Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Depodan benzin çekmişler

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı shooter1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motosikleti güzel bir yere park et
    başka çözüm yok
    Yerini değiştirdim bakalım...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kerem999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ne istersen var
    benzin 4,90 17.5 lt aldim kusura bakma bende calabilirim yani yakalarsam oyle acikta bidonla dolasicam yakalarsam kacirmam petrol ucuz diye indirdiler dolar yujseldi diye yukseldi yav petrol hala ayni %2000 vergimi yapacan ne yapacan al canimi kunlanmiyalim yada para kazanip direk devlette yatirayim gemi alsinlar kendilerine ben oderim . kacin multeci olarak bu ulkeden .

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Motora pitbul bağla onlar nasıl benzini alıyorlarsa sende onların kaba etinden kan al.Depoyuda fulleyip gezme azar azar al

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    sen gene şükret en fazla 1 litre benzin alsa 4.86 tl

benim güzelim soundlife park ampullerim gitti 50 lira çifti hala bulamadım it oğlu iti gelmiyor

Motosikleti
    .
    Yıllar önce internetten kitap seti şipariş ediyoruz.sonra bir anda telefon dan banka aramaya başladı,hırsızlık oluyor diye 200 tl gitti tabi biz anlayana kadar.Ben tabi fenalık geçircem.Annemde demez mi helal et ihtiyacı vardır belki,ihtiyacı olmasa hırsızlık yapar mı
    Dedim sen kimi tutuyosun

O olay geldi aklıma.Helal edin belki ihtiyacı vardır.

Motosikleti
    MT-25
    Alıntı Kübra006 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yıllar önce internetten kitap seti şipariş ediyoruz.sonra bir anda telefon dan banka aramaya başladı,hırsızlık oluyor diye 200 tl gitti tabi biz anlayana kadar.Ben tabi fenalık geçircem.Annemde demez mi helal et ihtiyacı vardır belki,ihtiyacı olmasa hırsızlık yapar mı
    Dedim sen kimi tutuyosun

Anneniz cok tatliymis yahu )

Alıntı Kübra006 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dedim sen kimi tutuyosun

Çalanın ihtiyacı varsa gelip isteyebilir. Benzinini çektiği insanın belki acil bir işi var, belki hayati bir durum söz konusu o zaman ne olacak? Büyüğüne de küçüğüne de hakkımı helal etmiyorum. Millet olarak hırsızı ne kadar hoş karşılıyoruz böyle.
    Dün motoru başka yere koydum çalmamış şeref yoksunları. Yakalarsam işin sonu kötü.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)