Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Kaskın Üstüne Oturmak!

Motovento
    REKLAM ALANI
    ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Alıntı shooter1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o kişinin arabası varsa sen de git kaputun üstünde bağdaş kur azıcık içeri göçsün
    ne kaputu tavana bizim mahallenin köpeklerini salalım yada o konuda baya efsaneler
    [IMG][/IMG]
    MoKo777 bunu beğendi.
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dovahhkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250 ABS
    Suzuki AN125 47000Km,Sym Gts 250ievo 4000km,CBR 125 6500Km, ,Kawasaki Ninja 250R 14000km
    Yamaha Xmax250 ABS 7000km, KTM Duke 200 ABS 3100km Yamaha Xmax250 8000km, Xj6n 18000km Xmax 250 Yollarda..

skystar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 125 E
    Dünya'da ne kadar mal varsa sanki hepsini bi ülkeye toplamışlar.
    Kaskın üzerine oturmak nedir ya.Arkadaşın dediği gibi arabası varsa git direk tavanının üzerine otur azcık göçsün.Ne hissettiğini birazda olsa anlar.
    Birinin motoru belediye işçileri çalışma yapıcaz diye kilidini keser motoru sağını soluna zarar verir ordan kaldırır.
    Birinin kaskının üzerine otururlar.
    Bende dışarı koyuyorum bazen bakıyorum motorun arka ayaklığı açılmış tabure misali oturulmuş.Farları ile oynanmış.Vites ile oynanmış.Hatta İzmir'deki arkadaşlar bilirler.Motorumu ikea'nın bisiklet ve motorları koydukları bi yer var oraya parketmiştim ve bisiklet kilitlenen yerlere kilitlemiştim.Sonra geldiğimde ne göreyim motorumu bildiğin ordaki yeşillliklerin içine sokmak suretiyle yan olarak taşımışlar.kilidi ellemişler. Yani anlamıyorum bi sürü insan günlerce arabasını bıraksa kimse dokunmaz insanlar şu motosikletlerden ne istiyor inan anlamak mümkün değil.Yani sen benim malımı ne hakla elliyorsun taşıyorsun.Benden izin almadan benim taşıtıma nasıl el sürersin.Sen gibi insan evladını nasıl bir ana yetiştirdi.Yada inek misali meraya mı salındın anlamak güç.Öküz nüfus gitgide tavşan misali çoğalıyor.Bunlara karşı anne babaların görevi iyi eğitimli akıllı ve vicdanlı etkin bireyler yetiştirmekten geçiyor.
    Bi yere gidiyorsun kıçı kırık motorum var ahım şahım bişeyde değil yok çalınırmı yok biri bi tarafına bi halt yaparmı bilmemne yolda zaten bi sürü ayı taksici minibüscü ticari aracı iyice adamı paranoyak ettiniz.

dovahhkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250 ABS
    Alıntı skystar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dünya'da ne kadar mal varsa sanki hepsini bi ülkeye toplamışlar.
    Kaskın üzerine oturmak nedir ya.Arkadaşın dediği gibi arabası varsa git direk tavanının üzerine otur azcık göçsün.Ne hissettiğini birazda olsa anlar.
    Birinin motoru belediye işçileri çalışma yapıcaz diye kilidini keser motoru sağını soluna zarar verir ordan kaldırır.
    Birinin kaskının üzerine otururlar.
    Bende dışarı koyuyorum bazen bakıyorum motorun arka ayaklığı açılmış tabure misali oturulmuş.Farları ile oynanmış.Vites ile oynanmış.Hatta İzmir'deki arkadaşlar bilirler.Motorumu ikea'nın bisiklet ve motorları koydukları bi yer var oraya parketmiştim ve bisiklet kilitlenen yerlere kilitlemiştim.Sonra geldiğimde ne göreyim motorumu bildiğin ordaki yeşillliklerin içine sokmak suretiyle yan olarak taşımışlar.kilidi ellemişler. Yani anlamıyorum bi sürü insan günlerce arabasını bıraksa kimse dokunmaz insanlar şu motosikletlerden ne istiyor inan anlamak mümkün değil.Yani sen benim malımı ne hakla elliyorsun taşıyorsun.Benden izin almadan benim taşıtıma nasıl el sürersin.Sen gibi insan evladını nasıl bir ana yetiştirdi.Yada inek misali meraya mı salındın anlamak güç.Öküz nüfus gitgide tavşan misali çoğalıyor.Bunlara karşı anne babaların görevi iyi eğitimli akıllı ve vicdanlı etkin bireyler yetiştirmekten geçiyor.
    Bi yere gidiyorsun kıçı kırık motorum var ahım şahım bişeyde değil yok çalınırmı yok biri bi tarafına bi halt yaparmı bilmemne yolda zaten bi sürü ayı taksici minibüscü ticari aracı iyice adamı paranoyak ettiniz.
    aga sen çok dolmuşun. biraz rahatla bence bak bigün birine patlarsın
    Mengu16 bunu beğendi.
    Suzuki AN125 47000Km,Sym Gts 250ievo 4000km,CBR 125 6500Km, ,Kawasaki Ninja 250R 14000km
    Yamaha Xmax250 ABS 7000km, KTM Duke 200 ABS 3100km Yamaha Xmax250 8000km, Xj6n 18000km Xmax 250 Yollarda..

Motosikleti
    MT-25
    Skystar supersin :D

Olay sadece insanlarin kisisel sınır kavramimdan bi haber olmalaridir. Haddini bildirecektin.. bir daha ne sana ne baskasinin malina kendi mali muamelesi yapip bilmem neresini koyamacakti... olucal olucak... O gunleri de gorecegiz umarim...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)