Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Şu video çeken arkadaş forumda mevcut mu acaba?

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne sorucaktı acaba merak ettim

herkes de yaşama sevinci olucak diye bir kaide yok ki. sürüşüde güzel cesur sürüyo bencede
    Bende bursa da yaşıyorum onunla buluşmak istiyordum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kerem999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ne istersen var
    300 le polisin yanindan geciyorum diye videomu olur lan .
    ensesine sak diye yerlestiriceksin 300 le giderke yenisini cektirecen . ozenmeyin boyle seylere pist diye birsey var cikarsin 4saat kunlanirsin kamyonete o motoru cikarip baglacak halin olmaz eve motorla gitsen tulumla kapida titremeye baslarsin cok zevklidir.
    otobanda basmanin anlami bedfort kamyonumu sollamak kotu asfaltda seke seke gitmektemi yoksa ucuza bende hiz yapiyorum oyleyse bende zenginim triplerimi tobe .
    toplatmayin bana agustayi turbolu toplarim ha
    Shamy ve jimi_hendrix bunu beğendiler.
    MOTOSTONE SİNİRLİ TAMİRCİ
    ( ----SCOOTER DÜŞMANI----- )

Motosikleti
    .
    O yarıştığı araçların kaza sonrası yaşama olasılığı daha fazla.Özgürlük bu değil.Özgürlük bir başkasının haklarına,alanına saygı duymaktır.Onlarca kişinin yaşama hakkına,can ve mal güvenliğine saldırı mevcut.Bu bir beceri değil,bencilliktir.
    Shamy ve SweentLy bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda Shadow VT750C - RR Daytona 250
    Psikoteknik destek lazım...

Alıntı Macit250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı ben helal olsun bende 100 le giderken böyle tripli ve agresif sürüyorum
    Özel olmaz ise sizde ne var acaba?

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:42 ----------

Alıntı fireblade e adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4.00 dk da başlayan şarkı güzelmiş.
    Önceki daha güzel gibi. Ayrıca klibi izleyince değil de videoyu izlerken çalan müzik daha güzel geliyor bana. Sanki klibe uymamış da motor videosuna uymuş gibi

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    R1 olmasın 270 le ayna düzeltiyor adam ya

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ne sürüş tarzı ne de yaptığı hareketler tarzım olmasa ve tasvip etmesem de, video düzenlemesi hoşuma gitti, izlerken keyif aldım.
    bpak bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Fena asagilik komplexi var, fakir edebiyati yapmis. Trilyonluk arabalarla yarissan ne olacak,t akmazlarki seni, adam trilyonluk arabasindan inip, villasina yalisina geciyor, kapida soforu aliyor arabayi, aksama cikip yemegini bilmemnerede bogaza nazir yiyiyor, yazi türkbukunde yatina siparis ettigi tanesi 50 tl lik lahmacunlarini yiyerek geciriyor

Sen napiyorsun? Bizim gibi Apartmanina donup Motoru apartman garajina parkediyor, avm deki kofteci ramize gidiyorsun
    .

Bu kadar eziklik olmaz yani.
    Kübra006 bunu beğendi.

Hosgeldin prowrist kardeş özlettin kendini. Aldırimmi seni geri istermisin

Motosikleti
    Artık Yok...
    Klibi izlerken hep yola bakdım .. ya kamyon fren yağını atmışsa ya yolda mıcır çalışma sulama varsa ya biri bakmadan şerit değiştirirse.. bu yazdıklarımından birine o hızla denk gelseydi yaşama ihtimali çok düşük..

8-9 yıl önce hergün gidip geldiğim yolda öğlen mıcır dökmüşler gece dönüşde yoluda avucumun içi gibi bildiğim için Allahdan çok sürati sevmem 60-70 ile mıcıra girdim perişan olmuşdum.. çok yakın bir arkadaşım keza her gün günde 5 posta gidip geldiği yolda gaz açarak giderken kamyon yağ atmış yola Allah korudu bir kaç kırık ezik le ucuz atlattı.. 2 saat önce geçdim daha yoktu yağ mağ diyor..

Temde giderken orta şeritte boş damacana gördüm... Bildiğiz kalın gemi halatı gördüm sağ şeritte araba bile üstünden geçse tamponu alt takımı bırakır.. bir keresinde sol şeritte köpeğe çarpmışlar belliki yeniydi az kalsın çarpıcakdım .. arabayı şeritte tutamayan insanlar var arabayı sürerken yol hariç her şeyle uğraşan insanlar var..

