Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Motovlogger Olma Rehberi

Motovento
    REKLAM ALANI
    whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Karışmış buralar neyseki konu sahibi yumuşak bir inişe zemin hazırlamış

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Herkesin hayatına kimse karışamaz. 😂😂

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    uykudan yeni kalkmış bir ses tonuyla selam arkadaşlar bugünde yola koyulduk işe gidiyoruz deyip başka bişey demesem bende vlog olabilirim

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hahahaha ben de motovlogger olcam.
    Küfür edicem, atarlanıcam, artizlik yapıcam. En çok ben bilicimm

Uğur Gündüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    askerden sonra olacak
    Bende şu aralar bu tarz bi girişim'de bulunmak üzereyim ve kendi üzerime alınarak okudum biraz'da olsa şu makaleyi. Giriş kısmına neden bu kadar takılıyorsunuz anlam verebilmiş değilim. Selam vermek ve ya merhaba demek saçma bir olgu haline geldi de haberimiz mi yok? Adamın ses tonundan gıcık alırsın , hareketlerinden gıcık alırsın.. İzlersin ve ya izlemezsin.. Her şartta iyisi mutlaka var. Dalga geçer gibi uzun uzun yazmanın bir mantığını göremedim. Bahsettiğiniz karakterdeki vloggerlar zaten kendi çalıp kendi oynuyor.

Velhasıl, işine gelmiyorsa izleme. Kimsenin, kimseyi alaycı bi şekilde eleştirmeye hakkı yoktur.
    jackonbir bunu beğendi.

Quad87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 Umuyor..
    Alıntı Uğur Gündüz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende şu aralar bu tarz bi girişim'de bulunmak üzereyim ve kendi üzerime alınarak okudum biraz'da olsa şu makaleyi. Giriş kısmına neden bu kadar takılıyorsunuz anlam verebilmiş değilim. Selam vermek ve ya merhaba demek saçma bir olgu haline geldi de haberimiz mi yok? Adamın ses tonundan gıcık alırsın , hareketlerinden gıcık alırsın.. İzlersin ve ya izlemezsin.. Her şartta iyisi mutlaka var. Dalga geçer gibi uzun uzun yazmanın bir mantığını göremedim. Bahsettiğiniz karakterdeki vloggerlar zaten kendi çalıp kendi oynuyor.

Velhasıl, işine gelmiyorsa izleme. Kimsenin, kimseyi alaycı bi şekilde eleştirmeye hakkı yoktur.
    hömmm.. Şimdi bu videolar herkesin erişebileceği, izleyebileceği "ortak alan" gibi kullanılan Yutup(!)a konuluyorsa,yukarıda arkadaşında dediği gibi çılgınlar gibi eleştirip, yerden yere vurabileceklerini kabul etmiş oluyorsunuz zaten. Her Vlogger kötü veya iyi değil ama bende bu maddelerden birkaçına gülerek katılıyorum. Bende yutupdan öğrenebildiğim kadar öğrenmeye çalışıyorum. Sanıyorum yararlı da oluyor çünkü baktığın yere gidersin mantığını bu sayede öğrendim. Kursta ki hoca(!) benim yaptığımı görünce aferin doğru yapıyorsun diyor ! Yahu bunu senin eğitmen olarak bana söylemen gerekiyor.Ben kendi imkanlarımla öğrendikten sonra ne gerek eğitmene(!)..

Velhasıl vloglar iyi ki varlar, seviliyorlar

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    keşke bu kılavuz daha önce elime geçseydi
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

Nick'ten bu tertip dolu diye anlamıştım , ekselans'larına bendenizden armağan olsun.

Bohemian bunu beğendi.

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Bitane kamera aldım,bazen açmayı unutsam da sürücülerin tavrı değişti,yol veriyolar yaw Bence işe yaramış çoğalmaları.Demek yutup izleyen çok insan var.

HamzaBey95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Evvveeeet arkadaşlaar. Nasıl kötü bişey(yanlış anlaşılıp olay çirkinleşmesin diye bu kötü, pis şeyi size bırakıyorum) olunur isimli yorumuma hoşgeldiniiz! İlk postta konu sahibi uygulamalı bir şekilde göstermiş arkadaşlar Kimse sizi izleyin diye zorlamıyor arkadaşlar. İstemeyen arkadaşlar izlemeyebilir arkadaşlar. Her tezeğe maydanoz olup boş muhalefet için muhalif olmaya gerek yok arkadaşlar, arkadaşlar, arkadaşlar... Güle güle arkadaşlar.

Bari başlığı farklı yazsaydın da bütün vloggerları kapsar hale getirmeseydin konuyu...
    HYO-GT250R
    İstanbul

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Konuyu açan arkadaş her vlogçuyu kapsamadığını yazmış.

Cevap yazan arkadaşlardan bazıları da konu içeriğinin her vlogçuyu bağlamadığını yazmışlar.

Benim merak ettiğim ise şu.
    Konu içeriğindeki saçmalıkları yapmayan birileri varsa buraya yazarmısınız?
    Mesela;
    bak bu şahıs hiç de öyle değil dediğiniz bir örnek var mı?

