Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ögrenci Adam MZ

Motovento
    REKLAM ALANI

merhaba arkadaslar yaşım 18 e girdim mz 301 hem sesi hem uzaması hızı çok hosuma gidiyor. Alasım var sizce 12.sınıf öğrencisiyim gece çıkıp gezmek istiyoum harcliklarla bide arada çalışıp kazanmak istiyorum.Sizce nasıl olur

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    arayışta
    Tecrübeli arkadaşlar yardımcı olacaktır ancak; bildiğim kadarıyla mz 301 ler baya araba kadar yakar hatta daha fazla öğrenci için az biraz kalın gelebilir, tabi senin maddi durumunu ben bilemem onu en iyi sen bilirsin. Ehliyet, ekipman, eğitim vb. Şeyleri sormuyorum bile kalanını sen düşün. Ben memur olarak mz almayı aklımdan bile geçirmem.

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    1- Alacağın motorun yarısından fazla sigortası çıkacak
    2- Vursan kırsan yıkılsan pek masraf çıkarmaz sana bu iyi yanı
    3- Sorunu çok olur biraz anlaman gerek elin anahtar tutar mı bilmem
    4- Eldiven kask min. 500
    5- Genç yaşında motordan soğutabilir seni bu icat.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Hevesin varsa al kardeşim zevkini yaşa sadece gezmek için kullanacaksın nasılsa harçlıklarınla atarsın benzin haftasonu bile olsa motorun keyfini yaşarsın en azından bunu istiyorsan bunu al başka birşey istiyorsan onu al zevkler ve renkler meselesi sırf az yakıyor masrafı az olur diye alacaksın bir motor sonra hiç zevk almayacaksan al bunu zevkini sür

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    301 değilde 251 alınabilir yakıtı çoktur (100km yola 6-7 lt sıkıştırırsan) 2 zamanlı olduğu için ve eksozdan hafif yağ atar artcında beyaz giysi varsa leke olur temiz ve düzgün birşey almalısın yoksa toplatıp yaptırmaya usta bulamassın çabuk hızlanır gaza gelmemen lazım

valla mz hayranıyım okul harcligimi biriktirerem bazen çalışırım arkadaşım gilin dükkanında abi şimdi ben düzenli götürürüm batırmaya bizim burda özel mzci ustası var anlaşırsak ustayla iyi olur ama benim elim tutmaz yani cg olsa hadi neyse anlarım az çok ama mz farklı yok hemen gaza gelmem

Motosikleti
    SYM Joymax 250i, Bajaj Pulsal 150NS
    MZ benim çocukluğumun motoru, o egzostan çıkan tıııııınnn tın tın sesine bayılırım..
    Biraz param olunca alıp projelendirip Street Tracker yapmayı düşünüyorum.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Pulsar41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MZ benim çocukluğumun motoru, o egzostan çıkan tıııııınnn tın tın sesine bayılırım..
    Biraz param olunca alıp projelendirip Street Tracker yapmayı düşünüyorum.
    scrambler tracker devrine birgün geçersek o günleri görecekmiyiz acaba.. hala çakma ss devrindeyiz
    Kurt Ölümüne Yakın Yalnız Olur

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    bizim bir arkadaş var okula 251 ile geliyor :D yakıtından memnun ama geçen gün hararet falan yaptı diyordu.fazla sıkıştırınca yapıyor

Motosikleti
    Mondial, M 150 Vulture
    Bize de hayırlı olsun demek düşer.

oyunageldim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Hayranlık beğenmek güzel duygular ama gerçekleri bence daha iyi düşünmelisin
    Eski bir mz 251 kullanıcısı olarak

Çok yakar öyle harçlıkla filan benzin yetiremezsin
    İki zamanlı ve ihtiyar makine elinin anahtar tutması şart
    18 lik biri için çok seri ,iste asıl düşünmen gereken ve ailenide
    mgora bunu beğendi.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    0-100 km hızı kaç saniyede yapar? son hızı nedir? rahat ve uzun yol gidebileceği maksimum hız nedir? çok eksik bilgi veriyorsunuz yaa nedir bu mz? benim tvs apache gibi bir şey mi?

ben çok dik yokuşlarda 90a düşüyorum ve sabit 105 km civarı hızla uzun yol yapabiliyorum. 0-60 hızlanması 5 saniye civarı. 0-100 denemedim daha.

hız iyi diyorsanız bana verin bende apacheyi vereyim size.

mz 301 2 zamanlı bir motor 23 bg bir makine 90 model falan olur alman malı sesi seni kendine aşık eder ve son hızda temiz bir makine ise 160 görür ve hızlanması nı öğrenmek için sadece üstüne bin ve yokuş çık o uzarken zınnnnnnnn sesi yeter

STEWARD26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KNUNİ TİGER 250 2007
    Güzel başlangıçlar yapmakta fayda var hep bunu derim

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    0-100 km hızı kaç saniyede yapar? son hızı nedir? rahat ve uzun yol gidebileceği maksimum hız nedir? çok eksik bilgi veriyorsunuz yaa nedir bu mz? benim tvs apache gibi bir şey mi?

ben çok dik yokuşlarda 90a düşüyorum ve sabit 105 km civarı hızla uzun yol yapabiliyorum. 0-60 hızlanması 5 saniye civarı. 0-100 denemedim daha.

hız iyi diyorsanız bana verin bende apacheyi vereyim size.
    MZ i bilmiyorsan yaşın baya genç olmalı. Temiz bir ETZ MZ seninki gibi 3 TVS yi cebinden çıkarır. Vites değiştirme esnasında ki o ön amortisörlerin yaylanışı bile ayrı haz verir insana.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Planetler mz ler ne günlerdi be

bende 18 yaşındayım ama mz çok oldu biliyorum o vites atarken zinn sesi ondan sonra hızla uzaması amasorun yayılması ayrı bir şey tvs apacheyi bırak 5 direk önden başlasın yine geçer mz

dovahhkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250 ABS
    sen mz alıcan senin tabirinle uzatacan ,kaza yapacan ve pert olacak. parçasıda yok, olsada pahalı,öğrenciyim diyon sana gelmez.

niye kaza yapim ben acemiyim senin gibi demekki sen acemisin milletide öyle saniyon kaç kişi 800 1000lik motorla kaza yapmıyor adamlar

Motosikleti
    mondial r3xi evo
    Kardeşim istiyorsan al boş zamanlarının bi kısmını tamirle geçirirsin ki o tamir olayı ayrı eğlencelidir sen bilirsin yani.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)