Türkiyenin En Büyük Motosiklet Aksesuarları Sitesi
Kapat
Üye Girişi
Motovento
Motoruma.com
Motomax
REKLAM ALANI

Motosikletin Önüne Kırıp Dayılanmak

CFMOTO Z Force 550
    REKLAM ALANI
    Siyahi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio x8
    Olayın evveliyatını bilmiyorum ama videoda beliren peugeot marka otomobili kullanan trafik magandası, motorcu arkadaşımızın sağından kasten silme teğet geçiyor. Aslında en iyisi "He He sen haklısın" deyip geçmek ama sonuçta canınıza kasteden bu tip kasaplara karşı sakinliğimizi korumamız oldukça zor oluyor.

Motosiklet Aksesuarları ve Ekipmanları Online Satış Sitesi
    REKLAM ALANI
    Motomax

Motosikleti
    cbr
    Böyleleri tek basinayken bir bok yapamayınca kalabalik oldugunda hırsını alıyor baska bisey degil

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yörü git başlarım ööö.. çok korktucu

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    aslında güzel söylemiş inşallah oğlunda motor kullanır senin gibi birine denk gelir diye

o ara bi sessizlik oluyo

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Bu işi şöyle çözdüm ben, full koruma geziyorum, böyle bunaltan olunca inip arıza çıkartıyorum. Geçen gene biriyle atıştık, o araçtan indi ben motordan. Naapcan kaska kafa mı atacan, yoksa korumalara yumruk mu? deyince kaldı öyle "mal" gibi. Binip motora devam ettim. Öküz her yerde öküz maalesef. Korna çaldık niye çekilmiyon diyor. Sanki kornayı duyunca başka şeride ışınlanıyor motor...

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şimdilik zorunluluktan 4 teker ile çile dolduruyor
    Ben bu tarz yaratıklarla uğraşmaktan bıktım artık.Bunlara insan muamelesi yapıp ileteşim kurmaya çalışmak boşa kürek çekmekten başka bir şey değil.Ya görüntüleri polise vereceksin onlar ilgilenecek,ya bir güzel benzeteceksin bu sefer senin polisle başın derde girecek yada hiç sallamayacaksın çekip gideceksin.Ama dediğim gibi bu insanımsı yaratıklarla iletişim kurmaya çalışmak olayın kendinden daha fazla geriyor insanı.

ufukt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Biz de arabaya biziyoruz ama kimseye artislik yapmıyoruz.

Tefoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Hd2 200i
    bu videonun diğer başlığında bu dallamaya sövmüştüm, burda da aynılarını sövüyorum.
    Aşırı hız ve dikkatsizlik motorcunun en büyük düşmanıdır.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Hangi birine ceza vereceksin

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Arabanın şoförü en ağır küfürleri hak ediyor.
    Fakat motor sürücüsü de kaşınıyor.
    Videonun uzun versiyonunu izlersiniz, sol şeridi 2 saat boş yere işgal ettiğini göreceksiniz.

Adamin yaptigi yanlis... silme gecmis resmen.. ona diyecek soz yok.. yalniz..Sol seritte bir motosikletin , bir aractan daha yavas gitmesi dogru mu ? Ne dusunuyosunuz ,yoksa arkadan silme gecen arac mi asiri hizliydi

Akhunturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sol şeritte arabalardan yavaş gitmek.. Bunu videodan anlayamayız. Sol şerit sınırsız hız şeridi değildir. Yolun izni 120 km ise 130 la gelen araç eşek gibi yavaşlayacak. Ve belirli mesafeyi koruyacak. Tabii ki videonun uzun halini izlemeden fikir yürütmek yanlış. Her halükarda sol şeridi sürekli bir şekilde meşgul etmek yanlış.
    Fakat ne olursa olsun otomobil sürücüsünün yaptığı hareket kesinlikle can kasteden bir o.çocukluğu...

https://www.youtube.com/watch?v=fivY4D1QJyY

Şurdan içinizi soğutacak yorumlara rahatça ulaşabilirsiniz. Video benim yüklemem.

YouTube yorumlarındaki innovatif anlayış gerçekten gülmekten gözlerinizden yaş getirebilir. Bir hayal dünyasıdır ki, anlatılamaz. O fikirler nereden nasıl bulunur arkadaş 😀😀

Alıntı МОТОRCU adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    YouTube yorumlarındaki innovatif anlayış gerçekten gülmekten gözlerinizden yaÅŸ getirebilir. Bir hayal dünyasıdır ki, anlatılamaz. O fikirler nereden nasıl bulunur arkadaÅŸ í*½í¸€í*½í¸€
    Yoshimuro egzozun takılmasını uygun gördüğü yer dillere destan :D

BLUE MOTOR
    Hero Motosiklet

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)