Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Altın Elbiseli Adam'ın Kel Eğitmeni

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı 000000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alakasız olabilir fakat.

Rahmi bey, zengin/yağlı müşterileri avlayan eğitmendir. Adam para kazanıyor. Diyecek sözüm yok.
    Barkın bey, motosikleti olmayan genç kuşakların eğitmenidir(?). Kendini sürekli tekrar eden biri olduğunu zamanla farkedersiniz. Tanıtacağı ürünü üreten üretici kaymak yedirdiyse ürünü iyi, yedirmediyse ürünü kaka segmentine doğru kayıyor, başlangıçtaki tarafsızlığı kalmadı. ( Pazarlama açısından iyidir. diğer durumları yorumlamak haddime değil. )

Şahsi fikrim izlemeniz/takip etmeniz gerken adam fuat domaniç. Bu adamın söyledikleri,tecrübeleri birgün mutlaka işinize yarar. Bide konuşmasına izin verselerde uzun uzun anlatsa.Fuat beyin yanında barkın beyde yada rahmi beyde, bi halta yaramaz.
    Haklısınız, mesela şu video'da
    https://youtu.be/pscG9PmS4bY?t=942
    GIS akademide kötü davranışlara uğramış birine verip veriştiriyor. En son olay "sen adamısın ?" noktasına geliyor. Hoş olmayan şeyler bunlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

barkın bey içten bir adam halkın cocugu yani fakirin dostu , Ömür kel tipindende belli oldugu gibi işte :D

izlenimim bu yönde

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    o kel eğitmen ne kadar deneyimli olsa da ne kadar çok kilometre yapmış olsa da topluma motosiklet sevgisini ve bilincini aşılayan insan, taşladığınız barkındır. o kel amcamızdan yaşça küçük olmasına rağmen motosiklete ilgi duyan, seven veya binenlere gidip 'motosiklet dediğimde aklınıza ilk geleni söyleyin' deseniz acaba yüzde kaçı altın elbiseli yüzde kaçı kel eğitmen der merak ediyorum. skytürkten sonra o adam video yapabilmek için çektiği cefanın şimdi sponsorlarından aldığı parayla sefasını sürüyor. haketmedi mi bal gibi de haketti. sayesinde binlerce kişi birşeyler öğrendi bilgi sahibi oldu hatta belki kimileri öğrendikleriyle hayatını kurtardı. şimdi bu adam kel arkadaş gibi zengin söğüşleyerek hayatına devam etseydi sizce kaçımız tanıyorduk kaçımız seviyorduk? şahsen o kel eğitmeni nette 'kim la bu kel' diye araştırıp insanların yorumlarını görmeden önce bilmiyordum bile. adamı sponsorlarından para alıyor diye taşlayan var ya. gidip milleti söğüşleseydi göklere çıkarırdınız ama. ki zaten devletin siyasi durumu, seçilen milletvekilleri de farklı birşey söylemiyor.
    Quad87 ve hattoi bunu beğendiler.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı -ZERO- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o kel eğitmen ne kadar deneyimli olsa da ne kadar çok kilometre yapmış olsa da topluma motosiklet sevgisini ve bilincini aşılayan insan, taşladığınız barkındır. o kel amcamızdan yaşça küçük olmasına rağmen motosiklete ilgi duyan, seven veya binenlere gidip 'motosiklet dediğimde aklınıza ilk geleni söyleyin' deseniz acaba yüzde kaçı altın elbiseli yüzde kaçı kel eğitmen der merak ediyorum. skytürkten sonra o adam video yapabilmek için çektiği cefanın şimdi sponsorlarından aldığı parayla sefasını sürüyor. haketmedi mi bal gibi de haketti. sayesinde binlerce kişi birşeyler öğrendi bilgi sahibi oldu hatta belki kimileri öğrendikleriyle hayatını kurtardı. şimdi bu adam kel arkadaş gibi zengin söğüşleyerek hayatına devam etseydi sizce kaçımız tanıyorduk kaçımız seviyorduk? şahsen o kel eğitmeni nette 'kim la bu kel' diye araştırıp insanların yorumlarını görmeden önce bilmiyordum bile. adamı sponsorlarından para alıyor diye taşlayan var ya. gidip milleti söğüşleseydi göklere çıkarırdınız ama. ki zaten devletin siyasi durumu, seçilen milletvekilleri de farklı birşey söylemiyor.
    Tabii ki Barkin fazlasiyla destegi ve takdiri hakkediyor, hic tanimadigi bir cok insana faydasinin dokunmasi gercegi yeter, de neden diger adama "zengin söğüşleme" yakistirmasinda bulunuyorsunuz? Yanlis bir sey mi para karsiligi egitim vermek? Iyi egitim veriyorsa musterileri artmistir, o da fiyati arttirmistir, neticesinde maddi geliri yuksek insanlar ders alabilir hale gelmistir. Sorun ne bunda? Zorla mi para aliyor? Kandiriyor mu insanlari? Yanlis egitim mi veriyor? Nedir? Anlamiyorum ki? Ille video yapip internete mi koymasi lazim "zengin söğüşlüyor o adam" denmemesi icin?

