Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Marka bazında 4 Japondan hangisi ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    wind16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250 ABS
    Bir Yamaha kullanıcısı olarak Kawasaki daha sportif ve kaliteli bence. Yamaha'nın son yıllardaki atılımı, dizaynları çok iyi. Suzuki Doğuş grubundan sonra biraz snob takılsa da kalitesi tartışılmaz. Honda ise f/p olarak çok iyi.
    Bu dört markadan da kafama uygun herhangi bir modeli alır kullanırım. Dördü de çok değerli marka.
    Ama bu dört markanın ülkemizde ki durumuna gelirsek bu sefer en kötü Kawasaki. Bayiler inanılmaz ilgisiz, servis ağı düşük, yedek parça pahalı ve bazen aylarca beklemek gerekebiliyor. Aksesuar seçeneği az.
    Suzuki bu konularda Kawasaki'den daha iyi ama yine de sıkıntılı.
    Yamaha'nın servis ağıda, bayileri de iyi bence. Yedek parça ve aksesuar pahalı ama bulmak kolay. Yamaha bayilerinde gayet güzel ekipmanlar da var.
    Honda ise tartışmasız en iyisi bu konularda.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı Oncuerkn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamam siz haklısınız ben bunların hepsini google dan artarak buldum siz en iyisini bilirsiniz ben anlamıyorum ben bilmiyorum.

Ama size son bir şey söyleyeceğim.

Gerçekten öğrenin ve ne dediğinizi unutmayın.

İyi akşamlar.
    İyi forumlar.

GÖRÜŞMEMEK ÜZERE.
    Hayatimiz ogrenmekle geciyor zaten, o tamam. Ama acaip unutkan biriyimdir, o konuda garanti zor...

Mutlaka biliyorsunuzdur zaten, ama forumdaki diger arkadaslar icin yazayim, Kawasaki flagship modeli H2R icin de Tirellis sase ve M50 kaliperleri tercih etmis; o motosiklete o uygun dustugu icin... Ama Z1000'de ise tercih etmemis, cunku rakibi belli, diger Japonlar. Eger en iyi yuksek hacimli naked'i uretmek isteseydi, o zaman rakipleri diger Japonlar degil, Ducati Monster S1200R, KTM Superduke 1290R, Aprilia Tuono V4 gibi modeller olurdu. O zaman da ona gore dizayn gelistirir ve parca secimi yapardi, H2'de yaptigi gibi.

Motosikleti
    Suzuki an 125 hk suzuki gsr600
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayatimiz ogrenmekle geciyor zaten, o tamam. Ama acaip unutkan biriyimdir, o konuda garanti zor...

Mutlaka biliyorsunuzdur zaten, ama forumdaki diger arkadaslar icin yazayim, Kawasaki flagship modeli H2R icin de Tirellis sase ve M50 kaliperleri tercih etmis; o motosiklete o uygun dustugu icin... Ama Z1000'de ise tercih etmemis, cunku rakibi belli, diger Japonlar. Eger en iyi yuksek hacimli naked'i uretmek isteseydi, o zaman rakipleri diger Japonlar degil, Ducati Monster S1200R, KTM Superduke 1290R, Aprilia Tuono V4 gibi modeller olurdu. O zaman da ona gore dizayn gelistirir ve parca secimi yapardi, H2'de yaptigi gibi.
    Son kez yazıyorum.

Kawasaki H2R daki seçimleri rakiplerine göre değil tamamen böyle gerektiği için yapmıştır.

Z1000 de buna gerek yoktu ve bu yüzden alüminyum sasi kullanıyor. Bu tip motosiklete hafiflikten başka hiç bir getirisi olmaz.

Zaten trellis kullanılan tek ss H2R.

NOT: RC8 İ SS olarak görmüyorum.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı Oncuerkn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Son kez yazıyorum.

Kawasaki H2R daki seçimleri rakiplerine göre değil tamamen böyle gerektiği için yapmıştır.

Z1000 de buna gerek yoktu ve bu yüzden alüminyum sasi kullanıyor. Bu tip motosiklete hafiflikten başka hiç bir getirisi olmaz.

Zaten trellis kullanılan tek ss H2R.

NOT: RC8 İ SS olarak görmüyorum.
    Z1000 en iyi naked olduguna gore ustune 5000 euro daha fiyat isteyip nasil ayakta kalabiliyor Ducati, KTM, Aprilia akil alir sey degil... bir muamma. Buyu mu yapiyorlar nedir? Ust akil mi yoksa?

Ring haline getirdiniz konuyu , artık yeter yahu.

Ayrı konu açıp orada tartışsanız , hatta konu sahibinden helallik dileyip , moderatöre kend mesajlarınızı sildirseniz benim bu meajımla beraber...

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)