Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Dizel motosiklet niçin üretilmez

Motovento
    REKLAM ALANI
    ilkerabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK Şimdi.. Corsa 05
    Gayet düzeyli bir tartışma oldu arkadaşlar, ben de dizel araba bakıyordum, bakıyordum da alabileceğim gibi olanlar hep 190 bini görüp orada kalmış.. Kırk kuruş ucuz yakıt alıcam diye ne kokusunu çekerim ne sesini.. Bir de usta araması bulamazsan servisde yerden 10 kuruş toplaması pozisyonları var..
    Biz gene lpg+benzinle yolun sağından gariban gariban devam edelim.. Muayeneye giderken makine mühendisleri odası onayına da artık katlanıcaz..
    İlgi ve bilgi gösterten arkideşlere teşekkürler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı ilkerabi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gayet düzeyli bir tartışma oldu arkadaşlar, ben de dizel araba bakıyordum, bakıyordum da alabileceğim gibi olanlar hep 190 bini görüp orada kalmış.. Kırk kuruş ucuz yakıt alıcam diye ne kokusunu çekerim ne sesini.. Bir de usta araması bulamazsan servisde yerden 10 kuruş toplaması pozisyonları var..
    Biz gene lpg+benzinle yolun sağından gariban gariban devam edelim.. Muayeneye giderken makine mühendisleri odası onayına da artık katlanıcaz..
    İlgi ve bilgi gösterten arkideşlere teşekkürler..
    dizel kirli yakıttır hocam bu sebeple araçlarda silindir başına düşen hacim azaldıkça o kurum motora daha çok zarar verecektir. Bu sebeple 2.0'ın altında dizel biraz sıkıntılıdır hocam...
    ilkerabi bunu beğendi.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)