Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 ... SonuncuSonuncu

Buyuk zamlar yolda

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    SUPERDUKER
    gidinde rahatlıyak

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Paniğe gerek yok , Bajaj Pulsar hala 8,290 yazacaktım ama , rupi-tl grafiğine baktım da orada da bir %15 kaybımız var :((

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    3.38'i geçti...

osiosborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

"4 TL yi görür müyüz acaba?"
    sanmam. teğet geçicez gibi
    zuluman bunu beğendi.

"Buyuk zamlar yolda"
    her şey ne kadar da yolunda

freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    kendini zeki sanan bir arkadaş daha üste köpekli video koyup alttaki videoya gönderme yapacak sözde. bu kafayla devam ettiğiniz sürece köpekler gibi sürünmeye devam edecekler ama hala farkında değiller neyse sen burada laf ebeliği yapacağına bak Kartal'da CHP ve HDP'li milletvekillerinin katılacağı ortak bir miting düzenlenecek eline de atatürk bayrağı da aldın mı ohh mis Ne de olsa fikirleri ve görüşleri sizi ilgilendirmiyor sizin için pek bir problem olacağını sanmıyorum

"masum okuma yoktur"

osiosborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı freewill adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kendini zeki sanan bir arkadaş daha üste köpekli video koyup alttaki videoya gönderme yapacak sözde. bu kafayla devam ettiğiniz sürece köpekler gibi sürünmeye devam edecekler ama hala farkında değiller neyse sen burada laf ebeliği yapacağına bak Kartal'da CHP ve HDP'li milletvekillerinin katılacağı ortak bir miting düzenlenecek eline de atatürk bayrağı da aldın mı ohh mis Ne de olsa fikirleri ve görüşleri sizi ilgilendirmiyor sizin için pek bir problem olacağını sanmıyorum
    Sanmıyorum, zekiyim zaten. Atatürk posterini bayrak sanan sen çomarsın ama. Saraydaki muhterem çobanınız bu şekilde ifade ediyor, kimsenin çomarlığı beni ilgilendirmez.

Al muhteremin halka ithamına bak. Koyunsunuz işte.

https://youtu.be/2PI1ZYF9e-8" width=320 height=288 type=application/x-mplayer2 controller="true" loop="0" transparentstart="1" autostart="false">

Sen teröristler bu ülkeye davul zurnayla girerken onları savunan heriflere koyun olmaya devam et.
    TIGERSHARK, computeus, YasinC ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    Valla nice üniversite mezununun olduğu bir ülkede kendi diploması bile muğlak olan ve kendini çoban gibi gören birinin beni yönetmesi zoruma gidiyor arkadaş. Ben kendimce daha iyisine layık olduğumu düşünüyorum. Siz layık görüyorsanız kendinize bilemem. Ülke yangın yeri olmuş, adalet yok, suçlular kol geziyor ve sözde yiğit kefeni hazır kahramanımız 300 kişilik koruma ordusu ile geziyor. Nerede korkusuz duruş, nerede adalet, nerede hak hukuk? Devlet hırsızın önde gideni. Verginin vergisi olur mu arkadaş?
    computeus ve mgora bunu beğendiler.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı Norton772 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla nice üniversite mezununun olduğu bir ülkede kendi diploması bile muğlak olan ve kendini çoban gibi gören birinin beni yönetmesi zoruma gidiyor arkadaş. Ben kendimce daha iyisine layık olduğumu düşünüyorum. Siz layık görüyorsanız kendinize bilemem. Ülke yangın yeri olmuş, adalet yok, suçlular kol geziyor ve sözde yiğit kefeni hazır kahramanımız 300 kişilik koruma ordusu ile geziyor. Nerede korkusuz duruş, nerede adalet, nerede hak hukuk? Devlet hırsızın önde gideni. Verginin vergisi olur mu arkadaş?
    korumalı dolaşmak zorunda, onun sonu da kaddafi gibi olur yoksa. ama birde şu var ki muhalefet liderleri de sütten çıkmış ak kaşık değil.

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Alıntı freewill adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ulan ne zorunuza gidiyor değil mi sözde çoban dediğiniz adamın emri altında olmak onun tarafından yönetilmek
    Sorun onun-bunun zoruna gitmesi değil.
    Tabi ki zoruna gidiyor.

Sorun neden senin zoruna gitmiyor?
    Yani onun senden daha üstün ve yüce bir varlık olduğunu düşünmene sebep olan şey ne?
    Muhtemelen seni yönetenlerin çoğu senin yarın kadar bile adam değil.
    Bu seni rahatsız etmiyor mu?
    mgora bunu beğendi.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    korumalı dolaşmak zorunda, onun sonu da kaddafi gibi olur yoksa. ama birde şu var ki muhalefet liderleri de sütten çıkmış ak kaşık değil.
    Muhalefet zaten rezalet, onu hiç söylemiyorum bile. Koca ülkeden adam gibi 300-500 kişi çıkmaz mı arkadaş ya. Bu kadar mı menfaat perest, kokuşmuş bir düzen olur.

kimse olağanüstü halde muhalefet olamaz
    olsa olsa bahane olur

freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    Alıntı COQ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sorun onun-bunun zoruna gitmesi değil.
    Tabi ki zoruna gidiyor.