Owl King - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tabii ki Barkin fazlasiyla destegi ve takdiri hakkediyor, hic tanimadigi bir cok insana faydasinin dokunmasi gercegi yeter, de neden diger adama "zengin söğüşleme" yakistirmasinda bulunuyorsunuz? Yanlis bir sey mi para karsiligi egitim vermek? Iyi egitim veriyorsa musterileri artmistir, o da fiyati arttirmistir, neticesinde maddi geliri yuksek insanlar ders alabilir hale gelmistir. Sorun ne bunda? Zorla mi para aliyor? Kandiriyor mu insanlari? Yanlis egitim mi veriyor? Nedir? Anlamiyorum ki? Ille video yapip internete mi koymasi lazim "zengin söğüşlüyor o adam" denmemesi icin?
    Altın Reis'i yeni yeni takip ediyorum şahsen birkaç ayı geçmemiştir. İlk zamanlarını bilmiyorum ama tahminim şu ki, ilk zamanlarda çıkar gütmeksizin insanlara birşeyler vermek için videolar çekmiş, daha sonra ise popüler olunca sponsor desteği alarak bundan para kazanır hale gelmiş. Bunda hiçbir yanlışlık yok. Büyük bir emek sonrası karşılığını alıyor. Belki bu amaçla yapmamıştır bile. Ama para kazanabilecekken niye elinin tersiyle itsin? Hem de sponsor desteğiyle eline birsürü motorsiklet geçiyordur. Videolarının kalitesi bile artıyor.

Gelelim Kel Adam'a. O da belli bir ücret karşılığında hizmet veriyor. Bundan ekmek yiyor. Bunda da hiçbir yanlışlık yok. Dediğiniz gibi YT'ye video koymak zorunda değil.

İkisi de farklı tarzda adamlar. Bu konulara takılmamalı bana kalırsa. Bilgiyi alıp gerisini boşvermek lazım...
    gursus ve hasmet bunu beğendiler.

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam işte ben de diyorum ki zengini yalayıp, devletin desteğiyle fakire teorik bilgiyi(kurye eğitimi)verip geçen adamla toplumun çoğunluğuna motoru sevdiren ve ''bilgiyi maddi beklenti içinde olmadan'' paylaşan insanı bir tutmayalım.
    2014 Salcano Wolf 125 > 2017 Bajaj Pulsar 200NS ABS > 2020 YAMAHA YZF-R25

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı -ZERO- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam işte ben de diyorum ki zengini yalayıp, devletin desteğiyle fakire teorik bilgiyi(kurye eğitimi)verip geçen adamla toplumun çoğunluğuna motoru sevdiren ve ''bilgiyi maddi beklenti içinde olmadan'' paylaşan insanı bir tutmayalım.
    Bir tutmama konusunda katiliyorum, ama bunun icin digerine "zengin söğüşlüyor" veya "zengin yaliyor" gibi alcaltici ifadeler kullanmak yerine, Barkin'i daha cok ovebilir ve destekleyebiliriz mesela. Sonucta digerinin verdigi egitimle hayati kurtulan insanlar olmustur belki?