Burası türkiye her gün 50 defa gidip geldiğin çukuruna kadar ezberlediğin yolda bir gün bir geçersin hiç ummadığın bir şeyle karşılaşabilirsin..

Kısaca arkadaş kimse Allaha emanet gidiyor.. Yollara ve şöförlere çok güveniyor belliki..

Daha geçen gün leventte kadın o koca range rover jipde yolu bırakmış makyaj yapıyor aynaya bakarak üstüme üstüme jip gelmeye başladı farkında bile değil kornayı çalınca toparladı jipi..
    Emreerol bunu beğendi.

Alıntı istanbu_gezg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sürme tarzına yorum yapmaycağım ama canını riske atmıyormu acaba ? fazlamı cesur ?
    Fazla cesur gibi Bu arada mesaj attı bana youtubeden konuştuk.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Akıllarda tek bir soru
    Aylık benzin gideri nedir ?
    Adam 190 dan aşağıya düşmedi lan :D
    killingroad bunu beğendi.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Trafikte yaptığı hareketleri kesinlikle onaylamıyorum ama kabul etmek gerekir ki hazırladığı videoyu izlemek eğlenceli.Ortalama moto vloggerlardan çok daha güzel montaj,müzik kullanımı var.

Not: Prowrist değilim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Heykelini dikmek istedik te bi tarafına beton yetişmedi

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:19 ----------

Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Klibi izlerken hep yola bakdım .. ya kamyon fren yağını atmışsa ya yolda mıcır çalışma sulama varsa ya biri bakmadan şerit değiştirirse.. bu yazdıklarımından birine o hızla denk gelseydi yaşama ihtimali çok düşük..

8-9 yıl önce hergün gidip geldiğim yolda öğlen mıcır dökmüşler gece dönüşde yoluda avucumun içi gibi bildiğim için Allahdan çok sürati sevmem 60-70 ile mıcıra girdim perişan olmuşdum.. çok yakın bir arkadaşım keza her gün günde 5 posta gidip geldiği yolda gaz açarak giderken kamyon yağ atmış yola Allah korudu bir kaç kırık ezik le ucuz atlattı.. 2 saat önce geçdim daha yoktu yağ mağ diyor..

Temde giderken orta şeritte boş damacana gördüm... Bildiğiz kalın gemi halatı gördüm sağ şeritte araba bile üstünden geçse tamponu alt takımı bırakır.. bir keresinde sol şeritte köpeğe çarpmışlar belliki yeniydi az kalsın çarpıcakdım .. arabayı şeritte tutamayan insanlar var arabayı sürerken yol hariç her şeyle uğraşan insanlar var..

Burası türkiye her gün 50 defa gidip geldiğin çukuruna kadar ezberlediğin yolda bir gün bir geçersin hiç ummadığın bir şeyle karşılaşabilirsin..

Kısaca arkadaş kimse Allaha emanet gidiyor.. Yollara ve şöförlere çok güveniyor belliki..

Daha geçen gün leventte kadın o koca range rover jipde yolu bırakmış makyaj yapıyor aynaya bakarak üstüme üstüme jip gelmeye başladı farkında bile değil kornayı çalınca toparladı jipi..
    benim gibi 120 ile taşa girebilirsin şanş eseri tırnağın bile kıırlmaz peki kaç kez bu kadar şanşlı olucan

Motosikleti
    Artık Yok...
    yıllar önce bakırköy de arkadaşda kalmışdım .. evden çıkdım sokağı döndüm bir arkadaşa uğradım ordan migrosa gittim döndüm eve çıkıp dönmem arası toplasan 3-4 saat geçmişdir sen ne ara belediye çukur kazdın ne ara etrafını çevirdin ..
    sokakdan bir döndüm cumburlop çukura girdim düşdüm Allah dan ciddi bir şey olmadı .. gene hızım çok düşükdü biraz ayağım şişdi o kadar..

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    ben böyle sürmem, risk arttıkça aldığım zevk azalacağı için böyle şeyler yapmam.

MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    Ailesi felan yok heralde,seveni,bekleyeni...
    jimi_hendrix bunu beğendi.

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    bu gidişle şimdiye kadar ölmedi ise de, kıyma oldu haberi 3 vakte kadar gelir.. :(

Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    R1 olsa hızlanması bariz belli olurdu ki kadranı değişik R1 in

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:52 ----------

Alıntı whitedeamon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Polisin yanından 300le geçmiş ağamızsın paşamızsın getirin plaketi ALKIIŞŞ
    Tebrik edilecek bir şey değil aslında ama

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    R6 300 gidermi yaw ?
    Benim ki hep 279 da kaliyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)