Sorun neden senin zoruna gitmiyor?
    Yani onun senden daha üstün ve yüce bir varlık olduğunu düşünmene sebep olan şey ne?
    Muhtemelen seni yönetenlerin çoğu senin yarın kadar bile adam değil.
    Bu seni rahatsız etmiyor mu?
    merhaba şayet yazdıklarımdan insanüstü bir varlığa benzetme düşüncesi kafanız da şekillendiyse öncelikle ön yargılarınızdan kurtulun. Ben kıyaslama yaptım. Nasıl sizden becerikli ve zeki insanlar varsa aynı şekilde sizin kadar zeki ve becerikli olmayan insanlarda olacaktır. Erdoğan şu anda o koltuktaysa herhalde eleştirmekten öteye gitmeyen ve kendini kusursuz zekaya sahip olarak gören arkadaştan daha zeki olduğunu anlamak için klavuza gerek olmadığını düşünüyorum. Bu durum sizleri rahatsız ediyorsa sizde o zaman elinizden geleni yapın kendinizi ispatlayın. Ama maalesef milletçe üretim alanında başarılı olduğumuz ve diğer milletlere göre oldukça fark attığımız tek alan bahaneler. Üzülerek söylemeliyim ki durum bu. Madem bu kadar insan rahatsız neden kimse daha iyisi için çabalamıyor. Çünkü sorumluluk almak hoşumuza gitmiyor. Kimse yönetilmekten hoşnut olmaz zaten. Bir kere insan doğasına aykırı. Forum da kullandığım takma adın belki yegane sebebi kendimce bu. Memurluktan istifa etmiş birisi olarak bunu söylüyorum. Ne kadar mutlu edilseniz bile başkasının buyruğu altında çalışmak ve yönetilmek insanı rahatsız eder. Aslında yazılacak çok şey var. Ama inanıyorum ki şu forum da dahil belki şu yazılanların 2 satırını okumaya üşenip fikirini düşüncelerini yazmaktan belirtmekten aciz (Bunu bir hakaret olarak algılamayın hımbıllık gibi düşünün) insanlar olacaktır. O yüzden artık değer verdiğim tek kavram olan zamanı harcamak büyük israf olacaktır.

@qıp neden muhalefet olmasın yahu ya da olamasın. Şimdi bu muhalefet kalkıp pkk ile bağlantısı olduğu ve ona hizmet eden bir partinin savunuculuğunu yaparsan elbet takan kimse olmaz. Destekledikleri yetmiyor bir de reklam yapıyorlar aynı twitter üzerinde resmi sayfalarından tikko Terör Örgütü kurucusu İbrahim Kaypakkaya yı anlamaları gibi. Bunlar sizi rahatsız etmiyor mu? Akp her şeye rağmen sözde barışı sağlamak adına en azından ileri de bak arkadaş biz barışı istedik ama siz ona rağmen savaşmayı seçtiniz demek için belki bu işe kalkıştı ve en son olan olaylardan sonra alınan tepkiler doğrultusunda bu sevdadan vazgeçti. Ama sen şimdi vatandaşın rahatsız olduğu ve defterinin kapandığı bir zaman da bu adamları savunmayı devam edersen olmuyor işte. Son seçimlerden sonra özellikle oldukça fazla oy kaybeden Bahçeli bence son zamanlar da oldukça akıllıca bir tavır sergiledi. İnanıyorum ki oy oranlarını ciddi bir biçimde yansıyacak. Ve gelelim beni en rahatsız eden bölüme. Yeniliklere olanak tanınmıyor. Sanki 3 partili bir sistem varmışcasına bir durum söz konusu. Rekabet ve farklı fikirlerin olmadığı yerde üretim de olmaz. Ama milletçe alanında en kötü olduğumuz 2. özellik ise alışkanlıklarımız. Vazgeçemiyoruz. Yeniliklere karşı tuhaf bir korkumuz var. Hala seneler önce bu dünyadan ahirete intikal etmiş insanlarda arıyoruz mutluluğun sırrını Neyse gece gece kafanızı ütülemeyeyim Eminim ki bir çok kişi okumaya bile tenezzül etmeyecektir yazdıklarımı hadin iyi geceler

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Hep dış mihrakların parasının oyunu bunlar , ne güzel takılıyorduk :(((

Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O sonu engelleyebilecek koruma sayısı yok.

Motosikleti
    SD 1290R
    Panik yok arkadaslar, yemeyin birbirinizi. Nasil olsa "Aralik'ta zenginiz." 10 gun sabredin yahu

http://www.hurriyet.com.tr/aralikta-zenginiz-40282073

Haber'e bak. Icerikle baslik arasinda baglanti sifir. Somut tek bilgi yok. "Ekonomiyle ilgili pozitif haber yapin" talimatiyla haber de anca bu kadar oluyor demek ki...

Havuz ve Dogan medyasinin daha kaliteli ve inandirici uyduruk haber yazabilmeleri icin Zaytung'tan eleman asirmalari lazim...

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu dinciler bir acayip sen yaparsın laf eder aynısını kendi yapar bu işte bir keramet var der
    osiosborn ve exteras bunu beğendiler.

Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Panik yok arkadaslar, yemeyin birbirinizi. Nasil olsa "Aralik'ta zenginiz." 10 gun sabredin yahu

http://www.hurriyet.com.tr/aralikta-zenginiz-40282073

Haber'e bak. Icerikle baslik arasinda baglanti sifir. Somut tek bilgi yok. "Ekonomiyle ilgili pozitif haber yapin" talimatiyla haber de anca bu kadar oluyor demek ki...

Havuz ve Dogan medyasinin daha kaliteli ve inandirici uyduruk haber yazabilmeleri icin Zaytung'tan eleman asirmalari lazim...
    "Şanghay 5'lisi" de umutlandırıyor beni
    teşekkürler Türkiye İstatistik Kurumu

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)