Motosikleti
    .
    Altın Elbiseli Adamın gerçek adı Barkın Bayoğlu' muş

En son Mabel Matiz'in isminin Fatih Karaca olduğunu öğrendiğimde bu kadar çok şaşırmıştım.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Kübra006 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayır takma adı barkın. gerçek adı altın elbiseli adam
    jimi_hendrix, weirdo1, hasmet ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    yamaha tracer 700 2016
    Aea nin bahsettigi kel diger arkadaslarin dedigi gibi rahmi barutcu'dur.kurye egitiminde tanidigim kadariyla biraz cok bilmis,gicik bi tip gibi geldi.arkadaslar farkliliklari yukarida bahsetmisler ama ikisinin arasindaki problemin ben taban tabana zit olduklari icin degil ikisinin arasindaki bi kac onemli nuans farkindan dolayi oldugundan tahmin ediyorum.

Mesela rahmi barutcu egitimde "kasklarin tarihi onemlidir eski kask kullanmayin"iste "ekipman botundan kaskina kadar onemlidir.uzuvlariniza verdiginiz degeri gosterir" "egitim alin"bu tarz benzeri seyler anlatti..ben egitime gitmeden once aea ile aralarindaki problemi bildigim icin bakalim aea dan farkli biseyler anlaticakmi dedim ama aea dan yukarida bahsettigim seyler dahilinde cokta farkli seyler anlatmadi.

Bana aea nin tarzi daha yakin geliyor.rahmi barutcu internetten bilgi edinilmez deyip isi ozel birinden egitim almaya getiriyor.bence dogru ile yanlisi iyi ayirt edebilen biri icin internet bilgi acisindan bulunmaz bi nimet.aea sayesinde cok bilgi edindim. pratik icin tabiki ozel egitim sart ama rahmi barutcunun dondurup dolastirip isi netten bilgi alinmaz deyip ozel egitime getirmesi bana biraz ticari geldi bundan pek hoslanmadim.

gSol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS150 İnşallah :)
    hem forumda hem motosiklet konusunda henüz çok toy ve çömezim ama şunu belirtmeden geçemiycem ; Altın elbiseli adamın çok videosunu izledim sürücü kursu hocamın tavsiyesiyle. Ama kazasından sonraki videosunun birinde annesinin yanında küfürlü konuşması ve bunu sansürleyerek de olsa sunması beni çok şaşırttı.. Sempatikliği ile, tevazuluğu ile, ve en önemlisi tecrübesi ile marka olmuş bir adama bunu yakıştıramadım ; çoğu kişi buna ufak bir detay demiş, diyecek olsa bile..
    Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür, ve bir orman gibi kardeşçesine...

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı Kübra006 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

En son Mabel Matiz'in isminin Fatih Karaca olduğunu öğrendiğimde bu kadar çok şaşırmıştım.
    SLASH'ın da adı Saul Hudson mesela...
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

barkını sevebilirsiniz, rahmiyi de sevmeyebilirsiniz. bana kalırsa ikisi de yolunu bulup kendi sevdikleri işi yaparak para kazanıyorlar. ne birini yermeye ne de öbürünü dağlara taşlara çıkarmanın anlamı yok. kimse kimsenin kafasına silah dayayıp gel kel adamdan şu eğitimi al demiyor. malın en çok kaça satabilirsen o fiyata satarsın. eğitim en pahalı kaça giderse adam da o fiyatı koyuyor. eğitim veren kurumların sayısının ve dolayısıyla rekabetin artmasına rağmen halen zengin söğüşleyebiliyorsa (bazılarının tabiriyle) demek ki boş adam değil.
    ortalığı iyice kızıştırayım
    kenana gelince anca eleştirebiliyorsunuz çok biliyosanız siz yapın diyorsanız ya, biliyorsanız siz zengin söğüşleyin.
    (hadi ben kaçtım)

