Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Kenan Sofuoğlu' nun 4. Lig sayılabilecek seviyede şampiyon olması

Motovento
    REKLAM ALANI
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Cok onemli tespit. Kenan'i yerin dibine soktuk. Nerden sampiyon oldum diyordur kesin.

Hay derdinizi,hasedinizi seveyim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    neyzen38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Varsa Türkiye toprakların da daha iyisi söyleyin de onu takdir edelim. Aynı mantıkla Ptt 1. ligte oynayan başarılı bir oyuncuyu, sen niye şampiyonlar liginde oynayamıyorsun dangalak diye azarlamamız gerekir. Hem kimi takdir edelim güzel kardeşim.
    - Paraya doymayıp prim için milli takımı satan futbolcuları mı
    - Bazıları yiyecek ekmek bulamazken günlük 150.000 tl kazanan evlendirme programı sunucularını mı.
    - o ses bilmem ne, bu ses bilmem kim jürisini mi takdir edelim.
    - yarın ne giysem tarzı, amacı sadece cinsellik satmak olan insanları mı takdir edelim.

Demem o ki ülkede takdir edilecek ne var kardeşim. Kenan sofuoğlu ile benim de görüşlerim uymuyor, ama ben bu adamın başarısını nasıl görmezden gelirim. Kimse kenan dünyanın en iyi motorcusu demiyor ki. Zaten öyle olsa kendisini motogp de izlerdik. Kendisi de zaten amacının sporcu yetiştirmek olduğunu dile getiriyor.

Lütfen sadece lekeleme amaçlı konuşmayalım. Bu adam bizim bayrağımızı dalgalandırıp başarı elde ediyor mu? evet süperspormuş motogp ymiş takılmayın.

Tebrik ediyorum kendisini...
    RiDeR_2 ve Shrieker bunu beğendiler.

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Naim Süleymanoğlu muamelesi yapılmalımıdır? Başka branşlarda da unutulan şampiyonlarımız olduğunu hatırlayarak cevap verelim

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Naim ayrıdır, Halil ayrıdır. Ama inşallah ileride Naim gibi göğsümüzü kabartacak motosikletçiler çıkar bu topraklardan. Kenan olursa işte onların öncüsü olacak.

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Alıntı Tundzhay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu cümleden sonra geri kalan yazını okumadım!
    1000 cc değil. 800 cc dir.
    Kötü patlamışsın

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MotoGP 2007'den sonra 800cc'ye indi. 2009'da 1000cc'ye kadar çıkmaya karar verildi ve 2012'den itibaren 1000cc'ye çıkıldı.

MotoGP'nin resmi sitesine ait şu linkte MotoGP kategorisinde 1000cc'ye kadar motorlara izin verildiği belirtiliyor.

http://www.motogp.com/en/Inside+MotoGP/Bikes
    water diyorsa doğrudur.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MotoGP 2007'den sonra 800cc'ye indi. 2009'da 1000cc'ye kadar çıkmaya karar verildi ve 2012'den itibaren 1000cc'ye çıkıldı.

MotoGP'nin resmi sitesine ait şu linkte MotoGP kategorisinde 1000cc'ye kadar motorlara izin verildiği belirtiliyor.

http://www.motogp.com/en/Inside+MotoGP/Bikes
    Şükür kavuşturana..
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Bir sporcunun neden siyasete karışmaması gerektiğinin kanıtı.

Siyasi hareketlerinden dolayı asla sevemedim sanırım sevemeyeceğimde kendisini. Lakin bayrağımızı ondan başkası dalgalandırmıyor bu sporda. Bu yüzden kaçıncı ligte olsa bayrağımızı dalgalandıran biri.

Sevmesemde tebrik ediyorum kendisini.

Lakin bir sporcu asla siyasete girmemeli bence. Sonucu bu işte.

Motosikleti
    Yamaha YBR 125ESD
    Adını bizden başka kim duyuyor allah aşkına?

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Yapılan iş çok, çok zor bir iş ve Kenan Türkiye'den çıktığında motosiklet pist yarışı, motosiklet sporu diye bir şey varla yok arasındaydı burada... Türkiye'den herhangi bir kategoride bırakın Dünya şampiyonluğunu, 1 tane Dünya şampiyonası seviyesinde yarış kazanacak sporcunun çıkması Jamaica buz kızağı takımının olimpiyatlara gitmesi gibi bir şey...

Bu adam zamanında d..nü yırttı THY sponsor olsun, MotoGP'de yarışabilsin diye. Mutlaka büyük bir sponsor lazım MotoGP için. İspanyol petrol devi Repsol Honda'ya sponsor olmasa, Pedrosa'lar Marquez'ler babayı yarışırdı Dünya'nın en iyi takımında. Sponsor olan başka bir firmanın destekleyeceği pilotlar alırdı onların yerlerini. Kenan için üzücü olan, bugün elini öptüklerinin kendileri için devede kulak bile sayılmayacak meblağları Kenan'a çok görüp O'nu yok saymalarıdır.

Kenan Supersport kategorisinde mihenk taşı bir pilot artık. Onu yenip şampiyon olan biri çıkarsa, o pilotun çok çok özel bir yarışçı olduğu kanısı hatalı olmaz. Bilenler için örnekleri mevcuttur.

