Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yzf 125r

Motovento
    REKLAM ALANI

Beyler Selamun Aleyküm yeniyim bir sorum olacak sizlere umarım yardımcı olursunuz motorumu yeni aldım 1950 km de ben 100 km anca yaptım eski sahibi yapmış 2014 model motor 3 haftadır bende yetkili servise eksperte bakıma gırdı bişeyi olmadığı söylenildi ilk haftalarda birşey yoktu son hafta bi şıkırtı tıkırtı gibi ses gelmeye başladı kimisi egzantirik sibob krank felan gibi şeyler dedi ben alalı 100 km anca yaptım burda da servisi yok bi tane ustaya götürdüm sibob sesi dedi ayar yapılcak dedi daha 2000 km de olmayan motora ne sibob ayarı olabilir ilk zamanlar biraz fazla yığdırdım ondan olabilirmi ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Motorunuz senfonik bir şekilde size hoş sunumlar yapıyor mu

Senfonik derken ?

crocodil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125,yamaha virago xv 250, honda cbr 250
    2016 yılı ekim ayındayız, 2014 model yzf r125 in senden önce sadece 1950 km yapmış olması oldukça ilginç
    kuzan14 bunu beğendi.

Öğrenci olduğu için binememiş trabzonda okuyor motor alanyada yazları geldiğinde binmiş

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:16 ----------

Lastikler bile daha yeni duruyor ben km oynanmış olduğuna pek inanmıyorum

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Şıkırtı ve tıkırtı çok farklı sesler ��
    Pek anlamam ama zincir bol diyecegim belki de.Oyle ayak ustu ustalara pek guvenme.Ben her farkli ustaya gittigimde hepsinden farkli farkli seyler duyuyorum.Bende de yzf 125 var 18.000 km de aldim 10 bin ben yaptim 28 binde suan,aldigimdan beri en ufak sorun yasamadim ama yasamayacagim anlamina gelmiyor.Senin motorun kilometresi bence orjinal,olabiliyo boyle durumlar.2.000 km de ne kadar sikistirilabilir ki sorun ciksin,saglam motorlar bunlar.Burdan ne soylesek bos,gercek anlamda iyi bir usta bulmani tavsiye ederim

Biri baskı balatası diyor birisi sibob birisi egzantirik kimisi bişey olmaz diyor ama ses rahatsız edici rölantide bile geliyor devir arttıkça geliyor vites attımı motor rahatladığında azalıyor devir yükselince artıyor burada da usta yok pek

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    km dşürmüştür belki

aldığın çocuğu Allah a havale et motorunuda kredi çekip yaptır

Ne olduysa son 1 haftada oldu ne kadar devirsiz kullansam bile topu topu 100 km anca yaptım ne olabılır ki bukadar dayanıksız mı bu makinalar

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Siz sorunun tam olarak neden kaynaklı olduğunu öğrendiniz mi

Hayır öğrensem yazmam zaten onun için yazdım motor rölantide ayrı bi ses veriyor tır tır gibi sanki vida gevşemiş de sallanıyor gibi deviri yükseltince ses geliyor ama fazla duyulmuyor salınca hafif den bi titreme gibi geliyor tekrar ses başlıyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)