlı olsun ateş ediyor... yamaha wr 250 r sahibiyim sm ye çevirmek istiyorum. super moto jant fiyatları nasıl ?
    Marka model ve olcu yollarsan fiyat bakarim.

Selamlar super bir konu, tekrar hosgeldiniz. Farkli bir yardim istesem sizden mumkunmudur bilemiyorum. Amazonda tam ihtiyacim olan pc yi cok guzel fiyata buldum. Ama tr ye gondermiyorlar. Amazondan size gondersem. Siz bana gonderebilirmisiniz ?

Motosikleti
    2009 Ducati Monster 696
    öncelikle hoşgeldiniz tekrardan.

puig fender eliminator kit (ducati monster 696 için) bende getirtmek isterim. tr de bulamıyorum getirmiyorlar artık firmalar.

Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Alıntı mchi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar super bir konu, tekrar hosgeldiniz. Farkli bir yardim istesem sizden mumkunmudur bilemiyorum. Amazonda tam ihtiyacim olan pc yi cok guzel fiyata buldum. Ama tr ye gondermiyorlar. Amazondan size gondersem. Siz bana gonderebilirmisiniz ?
    Amerika'da degilseniz Amazondan pc veya elektronik parca almanizi tavsiye etmiyorum. Problem durumunda geri gondermek maliyet olarak cok daha masrafli olacaktir. Daha once yasadik bu durumlari.

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:19 ----------

Alıntı alpbdr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle hoşgeldiniz tekrardan.

puig fender eliminator kit (ducati monster 696 için) bende getirtmek isterim. tr de bulamıyorum getirmiyorlar artık firmalar.
    Buyuk ihtimalle $180 civari. Puig disinda alternatif bir marka arastirdiniz mi?

Motosikleti
    Café Racer
    İlginiz için teşekkür ederim, en kısa zamanda iletişime geçeceğim.
    boy bunu beğendi.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende boy diye eski bir üye vardı seneler önce aktifti, niye girmiyor ne yapıyor, gazlarken bişeymi oldu diye birkaç defa ciddi merak etmiştim.

Neyse haberler iyi. Hangi eyalettesiniz, işler nasıl, dükkanı açtığınızdan beri problem yaşadınızmı, müşteriler, ordaki motosiklet kültürü falan biraz bahsederseniz dinleriz.

uqur497 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Honda CBR 125R
    selam abi böyle yaparak çok hayra geçmiş olacaksın helal olsun ayrıca makine müthiş

Motosikleti
    Tmax 530
    Ustad gec kaldik be :( V&H slip on + fuelpak siparis etmistim. Keske oncesinde acsaydin konuyu.

Urunleri hangi kargo sirketi ile yolluyorsunuz?
    Fatura tutari ile oynama yapma ya da hediye seklinde gonderim yapiyor musunuz?
    Bir de ; diyelim internetten bir urun bulduk ve fiyati mevcut. Kafamizda bir tahmin yapmak adina sizin urunler icin ne kadarlik bir marjiniz olacak?

Tesekkurler simdiden..

mamidron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400 (2022)
    bende yerimi ayırttım cok güzel bir girişimde bulunmuşsunuz teşekkür ederim.

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    işinizde motosikletinizde hayırlı olsun. Neden sıralı 4 tercih etmediğinize dair yorumunuzu alabilirmiyiz? TR deki ses hastalarına aydınlanma gelir belki =)

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)