İtirazlar olduğuna göre demek ki iyi örnekler var.
    Paylaşmanızı rica ediyorum.
    Mengu16 bunu beğendi.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Bu yazıyı ben yazmış olmalıydım. Kıskandım. Sürüşlerine tahammül edebilsem ben de izleyeceğim ama olmuyor. O sürüşü yapan elemanı ciddiye alabilmek gerçekten çok zor.

Motosikleti
    Mondial Rx3i evo
    ------------ Geçen bir tanesi cbf150 ile çekim yapıyor. Bayan sürücünün aracına arkadan yaklaştığı esnada bayanın kullandığı aracın plakasını da çekerek yanından geçiyor. Geçtiği esnada çekimi yavaşlatıp kadına bakıyor onu gösterip abuk subuk yok melek vs. yazılar çıkıyor ekranda, fondaki müziği zaten tahmin edersiniz. Bende yorumda yaptığının gelenek görenek örf adap gibi değerlere aykırı olduğunu hormonlarına sahip çıkması gerektiğini ve yayın yapacaksa eğer ilkeli olması gerektiğini aksi taktirde o bayanın bir abisi babası yada sevgilisine rast gelirsen cbf150 nin eksozunu farklı yerde kullanabilir diye yazdım. "Benim yaptığım vlog değil başlıkta da belirttiğim gibi vlogumsu bir şey" diyor. Allahım yaa güler misin, Ağlarmısın.

Forumların moda olduğu dönemlerde baya bir sonu izm ile biten forum vardı,seboizm,ferdizm,müslümizm vs gibi, daha sonra bloglar moda oldu ve özellikle futbol bloglarında sonu italyanca biten italyan tarzı isimli bloglar modası başladı, kalemi alan sonu tottili mottili bir futbol bloğu açıyordu, günümüzde de bu sonu adamlı vloglarımız popüler oldu.Eleştiriyormuyum kesinlikle hayır.Bu bir süreç bu biter yarın bir başka akım başlar.Benim sakınca gördüğüm tek konu böyle hayati bir konuda bilgi sahibi olmadan bilgi vermek.Bunun dışında gayet eğlenceli,güzel zaman geçirdiğimiz mecralar.Buda böyle bir tespitti.

mrt20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şu vloggerları seyretmeyen 5 kişi varsa birisi benim sanırım.

Tefoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S200
    Alıntı COQ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konuyu açan arkadaş her vlogçuyu kapsamadığını yazmış.

Cevap yazan arkadaşlardan bazıları da konu içeriğinin her vlogçuyu bağlamadığını yazmışlar.

Benim merak ettiğim ise şu.
    Konu içeriğindeki saçmalıkları yapmayan birileri varsa buraya yazarmısınız?
    Mesela;
    bak bu şahıs hiç de öyle değil dediğiniz bir örnek var mı?

İtirazlar olduğuna göre demek ki iyi örnekler var.
    Paylaşmanızı rica ediyorum.
    toomuchcc en güzel örneklerinden biridir mesela.
    Aşırı hız ve dikkatsizlik motorcunun en büyük düşmanıdır.

"Motorcu Muhabbeti" iyidir. Ciddi ve akıllı bir çocuktur. Ama bu adamlar çok genç beyler. Bu çocukların saçmalaması çok normal. Deli çağlarındalar. Onları hoş görün. İzlemeyin olsun bitsin. Merak etmeyin, tonla meraklıları var. Kıskanmak ve kötülemek bu memleketin en büyük sıkıntısıdır. Sen de yap kardeşim! Sen de yap! Sen de yap! Engel olma. Kimsenin ayağına çelme takmaya çalışma! O yapamıyorsa sen yap ve örnek ol! Beceremiyorsan da SUS!
    Erhan Tosun ve jackonbir bunu beğendiler.

Tefoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S200
    Alıntı МОТОRCU adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "Motorcu Muhabbeti" iyidir. Ciddi ve akıllı bir çocuktur. Ama bu adamlar çok genç beyler. Bu çocukların saçmalaması çok normal. Deli çağlarındalar. Onları hoş görün. İzlemeyin olsun bitsin. Merak etmeyin, tonla meraklıları var. Kıskanmak ve kötülemek bu memleketin en büyük sıkıntısıdır. Sen de yap kardeşim! Sen de yap! Sen de yap! Engel olma. Kimsenin ayağına çelme takmaya çalışma! O yapamıyorsa sen yap ve örnek ol! Beceremiyorsan da SUS!
    sen de sakin ol bence. kimse motovlogger ların başına silah dayayıp vazgeçirmiyor sonuçta. herkes fikrini söylüyor.
    Aşırı hız ve dikkatsizlik motorcunun en büyük düşmanıdır.

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    konu dışı olacak ama youtube ve vblog olayı baya almış yürümüş.
    benim pek haberim yoktu ama oğlum öğretti. Çocuklara yönelik bilg. oyunu kanalları öyle populer olmuş ki inanılmaz takipçi sayıları var ve vbloger çocuklar resmen fenomen olmuş, AVM'lerde tanışma günleri falan oluyor resmen izdiham.
    Mengu16 bunu beğendi.

HamzaBey95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Motorcu muhabbeti iyidir, candır. Tek Tabanca da güzel bence. Kemal Tuğrul Sümer'i de severim, rahat adam... Var yani, güzel kaliteli bol bol kanal var...
    HYO-GT250R
    İstanbul

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)