Motosikleti
    bajaj boxer
    Alıntı mikromotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dünya şampiyonu olarak yutturulması bizim şuçumuz. Yarıştığı kategoride 17 yaşında bile bir çocuk varmış. Ülkemiz tam bir komedi.
    Yani yaristigi kategoride 17 yasinda bir cocuk var dunya sampiyonunu kucumsemekte senin zihniyetindekilerden beklenir.adam temsil ediyor sonuc olarak saygi duyuyoruz.sen onun yerinde ol sanada saygi duyariz.

HamzaBey95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Diğer yandan, adamın mevcut sponsorları sizce gerçekten moto gp için gereken yıllık külfeti karşılayabilecekler mi sanıyorsunuz Herkes başka yerden b*k atma peşinde...
    HYO-GT250R
    İstanbul

Romedon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-636,Bajaj PULSAR 200 RS
    bazı algı yönetmenleri tarafından yine dünya şampiyonu ilan edilmeye başlanan şahıs, tekrar tekrar söylüyorum kendisi motor sporlarının amatör liginde şampiyon olup duruyor.

hayatta en gıcık olduğum şeylerden biri saçma sapan organizasyonlara katılıp kendini dünya şampiyonu olarak lanse etmeye çalışan kişilerdir, adam wushu dünya 2. siyim diyor dünya ikinicisi olduğu ağırlık kategorisinde 3 tane sporcu var, 3. olsaydın amk.

bu kenanda da aynı algı yaratılıyor yoksa ben adama motor sürmeyi bilmiyor falan demiyorum supersport da yarışmak için de eminim ki belli bir yetenek gerekiyordur ama kimse kusura bakmasın motogp de birinci olmadıkça kimse dünya şampiyonu falan olmuyor akıl ve mantık ölçülerine göre.

kendisinin iktidarla arası son derece iyi, istediği üst kategoriye çıkmak için sponsor vs bulmakta sıkıntı yaşayacağını sanmıyorum, eğer yaşıyorsa da lütfen darkside da olduğunu anlasın artık. adamı sömüre sömüre iliğini kuruttular motogp de yarışacak motosiklet sağlayacak sponsor bulamıyor öyle mi! işte ben buna gülerim.

tabi şöyle de birşey var bizim halkımız algı yoksunu olduğu için derya büyükuncu gibi marsel ilhan gibi başa güreşip altta kalan sporculardansa başaltı güreşip dünya şampiyonu olan kenan gibi sporcuları tercih ediyor eğer sebep buysa saygılar kenan, yaptığın şeye devam et.
    iduzen ve polo34 bunu beğendiler.

mustick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    Motosiklet hayatı sadece bakkaldan ekmek almaya gidip gelmekten ibaret olanlar; size göre 4.ligde de olsa Kenan Sofuoğlu ŞAMPİYONDUR!

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    bizim memlekette görüşün sag ise agzınla kuş tutsanda boş ama ne hikmetse sol görüşlü olsan bunu haykırmak dağlara taşlara yazmak hakkın ve bir şey yapmasanda ya kahraman ya ölümsüz ilan edilirsin.arkadaşlar adam cıkmış yarışmış kazanmış elbet bir dünya görüşüde olucak siz nasıl görüşünüzü her ortamda çekınmeden belirtebiliyorsanız o adamında en doğan hakkı bir görüşünün oldugunu savunması şahışların görüşleri ile yargılamayın onları yaptıkları başarılar ile yargılayın.haa varsa ondan daha iyisini yapan buyrun adam oraya kendı ayaklarının üzerinde geldi ve sizler inanıp bilmesenizde motorsiklet üzerine halada çalışmaları mevcut yurt dısı yarışları için sporcu yetiştiriyor kendi imkanları ile.eee tabi sizde haklısınız sondan 3 olsa bile şampanya patlatsaydı ozaman adamın dibi olurdu.
    RiDeR_2 bunu beğendi.

Ms_TunC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Adam ne zaman siyasi görüşünü belli etti, o gün bu gündür eleştiriler patladı. Memlekette motor sporlarında bu kadar başarılı olan başka adam yokken eleştirilmesi de bana çok saçma geliyor. Neden üst klasmanlarda yarışamadığını bilemediği anlayamadığı halde hala b.k atmak da ayrı bir gariplik.
    RiDeR_2 bunu beğendi.

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    sileriz kardeş sıkıntı yapma.

aodabasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    bu neyin çekememezliğidir adam şampiyon oluyor niye gp değil diye sorguluyolar bide, 95 alıpta 100 alamadım diye ağlayan tayfa bunlar
    RiDeR_2 bunu beğendi.

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    Çok basit konuşacağım; bu muhabbet bir restoranda arkada burger yapan elemanın 10 senedir aynı burgeri yapıp, arada bir yılın elemanı olarak seçilip fotoğrafının 1 ay restorana asılmasından farklı değildir. 17-18 yaş muhabbetine takılmak da aslında burada başlar. Her seferinde bu arkada burger yapan arkadaşın yanına gençler gelir, 1-2 senede kasaya geçer, supervizör olur, ileride müdür olur vs vs. Ama bu arkada burger yapan eleman olduğu yerde çakılıp kalmıştır. İşini çok iyi yapıyor olabilir, çok lezzetli ve muntazam burger yapıyor olabilir ancak beraber burger yaptığı insanlar şimdi farklı bir mağazanın farklı bir şubesinde yılın elemanı seçiliyor. İnsanların takıldığı nokta bu, bilmem anlatabildim mi?
    Romedon bunu beğendi.

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    zenginin malı züğurdün çenesi
    kendine göre uyarla bakayım bunu

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)