Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Regal Raptor 150

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    Hepinize merhabalar ve iyi akşamlar. İlk defa motor alacağım ve çok bir tecrübem yok. Öğrenciyim ve başlıkta belirttiğim motoru yani Regal Raptor 150 almayı düşünüyorum. Ama içime bir şeyler sinmiyor. Fiyatı mıdır yoksa çin malı olmasından mı bilemedim. Bir yanım al diyor bir yanım ise alma. Motordan da pek anlamıyorum. Ama uğraşmak da istiyorum. Kendime ait bir şeyim olsun da istiyorum. Kafam esince çıkıp biraz gezeyim istiyorum. İkinci el olarak şu an aldığım fiyatı 5250 TL civarı fakat bu nisan mayıs aylarında düşer mi yükselir mi onu da bilmiyorum. Bana bilgi verebilir misiniz? Yardıma gerçekten çok ihtiyacım var. Teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    beyefendi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125e
    senin yerinde olsam superlight150 bakardım, tamamen şahsi fikrim, sonuçta ikiside çinli ama superlight daha bi başlangıç motoru oluyor ayrıca regalin gidon çatalı yeni öğrenen insanlar için kontrolü zor olabiliyordu spyder modelinde

Motosikleti
    NC 700 X
    O motoru kullandım. Keyifli zamanlarımız oldu. Kullanması kolay bir motordur. Fiyat konusunu bilmiyorum. Aynı motor bloğunu birkaç marka kullanıyor. Cbf, Ybr gibi seçenekleride değerlendir.

Zato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xvs 650 dragstar
    Merhaba, dd 150 kullanıcısıyım, ikinci el icin 5 bin fazla bir fiyat 2012-2013 3700-4000 civarina bulunur. Kullanımı kolay ve simdiye kadar (2500 km) sorun cıkarmadı.

Bece alma kardeşim 1 ay falan kullandım çok nazik bi motor bi defa yan yattı mıydı yarım saat çalışmayan bi motor. Tabi detaylarını bilemem sadece benim görüşüm bu şekilde kız arkadaşım almıştı bilmiyordu sürmesini zor öğrendi o motorda öğrenene kadar bende kaldı işte 1 ay civarı ve de bir çok tamircinin nefret ettiği bi marka regal

Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    Alıntı Zato adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, dd 150 kullanıcısıyım, ikinci el icin 5 bin fazla bir fiyat 2012-2013 3700-4000 civarina bulunur. Kullanımı kolay ve simdiye kadar (2500 km) sorun cıkarmadı.
    Alacağım model 2016 model 4 aylık bir motormuş. O da hemen hemen 2100 km'de falan

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:27 ----------

Alıntı beyefendi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    senin yerinde olsam superlight150 bakardım, tamamen şahsi fikrim, sonuçta ikiside çinli ama superlight daha bi başlangıç motoru oluyor ayrıca regalin gidon çatalı yeni öğrenen insanlar için kontrolü zor olabiliyordu spyder modelinde
    Aslında onu da düşündüm de pek tipi hoşuma gitmedi ne yalan söyleyeyim

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:29 ----------

Alıntı Üyeişte adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bece alma kardeşim 1 ay falan kullandım çok nazik bi motor bi defa yan yattı mıydı yarım saat çalışmayan bi motor. Tabi detaylarını bilemem sadece benim görüşüm bu şekilde kız arkadaşım almıştı bilmiyordu sürmesini zor öğrendi o motorda öğrenene kadar bende kaldı işte 1 ay civarı ve de bir çok tamircinin nefret ettiği bi marka regal
    Öğrenmelik alacağım için aslında çok da sorun değil benim için, ekipman ve maddi yükümlülüğü önemli.

schumacher__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık 4 teker..
    Üniversitedeyken satın aldığım ilk motordu, 6000 km sorunsuz kullanıp sattım, bursa-sakarya arası çok gidip geldim ama fazla sıkıştırmamak lazım. Başlangıç için kesinlikle tavsiye edebilirim fakat lastikleri düşmeden değiştirmen lazım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:54 ----------

benimki 10 sene önceydi tabi

Newsted - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SP200
    Aldıktan 4 ay sonra satmasının mantıklı bir açıklaması var mi? Sezonluk aldım keyfimi aldım satıyorum falan derse bulasmayin bence.illa da alicam diyorsanız mutlaka ekspertize götürün , rodajina falan dikkat etmemisse çok büyük sıkıntı yaşarsınız sonra arkasından çok soversiniz

Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    Alıntı Newsted adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aldıktan 4 ay sonra satmasının mantıklı bir açıklaması var mi? Sezonluk aldım keyfimi aldım satıyorum falan derse bulasmayin bence.illa da alicam diyorsanız mutlaka ekspertize götürün , rodajina falan dikkat etmemisse çok büyük sıkıntı yaşarsınız sonra arkasından çok soversiniz
    Aslında kendisi benim hocam olur ve o da zamanında çok motor kullanmış hep 150lik. Şimdi de cc yükseltmek istiyor. Ben de motor almayı düşünüyorum diyince onun da pek gönlü yoktu ama Bajaj Pulsar ın 250liğini alacakmış, aklında o varmış yani, o yüzden o da 5250 TL'ye satıyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:31 ----------

Alıntı schumacher__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üniversitedeyken satın aldığım ilk motordu, 6000 km sorunsuz kullanıp sattım, bursa-sakarya arası çok gidip geldim ama fazla sıkıştırmamak lazım. Başlangıç için kesinlikle tavsiye edebilirim fakat lastikleri düşmeden değiştirmen lazım.

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net...ee&oe=586127C4

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net...f2&oe=58A129E3

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net...94&oe=58ADE77F

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:54 ----------

benimki 10 sene önceydi tabi
    10 sene de çokmuş yav Ama yine de alıp almama konusunda kararsızım. Altından kalkabilir miyim inanın hiç bilmiyorum.

Al dostum kendi vlog kanalımdan eski 150 liliğim için çektiğim bir video https://www.youtube.com/watch?v=uodPyPqI1d8

her türlü sorunuda yanıtlarım,çekinme al derim benimde ilk motorumdu

Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    O paralara bajaj avenger 150'lik alabilirsin. Balansörlü ve kullanımı çok rahat diyorlar. Üstelik ekonomikmiş. Sıfıra yakın bulabilirsin o bütçeye.

Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    Cevap veren bütün üyelere tek tek teşekkür ederim ilginiz için. Motorumu aldım. Pazarlıkla 5150 TL ye bıraktı sağ olsun hocam. Regal Raptor marka motoru kullanan başka bir arkadaşımı çağırdım görsün diye motoru çok beğendi. Kendisi 2.000 km'de almış motorunu ve ilk motoruymuş. Şu an 16.000 km'deymiş motor. Hiçbir sıkıntı çıkartmadı dedi. Motor hakkında iyi şeyler söyledi ve aldım. Umarım kazasız belasız bir deneyim yaşarım. Herkese iyi akşamlar.

Motosikleti
    Tmax 530
    Hayirlisi olsun kardesim
    Kazasiz surusler dilerim.

Motosikleti
    Regal Raptor 150
    Almak istediğin motorla 30 temmuz 12 ağustos arası ntalya-İstanbul-Selanik- Ohrid- Üsküp Veles olmak üzere Balkan turu yaptım, yaşım 71, 55 senelik motorcuyum, 3750 km yol yaptım tık etmeden turumu zevkle tamaladım, yolda sadece (Yunanistanda) yağ değiştirdim ortalama syahat süratim 90-100 km idi, güzel ve gösterişli makina hakimiyeti kolay yakıt 100 km de 3,5 lt tertemiz bakarsan dikkatli kullanırsan çok memnun kalırsı parçası bol ve ucuz, bu hususta aklına ne gelirse a dan z ye sorabilirsin E-Mail adresim; navarin11@hotmail.com

Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    Alıntı acgh1907 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayirlisi olsun kardesim
    Kazasiz surusler dilerim.
    Çok teşekkür ederim.

Alıntı navarin11 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Almak istediğin motorla 30 temmuz 12 ağustos arası ntalya-İstanbul-Selanik- Ohrid- Üsküp Veles olmak üzere Balkan turu yaptım, yaşım 71, 55 senelik motorcuyum, 3750 km yol yaptım tık etmeden turumu zevkle tamaladım, yolda sadece (Yunanistanda) yağ değiştirdim ortalama syahat süratim 90-100 km idi, güzel ve gösterişli makina hakimiyeti kolay yakıt 100 km de 3,5 lt tertemiz bakarsan dikkatli kullanırsan çok memnun kalırsı parçası bol ve ucuz, bu hususta aklına ne gelirse a dan z ye sorabilirsin E-Mail adresim; navarin11@hotmail.com
    E-mail adresinizi kaydettim. Öğrenecek çok şeyim var. Sizin gibi rehberlere de benim gibi çömezlerin ihtiyacı var. Teşekkür ederim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)