Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Lastik seçimi

Motovento
    REKLAM ALANI
    nigdeli48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    DUN ıtbari iel ybr 125 im lastiklerini uzun arastırmalar sonucu micelin street modeli ile degistirdim. daha önceden duz yolda bile gezme yapan , sanki motor altımdan gıdecekmıs hıssı veren motor gıttı yerıne baska bır motor geldi. yuz de yuz motor degisti. kullanımı olsun, konforu olsun cok degısım hıssettım. sımdı daha guvenlı gıdıyorum. vırajları sankı motor kendısı donuyor. kalıtelı lastık kullanalım hayatımızı rıske atmayalım arkadaslar.hatta lastıklerı degıstırmeden once bır ıkı ustaya da motoru gosterdım motorda bır dengesızlık var dıye. ama bana bır sorun olmadıgını soylemıslerdı. demekkı lastıklerden mıs.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Pilot street güzel ama kışlık bir lastik değil kesinlikle. Muğla gibi yerde sorun olmayabilir ama ankarada sıkıntı.

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı nigdeli48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    DUN ıtbari iel ybr 125 im lastiklerini uzun arastırmalar sonucu micelin street modeli ile degistirdim. daha önceden duz yolda bile gezme yapan , sanki motor altımdan gıdecekmıs hıssı veren motor gıttı yerıne baska bır motor geldi. yuz de yuz motor degisti. kullanımı olsun, konforu olsun cok degısım hıssettım. sımdı daha guvenlı gıdıyorum. vırajları sankı motor kendısı donuyor. kalıtelı lastık kullanalım hayatımızı rıske atmayalım arkadaslar.hatta lastıklerı degıstırmeden once bır ıkı ustaya da motoru gosterdım motorda bır dengesızlık var dıye. ama bana bır sorun olmadıgını soylemıslerdı. demekkı lastıklerden mıs.

125 lik motorumda hem michelin street hem de sporty modelini kullandım.Sıcak asfaltta okey (onu orjinal lastikleri de yapıyordu) ama soğuk asfaltta fısır fısır kayıyordu.Ani gaz açışlarında bile arka taraf kayıyordu.Ben beğenmedim açıkçası.Bu yüzden asfalt kalitesinin daha önemli olduğuna inanmaya başladım.Birde bi türlü cevabını bulamadığım soru: Yıllardır motosiklet kullanırım.Özceleri küçük cclere göre kaliteli lastik yoktu.Üzerinceki lastikler ona rağmen frenlemede bi cayırtı koparıyordu.Michelinde ise fıssss diye kayıp duruyor.Gel çık işin içinden.Pilot sportyden memnun olmayıp street almıştım oda aynı.350 kiyat gitti boşuna.

Motosikleti
    YUKİ GOLD FOX-S
    metzeler taktırsaydınız biraz daha memnun kalırdınız. bende değiştirirken çok aradım en sonunda metzeler taktım ve yagmurda toprak yolda daha iyi alternatif olarak bir sonrakı değişimde metzeleri deneyebilirsiniz.

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD
    Hocam bende Pilot Street taktirdim simdilik cok memnunum en azindan daha guvenli hissediyorum.

nigdeli48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    abı yanlısn olmasın. benım motorun yol tutusu yuzde yuz degıstı. zaten konuyu acmamın sebebıde arkadasların kendı canlarını tehlıkeye atmalarını ıstemedıgımden. tecrube ıle sabıt. marka falan da ovdugumden degıl. belkı baska marka lastıklerde guzel yol tutusu saglıyordur. ben kendı tecrubemı soyledım. daha onceden resmen canım sokakta yol alıyormusum.
    Rüyaları gercekleştirmenin en iyi yolu UYANMAKTIR

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)