kerem999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ne istersen var
    barkin bajaj icin ovdu ovdu ovdu ben o zamanda tirt diyodum hala sevmem ne olduysa sonra bi anda saldirdi ekmegini kestiler sanirim jant kiriliyormus falan diye bu ekmekci olduğunun kaniti iken çin motorlarina oyle abi alma alma abi diyen adamin kapisinda mondial var sanmayin he yamaha d'elight la gittim oraya buraya geziyoruz falan lafonten masali.
    yamaha kardesler den aliyor vurgunuda ondan yoksa essekligi mondialle yaparlar .
    gelelim cin motorlarina gider yaparken HERO u ovmesine (yine vurgun) adam fuarda cinlilere ingilizce bilmiyor adamlar ya dedi hikaye hero nun sumumunu yaparken adam lobiyi yapip hindistana bile gitti arka on kampana fren çinle ayni hava sogutmali bloga sahip heroyu ovuyor adam simdi al abi al diye bunlari billelim.

gelelim Rahmi barutcuya
    cem yilmaz bile adama gidiyor siz dusunun adamin sosyete cevresini adam egittigi bir gruba yeni aldiklari mt-07 leri gidin geri verin gs alin demisdir saka degil barkinin dedikleri (benden yavas gidiyorsan yanlis hizli gidiyorsan cok yanlis beni takip ediyorsan dogru suruyorsun ) saka degildir
    sonra 650 tl gibi bir ucrete huni etrafinda attirdigi 20 dk lik tur saka degil youtube hesaplarinda ucuz kaski dainese full kiyafet oaklee gozlukle kahkaha ile ezmesi silede cok gezenler bilir bu adami takibe alirnsan uc viraj sonra karsi seride gecmeye baslar derler ki vukatlari vardir bu hatalardan ve cok garip bir yaklasimi vardir arayin kendisini egitim alicam motor o bu su ne alayim diyin sizi suzer ne kadar giderin var bakar ona gore .
    daha nicesi. var
    ha bu arada barkin asabidir he oyle sempatik falan degildir ikiside ters icimizden adamlar degiller bilin
    dahada konusturmayin dava acacaklar sonra

barkin nedenmi kizgin cunki adam bunlari duydumu siniri oynuyor kardesim nasil oynamasi 2 saate alman polis egitimi ne ya adam soyledigiyle yaptigi bir degil ve yaptigi uygulamalar sacma sapan seyler egitim verdigi adamlar gs de dik oturuyor siz dusunun dahasini .
    enderbilgi bunu beğendi.
    MOTOSTONE SİNİRLİ TAMİRCİ
    ( ----SCOOTER DÜŞMANI----- )

ahe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kim o kel eğitmen

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ahe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kim o kel eğitmen
    Rahmi Barutcu diye biliyorum ben.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kim o kel eğitmen
    ilk mesajları okusaydın anlardın kim olduğunu da neden konuyu hortlatıyorsun?
    ogzcngdk bunu beğendi.
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    kim o kel eğitmen
    O kel benim

ahe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Tundzhay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilk mesajları okusaydın anlardın kim olduğunu da neden konuyu hortlatıyorsun?
    hortlattım konuyu

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:41 ----------

https://www.instagram.com/stories/ah...d=ph993w54ca3y

bir adet soru cevap açtım bakalım rossi mi kazanacak kel eğitmen mi

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Sanırım Rahmi hocanın şilede Rossi bile beni geçemez diye bir söylemide var. Bu arada dün Cem yılmazın kara komik hikayeler filminin galasındaydı.Adam sosyetik niye verip veriştiriyorlar anlamıyorum

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)